Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Stadion z bieżnią? Takie rozwiązanie sugeruje wiceminister

07.05.25 13:59   em, źródło: Gazeta Olsztyńska   78  

W środowym wydaniu "Gazety Olsztyńskiej" ukazał się artykuł dotyczący modernizacji stadionu przy Al. Piłsudskiego 69a. W sprawie wypowiedział się wiceminister sportu, który sugeruje, żeby zbudować w Olsztynie stadion przeznaczony nie tylko do piłki nożnej.

Do powtórzonego przetargu zgłosiły się trzy firmy, które są zainteresowane modernizacją trybunu od ulicy Leonharda w Olsztynie. Wszystkie są powyżej 60 milionów złotych, a więc zdecydowanie więcej niż miasto ma zagwarantowane na ten cel w budżecie miasta.

”Gazeta Olsztyna” dowiedziała się, że w ratuszu trwają działania, które mają na celu znalezienie dodatkowych środków. - Jeżeli tak się nie stanie, to widmo unieważnienia przetargu i rezygnacji z realizacji przebudowy stanie się bardzo realne - czytamy.

- Jako samorząd zawsze szukamy rozwiązań, by w jak najmniejszym stopniu angażować własne finanse w realizowanie inwestycji - powiedział dla "GO" Patryk Pulikowski, rzecznik ratusza.

Z informacji "Gazety Olsztyńskiej" wynika, że jednym z rozwiązań branych pod uwagę jest uzupełnienie przebudowy stadionu o dodatkowe funkcje sportowe, które pozwoliłyby organizować imprezy nie związane z piłką nożną.

Ireneusz Nalazek, wiceminister sportu i turystyki, były radny z Olsztyna, twierdzi, że miejski stadion już dawno powinien zostać wyremontowany. - Jako resortowi zależy nam na nowych obiektach sportowych. Ale nie jesteśmy w stanie sfinansować ich budowy od podstaw. Sprawę ułatwia na pewno posiadanie przez samorządy wkładu własnego - stwierdza wiceminister Nalazek.

I dodaje:- Przykład przebudowy hali Urania pokazuje, że nie musi ona być wykorzystywana wyłącznie na organizację meczów siatkówki. W przypadku stadionu Stomilu mogą być to np. zawody lekkoatletyczne.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: stadion Stomilu, Ireneusz Nalazek, Patryk Pulikowski


Komentarze

  1. 09.05.25 20:30 EXTRA

    Barakuda zwykłe karnety pokazują ( nas ) żenujące

  2. 09.05.25 20:20 barakuda

    Zobaczymy ilu z Was (nas) kupi nowe koszulki które klub wypuścił na 80 cio lecie

  3. 09.05.25 18:24 B5

    Nie ma szans...prędzej deweloper wybuduje tam wieżowiec.

  4. 09.05.25 18:15 zorro

    i The Core pozamiatał.

  5. 09.05.25 16:28 No 1

    a niepomysleliscie ze Niedzielny to moze byc soltys Olsztynski

  6. 09.05.25 15:56 THE CORE

    Słuchaj Niedzielny ("niedzielny" znaczy interesujący się sportem raz w tygodniu czy nie-dzielny, a więc tchórzliwy?), wiele razy pisałeś ciekawe rzeczy, ale teraz to cię fantazja poniosła. Każdy z nas jest subiektywny, a na tym forum jest sporo śmieciowych wpisów. Niestety twoja retoryka jest właśnie taką śmieciową retoryką. To jest forum kibiców Stomilu i mamy prawo uważać, że nasz klub i wszystko co z nim związane, a więc także stadion, to rzeczy najważniejsze na świecie. Jeśli uważasz, że przekonasz tutaj kogoś, że stadion z bieżnią jest super a Olsztyn się rozwija bo mamy malutką halę, w której nigdy nie będzie dużej imprezy siatkarskiej, to nawet tak szerokie horyzonty jak twoje nie przekonają mnie, że wszystko z tobą w porządku. Co to w ogóle za argument że bywasz za granicą albo w Gdańsku i Warszawie. A jeśli ja bywam więcej od ciebie to uznasz, że jednak ja mam szersze horyzonty i przyznasz mi rację? Stadion w Kortowie jest ładny? No, jest. I na dodatek ma bieżnię, więc po co drugi taki sam? Jak myślisz, że na takim stadionie z bieżnią będą mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, to szybciej w Uranii będzie finał mistrzostw świata w siatkówce. Twoje wpisy brzmią tak jakby w olsztyńskim ratuszu experymentowali chatbotem...

