Relacja z meczu Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn

II liga 2022/2023 (3. kolejka, 1.VIII.2022 r.) Koniec Warszawa (stadion Polonii)
Polonia Warszawa 1:1 Stomil Olsztyn
90' Michał Fidziukiewicz Bramki Jakub Tecław 5'
kartki Michał Karlikowski ż
Bartosz Waleńcik ż
Lukáš Kubáň ż
Bramki Polonia Warszawa: 1. Michał Brudnicki - 32. Adam Pazio, 5. Eryk Mikołajewski, 21. Jan Majsterek (78, 77. Mateusz Michalski), 66. Maciej Kowalski-Haberek, 29. Wojciech Fadecki (73, 46. Jakub Wawszczyk) - 16. Krzysztof Koton (78, 17. Junior Radziński), 20. Piotr Marciniec, 28. Łukasz Piątek (62, 7. Marcin Kluska), 70. Michał Bajdur - 10. Krystian Pieczara (73, 9. Michał Fidziukiewicz).
Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 4. Igor Kośmicki (70, 22. Mateusz Jarzynka), 26. Bartosz Waleńcik, 33. Jakub Tecław, 3. Lukáš Kubáň, 50. Michał Karlikowski - 11. Filip Wójcik (80, 21. Mateusz Jońca), 15. Shun Shibata (62, 77. Bartosz Florek), 8. Maciej Spychała (80, 6. Sebastian Szypulski), 10. Karol Żwir - 9. Piotr Kurbiel (62, 7. Hubert Krawczun).
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 10:00:13

95' Koniec, tylko remis...
94' Niestety Polonia zdobywa bramkę wyrównującą. 67
93' Mądrzyk nie daje się pokonać po wrzutce z rzutu wolnego! 67
91' Co najmniej 4 minuty potrwa dłużej ten mecz.
80' Szypulski wszedł za Spychałę, a Jońca za Wójcika. 1
80' Na boisko wejdzie także Mateusz Jońca. 1
79' Sebastian Szypulski czeka na zmianę.
77' Piękna parada Mądrzyka! Uffff! 67
73' Polonia bez konkretnego zakończenia dwóch stałych fragmentów gry. 67
72' Polonia ma rzut wolny z narożnika pola karnego, po faulu Maćka Spychały. 67
70' Mateusz Jarzynka wszedł za Igora Kośmickiego.
63' Podwójna zmiana w Stomilu. Zeszli: Shun Shibata i Piotr Kurbiel, a weszli: Hubert Krawczun oraz Bartosz Florek.
61' Wójcik samotny w polu karny, oddaje strzał, ale obrońca Polonii blokuje. 1
53' Spychała z rzutu wolnego, ale bez gola. 1
53' Wójcik faulowany i tylko żółta kartka dla piłkarza Polonii. 1
51' Filip Wójcik biegł w kierunku bramki gospodarzy, ale został powstrzymany przez obrońcę Polonii. 1
49' Polonia ciśnie od początku, mieli kolejną okazję bramkową. 67
47' Lukáš Kubáň ukarany żółtą kartką. 1
47' Polonia groźnie od początku, ale Fadecki wysoko na poprzeczką. 67
46' Gramy! Czas na drugie 45 minut.
45+3' Koniec, do przerwy prowadzimy 1:0 po trafieniu Jakuba Tecława!
44' Gramy dalej.
42' Fani Polonii odpalili pirotechnikę. Arbiter przerwał spotkanie.
36' Mecz toczy się w środku boiska. Stomil kontroluje to co się dzieje na boisku. Zasłużone prowadzenie naszego zespołu.
21' Spychała wrzutka w pole karne, prosto do Żwira, a ten wysoko nad poprzeczką. 1
17' Wójcik ładnie zabrał się z piłką w polu karnym, oddaje strzał, ale bramkarz na posterunku. 1
14' Michał Karlikowski zatrzymał akcję i obejrzał za to żółtą kartkę. 1
10' Filip Wójcik podaje w polu karnym w kierunku Piotra Kurbiela, ale tym razem bramkarz Polonii bez błędu. 1
6' Bramkę na 1:0 strzelił Jakub Tecław! 1
3' Kurbiel wpada w pole karne, ale nie zdołał się przedrzeć przez obronę i nie oddał strzału. 1
2' Karlikowski wbiegł w pole karne, ale nic z tego nie wyszło. 1
Gramy! 1
Polonia Warszawa odebrała puchar za awans do II ligi. 67
Stomil na niebiesko, Polonia na czarno.
Piłkarze wychodzą na murawę!
Piłkarze zeszli do szatni.
Polonia Warszawa nie popisała się w sprawie organizacji meczu. Otworzyli tylko trybunę krytą i mecz obejrzy 2,5 tysiąca widzów, chociaż chętnych jest zdecydowanie więcej. 67