Relacja z meczu Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

2014/2015 - I liga (5. kolejka) Siedlce - 27 sierpnia 2014 r.
godz. 17:00

Pogoń Siedlce 1:2 Stomil Olsztyn
0:2
68' Krystian Wójcik Bramki Piotr Darmochwał 16'
Piotr Skiba ż
Bramki Pogoń Siedlce: 93. Jacek Kozaczyński - 10. Piotr Kosiorowski, 3. Michał Grudniewski, 2. Tomasz Lewandowski, 15. Jarosław Ratajczak - 27. Michał Ogrodnik, 17. Przemysław Rodak (46, 8. Marcel Gąsior), 11. Adrian Dziubiński (57, 26. Dawid Dzięgielewski), 19. Krystian Wójcik, 99. Paweł Drażba (46, 20. Piotr Krawczyk) - 21. Cezary Demianiuk
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 55. Witalij Berezowśkyj, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna - 22. Roman Maczułenko (80, 9. Irakli Meschia), 7. Paweł Głowacki, 16. Dawid Szymonowicz, 21. Łukasz Jegliński, 10. Piotr Darmochwał - 11. Wołodymyr Kowal (68, 8. Piotr Głowacki).

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali 2:1 z Pogonią Siedlce i trzymali drugie miejsce w I lidze. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Piotr Darmochwał oraz Wołodymyr Kowal.

Wynik spotkania otworzył Piotr Darmochwał, który w swoim stylu wpadł w pole karne i strzałem przy słupsku pokonał bramkarza gospodarzy. Jeszcze przed przerwą bramkę na 2:0 strzlelił Wołodymyr Kowal, który wykończył kontrę olsztyńskiego zespołu.

W drugiej połowie Pogoń Siedlce strzeliłą kontaktową bramkę za sprawą Krystiana Wójcika. Zawodnik gospodarzy strzelił tak, że olbrzymie kłopoty ze złapaniem piłki miał Piotr Skiba.

Na szczęście na więcej nie było stać tego dnia Pogoni i Stomil odnosi trzecie z rzędu zwycięstwo w I lidze!

- Wypadliśmy dzisiaj bardzo dobrze. Świetnie pokazali się: Piotr Darmochował oraz Wołodymyr Kowal. Dobrze zagrał w końcu też Roman Maczułenko. Pierwsza połowa wyszła nam bardzo dobrze. Gorzej było w drugiej. Nie udało się nam strzelić trzeciej bramki i później było bardzo gorąco. Piotr Skiba praktycznie sam wrzucił sobie piłkę do bramki. Zdarza się i nie mamy do nikogo pretensji. Nasza obrona spisała się znowu bardzo dobrze i nie straciliśmy więcej bramek, choć Pogoń zagrażała po stałych fragmentach - ocenił spotkanie trener Stomilu Olsztyn Mirosław Jabłoński.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:43:54

98' Kato strzela bramkę na 2:3 w Braniewie.
91' 3:1 dla Zatoki Braniewo.
90+3' Koniec meczu. ZWYCIĘSTWO!
80' Zatoka Braniewo prowadzi 2:1.
68' GOOL dla Pogoni.
68' Boisko opuszcza Wołodymyr Kowal., w jego miejsce wchodzi Piotr Głowacki.
56' Żółtą kartką ukarany Tomasz Wełna.
52' Żółtą kartką ukarany Piotr Darmochwał.
46' Gramy! Początek drugiej połowy.
45' Koniec pierwszy połowy. Stomil prowadzi 2:0!
43' Stomil II wyrównał w Braniewie 1:1. Bramkę strzelił Igor Kostrzewa.
43' W 43 minucie meczu Stomil podwyższa wynik na 2:0 za sprawą Volodymyra Kovala!
35' Żółtą kartką ukarany Tomasz Lewandowski z Pogoni.
16' GOOOOOOOOOOL! Bramkę strzelił Piotr Darmochwał!
11' Zatoka Braniewo prowadzi 1:0.
3' W Braniewie też grają. Póki co także 0:0.
1' Gramy!
Skład Stomilu: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc - 55. Vitaliy Berezovskyy, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna - 22. Roman Machulenko, 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 21. Łukasz Jegliński, 10. Piotr Darmochwał - 11. Volodymyr Koval.
Witamy. Za chwilę rozpocznie się mecz Stomilu Olszyn z Pogonią Siedlce.

Piłkarze Stomilu Olsztyn w środę zagrają wyjazdowe spotkanie w Siedlcach z miejscową Pogonią. Podopieczni Mirosława Jabłońskiego zagrają z beniaminkiem o godzinie 17:00.

Piłkarze do Siedlec wyjechali we wtorek popołudniu. Do autokaru nie wsiedli Tomasz Wełnicki oraz Paweł Łukasik. Ten pierwszy kontuzji doznał w ostatnim meczu z Arką Gdynia. - W momencie wyjazdu nie mieliśmy jeszcze szczegółowej diagnozy kontuzji Tomka - powiedział trener Stomilu Olsztyn Mirosław Jabłoński.

- W meczu z Pogonią Siedlce z góry nie planujemy gry takiej jak z Arką. To wszystko zależy od przeciwnika. Z Arką zostaliśmy zmuszeni grać większość spotkania na własnej połowie - powiedział olsztyński szkoleniowiec.