Relacja z meczu Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

II liga 2022/2023 (20. kolejka, 13.III.2024 r.) Koniec Stadion Pogoń Siedlce
Pogoń Siedlce 1:0 Stomil Olsztyn
54' Cezary Demianiuk Bramki
Bramki Pogoń Siedlce:
Stomil Olsztyn:

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 17:47:28

95' Koniec spotkania. Trzecia porażka stała się faktem.
90' Cztery minuty szans na remis...
87' Słupek! Nadal tylko 0:1. 1412
86' Kolejna świetna interwencja Garstkiewicza! 1
82' Hubert Sadowski napomniany żółtą kartką.
80' Podwójna zmiana w Stomilu. Zeszli Karol Żwir oraz Łukasz Szramowski, a weszli: Kentarō Arai oraz Hubert Sadowski. 1
74' Igor Kośmicki wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę.
70' Podwójna kapitalna obrona Miłosza Gartskiewicza. Goście marnują dwie dogodne sytuacje w polu karnym. 1412
63' Dawid Retlewski wszedł za Bartosza Florka. 1
63' Bartosz Florek uderzył z dystansu, piłka zatrzymała się na słupku. 1
54' Cezary Demianiuk wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!
52' Bartosz Florek marnuje idealną sytuację do strzelenia gola! 1
46' Rozpoczęła się druga połowa meczu.
45+5' Koniec pierwszej połowie. Mamy bezbramkowy remis w Siedlcach.
45' Doliczone co najmniej trzy miunty.
38' Filip Laskowski z woleja i mamy celny strzał na bramkę rywala. Nie było w tym jednak żadnego zagrożenia. 1
35' Karol Żwir napomniany żółtą kartką i nie zagra w meczu z Chojniczanką Chojnice. 1
34' Strzał Damiana Szuprytowskiego, ale na szczęście nie w światło bramki. 1412
30' Igor Kośmicki napomniany żółtą kartkę za odkopnięcie piłki. 1
29' Michał Karlikowski dośrodkował w pole karne, strzał Bartosza Florka zablokowany. Nasz napastnik był źle ustawiony i arbiter odgwizdał pozycję spaloną. 1
28' Pewna interwencja Michała Garstkiewicza. 1
27' Filip Wójcik napomniany żółtą kartką. 1
22' Filip Wójcik uderzył z rzutu wolnego, piłka niestety wysoko nad poprzeczką. 1
21' Świetna kontra Stomilu. Filip Wójcik faulowany, żółtą kartką napomniany Krystian Miś. 1412
15' Hubert Sadowski wszedł za kontuzjowanego Bartosza Tarachulskiego. 1
14' Pogoń Siedlce marnuje kolejną "setkę". Idealnej sytuacji nie wykorzystał Tomasz Walczak. 1412
12' Bartosz Waleńcik opuszcza boisko z powodu kontuzji. 1
11' Miłosz Garstkiewicz popełnił błąd w polu karnym, nie złapał dośrodkowania, ale na szczęście Dawid Burka nie trafił do pustej bramki. 1412
7' Fatalne dośrodkowanie Filipa Laskowskiego, który wcześniej ofiarnie odebrał piłkę rywalom. 1
5' Spokojnie pierwsze pięć minut spotkania.
2' Dobre przejęcie piłki przez Filipa Wójcika, ale nie skończyło się to dośrodkowaniem w pole karne. 1