  7. 09.05.25 12:18 Realista

    marek panenko musisz powołać komisje śledcza razem z niedzielnym kibicem , olsztyn dobrze rozwija sie, jest duzo zieleni i mnóstwo fajnych stadionów ,

  8. 09.05.25 12:08 zorro

    a co namalowali? to jacyś kibice bo to nie jest forum wandali

  9. 09.05.25 12:00 Marek Panenko

    Troszkę poza tematem. Jakiś debil pomalował świeżo odnowioną elewację w moim bloku. W podzięce za ten czyn ohromna puszka farby trafi na jakiś kibicowski mural. Może takie działanie nauczy kretyńskie małpy, że niszczenie ludziom elewacji ich domów raczej się nie opłaca.

  10. 09.05.25 12:00 zorro

    @niedzielny - z choinki się urwałeś, Olsztyn się wyludnia od wielu lat i to nie do Jonkowa czy innych obrzeży lecz do dużych miast typu W-wa, Poznań, Gdańsk, Łódż, Bydgoszcz, Toruń bo mają więcej do zaoferowania niż las i jezioro i to jest problem. Ten z Jonkowa pracuje w Olsztynie i kasę też wydaje w Olsztynie

  11. 09.05.25 11:32 Realista

    mieszkańcy olsztyna uciekają do wiosek z których wyśmiewasz sie bo potrafią zapewnić lepsze warunki do mieszkania , chwalisz starówke to po co pełnomocnik który ma ożywić starówke czy przypadkiem kolejne lokale nie zamykaja się? narazie sukces szewczyka zamkniecie 2 przedszkoli i podniesienie podatków miejskich , o gospodarce lepiej nie wspominać zamkniecie milfor, ucieczka opon ciezawych czy kolejne hurtownie upada jak paxer czy gordon , dlatego olsztyn jest w 15 najbardziej wyludniających sie miast w polsce

  12. 09.05.25 10:54 NiedzielnyKibic

    Olsztyn się wyludnia, bo ludzie z większym portfelem uciekają do gmin typu Stawiguda czy Jonkowo. Ludzie pracują i spędzaja w Olsztynie, ale śpią pod Olsztynem. To normalne w rozwiających się miastach.

  13. 09.05.25 10:53 NiedzielnyKibic

    Nie obrażam klubu, bo chodzę na niego 20 lat. Obrażam tych, którzy zrobili z tego klubu cuchnąca padlinę i wstyd na całe województwo, o kraju nie wspominając, ale kto w kraju o nas pamięta? Nikt.

  14. 09.05.25 10:13 Realista

    Niedzielny pajacu, artykul w radiu olsztyn co innego informuje, emigracja z olsztyna

  15. 09.05.25 10:11 Realista

    https://radioolsztyn.pl/olsztyn-sie-wyludnia-czy-miasto-nalezy-powiekszyc-kosztem-osciennych-gmin/01721069

  16. 09.05.25 10:05 Kot

    Inaczej się przyjeżdża na kilka dni na wypoczynek, a inaczej się tu mieszka cały rok. Pewnie żaden by się nie zamienił.

  17. 09.05.25 10:04 Realista

    Niedzielny znawco w tvp sport wysmiewali stadion Stomilu ze to estadio dela gruz i ze w olsztynie czas na inwestycje sportowe zatrzymal sie, skoro 4 liga i Stomil to patologiw to po co wchodzisz na forum, przyjaciol szukasz, partyjny przekaz dnia tego wymaga, czy ukryta prawda skonczyla sie w tvn i szukasz nowych zajec,

  18. 09.05.25 09:55 EXTRA

    Niedzielny - ale odkleiłeś się , jak rozumiałem twój pogląd że zbudowanie jakiegokolwiek stadionu czy z bieżnią , czy nie i tak będzie super . Ale obrażanie klubu to inna sprawa . Nie rozumiem co robisz na tym forum , myślę że forum żeglarskie , lub rowerowe będzie ci bliższe. Szewczyk obiecał reaktywację starówki ?? Szewczyk obiecał właśnie budowę ośrodka na Warmii ??? Sam w sobie Szewczyk niestety jakby znikł, no totalnie żadnej decyzji , wszystko co powiedziałeś było robione wcześniej

  19. 09.05.25 09:44 NiedzielnyKibic

    Jak tak źle wam tu się żyje to polecam się wyprowadzić. Patrząc na poglądy to Podkarpacie was chętnie przyjmie, tam chyba najwięcej takich, hmm, jakby to ładnie określić, dziadów :)

