94' Koniec meczu. Zremisowaliśmy 0:0 z Kotwicą Kołobrzeg.
93' Florek nie potrafił sobie znaleźć miejsca do oddania strzału. Była dobra akcja do zdobycia gola. 1
91' Co najmniej 4 minuty dłużej potrwa to spotkanie.
90' Druga żółta kartka dla Modelskiego, w konsekwencji czerwona. 444
84' Bartosz Florek wszedł za Piotra Kurbiela.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

"Liczby i fakty" po meczu Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 0:0

18.07.22 17:25   -   0

Stomil Olsztyn zremisował w niedzielę (17 lipca 2022 roku) na wyjeździe 0:0 z Kotwicą Kołobrzeg. Przedstawiamy "liczby i fakty" po tym spotkaniu.

• Stomil Olsztyn obecnie zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem jednego punktu. Pierwszym liderem jest Siarka Tarnobrzeg, która wygrała 4:0 ze Zniczem Pruszków.
  • Mecz w Kołobrzegu obejrzało 2765 widzów, w tym 76 Stomilowców w sektorze gości.
  • Mecz sędziował Piotr Idzik z Poznania, który pokazał w tym spotkaniu 7 żółtych kartek i 1 czerwoną.
  • Filip Modelski czerwony kartonik zobaczył w 90 minucie, więc Stomil grał w przewadze około 5 minut doliczonego czasu przez arbitra.
  • Szymon Grabowski, dla którego to był oficjalny debiut w Stomilu, w meczu dokonał czterech zmian.
  • W tym spotkaniu w barwach Stomilu Olsztyn zadebiutowało 9 zawodników.
  • Stomil w tym spotkaniu na ławce rezerwowych miał dwóch bramkarzy: Jakuba Grzesiaka oraz Konrada Syldatka.
  • Stomil nie oddał w tym meczu żadnego celnego strzału.
  • Stomil Olsztyn ostatni raz na inaugurację sezonu zremisował w 2020 roku. Zremisował bezbramkowo w Tychach z GKS-em.
  • Ostatni raz Stomil Olsztyn w II lidze (trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce) grał w 2012 roku. W ostatniej kolejce sezonu 2011/2012 Stomil przegrał 1:2 w Krakowie z Garbarnią.
  • Mecz w Kołobrzegu był czwartym spotkanie z rzędu na wyjeździe w którym Stomil nie zdobył gola.

Tagi: Stomil Olsztyn, Kotwica Kołobrzeg, II liga, Liczby i fakty, Liczby i fakty po meczu