  20. 09.05.25 09:43 NiedzielnyKibic

    Jestem w ciągu roku kilkukrotnie za granicą, często bywam w Gdańsku czy Warszawie, więc horyzontów na pewno mi nie brakuje. Rozmawiam z ludźmi, którzy odwiedzają Olsztyn i w większości są zachwyceni infrastrukturą, czystością, zielenią w centrum miasta czy możliwością wypoczynku w komfortowych warunkach dosłowanie 10 minut jazdy autem od miejsca zamieszkania. Naprawdę myślicie, że ludzie oceniają miasto przez pryzmat obecności tutaj nowoczesnego stadionu piłkarskiego? To raczej co poniektórzy tutaj żyją w swoich chatkach i najdalej gdzie wystawia nos to gmina Purda :)

  21. 09.05.25 09:34 Realista

    Niedzielny kibic musi wyrazic swoje urojenia gospodarcze bo tak wymaga partyjny przekaz dnia, bo ogorki i prince polo to dobrobyt

  22. 09.05.25 09:29 DJKS

    NiedzielnyKibic widać, że nie wychylasz czubka nosa z Olsztyna. W niewielu miejscach byłeś i niewiele widziałeś. To tak jak ta babunia z Syberii, która ma telewizor Rubin i zdjęcie swojego prezydenta w złotej ramce. Tak fantastycznie jej się żyje, a najdalej gdzie była i coś widziała to Kijów...

  23. 09.05.25 08:55 Realista

    Niedzielny znawco, a jaki piekny stadion warmi olsztyn to chyba ten ten osrodek pilksrski osrodek treningowy, jaki piekny stadion Stomilu to pewnie ten z projektu z przed 10 lat, jaki piekny tor motocrosowy na lubelskiej to pewnie tutaj odbywaly sie mistrzostwa kraju, ale chyba zostal sprzedany, a dziura pod wysoka brama to ozdoba i wizytowka miasta polski c,

  24. 09.05.25 07:38 NiedzielnyKibic

    Piękna Urania, piękny stadion na Kortowie, fantastyczna baza żeglarska, jedna z najlepiej rozbudowanych sieci szlaków rowerowych w Polsce. Tak, w tym Olsztynie nic nie ma i nie będzie, bo czwartoligowa patologia sportowa i organizacyjna nie ma gdzie grać :)

  25. 08.05.25 15:34 Realista

    1 ktory mowil o wsparciu dla klubu i budowy stadionu byl maliszewski i pozniej cieszynski zajal jego 1 miejsce do liscie wyborczej, a niedzielny kibic jest zdania ze miasto jest dobrze zarzadzane, niestety dla takich frajerow prince polo i kielbasa wyborcza wystarczy,

  26. 08.05.25 15:29 nor

    Wszystko to i tak psu na budę, bo zanosi się na to, że kasa przepadnie.

  27. 08.05.25 15:25 nor

    Real pod twoim linkiem nie konkretów, bo ich wówczas nie było. Wsparcie załatwił Cieszyński, który zastąpił Maliszewskiego na liście wyborczej. GO: ,,Na własne oczy przekonałem się, że w 2023 roku, w stolicy wojewódzkiego miasta, kibice nie mają dobrych warunków do wspierania swojego klubu, a zarząd siedzi w gabinecie dogrzewanym farelką — komentuje minister cyfryzacji Janusz Cieszyński — Dlatego zwróciłem się do premiera Mateusza Morawieckiego o wsparcie przy zdobyciu środków na I etap budowy stadionu Stomilu. Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz wystąpił na ten cel o 30 mln złotych i dziś mogę z radością powiedzieć, że udało się ten cel osiągnąć - pieniądze zostały przyznane,,

  28. 08.05.25 15:09 zorro

    jeżeli nawet 200 osób ma ochotę spędzać czas co tydzień na stadionie i płacić bilet to władze tego grajdoĺa mają stworzyć taką rozrywkę i badta jak kino czy teatr. Oprócz Stomilu są Stomilanki a jak przy okazji stadion może zarabiać na innych imprezach to już super

  29. 08.05.25 14:50 Realista

    Nor tutaj masz info kto zalatwil sponsora i dotacje na remont trybuny

  30. 08.05.25 14:48 Realista

    https://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/olsztyn/8709-cud-nad-lyna-obajtek-i-maliszewski-ratuja-stomil-olsztyn-najnowsze-slajd-kafelek.html

  31. 08.05.25 14:40 EXTRA

    Nor tak naprawdę wsparłem się wiedzą na ten temat od Realisty , i byłem trochę zdziwiony bardziej stawiałem na Obsrajtka dlatego też opisałem Smolińskiego , bo to ten sam partyjny układ . Na szczęści także nie głosowałem na Szewczyka , bo gość się kompromituje . Mam tylko żal do nas kibiców , kiedy Emilozo, Kot i inni przepraszam jeśli kogoś pomijam , zorganizowali spotkanie z kandydatami w Uranii i przyszło no może z 60 osób stomilowców , wtedy był czas na wykrzyczenie , na pokazanie siły , bo jakby nie można by było się wcisnąć do sali , przyszłoby z 500 osób to i efekt dla tych kandydatów byłby inny . Teraz kiedy temat jest zamknięty i możemy tylko liczyć na właśnie decyzję Szweczyka to on wspominając na przykład to spotkanie - mówi sobie - kto mi tu nasra te 50 osób - śmiechu warte . Piszecie , krzyczycie , ale tylko zza ekranu , na więcej nie macie niestety odwagi

  32. 08.05.25 14:35 Realista

    Jeden z 100 kokretow dla frajerow informuje ze nie bedzie niczego w olsztynie w polsce c, ale za 2 lata wszyscy politycy rzadzacy miastem beda kibicami Stomilu podczas kampani wyborczej, bedzie mozna uslyszec, 1 % na sport, budowa ostrodka pilkarskiego na warmi, nowy stadion dla Stomilu, i jakie bajki bedziecie chcieli uslyszec,

  33. 08.05.25 14:29 EXTRA

    Nie będę aż tak brutalny , jeśli chodzi o wpis Niedzielnego kibica , bo tak racjonalnie spoglądając , jeśli postawią nam stadion piłkarski z bieżnią , no to kurwa także się nie obrażę . Niech zaczną , niech się cokolwiek dzieje . Jeśli chodzi o obietnice to zawsze powinniśmy domagać się że staną się rzeczywistością

  34. 08.05.25 14:25 nor

    Zresztą nie jest w sumie ważne, kto tę kasę załatwił. Ważne, że prawdopodobnie nie zostanie wykorzystana na budowę trybuny.

  35. 08.05.25 14:22 nor

    Extra - a jednak kasę załatwił Cieszyński https://warminskomazurskie.naszemiasto.pl/swietna-wiadomosc-dla-klubu-30-milionow-na-modernizacje/ar/c2-9478873

  36. 08.05.25 14:01 Dyrektor OKS 1945

    nie wierzę w co czytam ludzie w kosmos latają co za bzdura aż musiałem się tu wpisać niebywałe co za głupoty ja tu czytam ludzie latają w kosmos i lądują na księżycu ze stacji kosmicznej o nazwie holiłud w los angeles w stanie waszyngton w usa

  37. 08.05.25 13:54 Realista

    Mylisz sie, cieszynski zostal poslem z olsztyna i byl ministrem, maliszewski przyjechal zobaczyc z jakiego miasta ma kandydowac i przy okazji byl na spotkaniu i zobaczyl ruiny stadionu i naglosnil sprawe i ppwiedzial ze jest mozliwosc dotacji z programu poldki lad, nastepnie zorganizowal konferencje z obajtkiem na stadionie, ostatecznie nie kandydowal na posla z olsztyna,

  38. 08.05.25 13:38 nor

    Dofinansowanie na stadion załatwił Cieszyński, a nie Maliszewski - to dla przypomnienia. Niedzielny - stadion z bieżnia (asfalt) już mieliśmy przy P69a. Przypominam też, że stadion lekkoatletyczny jest w Kortowie. Inaczej mówiąc, jest to stadion z bieżnią. Widziałeś tam kiedyś tłumy na trybunach. Po co kopiować kolejny stadion z bieżnią? Tylko po to, by jego walory funkcjonalne zwiększyły się o możliwość wykorzystania tejże bieżni? Jest projekt stadionu piłkarskiego, ma 10 lat. Czy teraz ratusz ma wydać kolejne miliony na projekt stadionu z bieżnią, bo to ubzdurał sobie gość, który wskoczył z Olsztyna do ministerstwa? Piszesz, że stadion piłkarski nie będzie akceptowany przez większość mieszkańców. A niepiłkarski stadion będzie akceptowany? Ta ruina, która jest teraz jest akceptowana? Odpowiada ci - jako mieszkańcowi tego miasta - ten straszak, ta ,,perła architektury sportowej,,? Pokazujesz ten obiekt drwin znajomym spoza Olsztyna? Nasze miasto jest ostatnim miastem wojewódzkim z takim cudem zamiast stadionu. Ostatnim. O miastach niewojewódzkich nie wspominając. Według ciebie to naprawdę ogromne nadużycie z naszej strony, że domagamy się takiego obiektu, jakie mają inne polskie miasta? Jak mówił trener Kaczmarek junior: Ludzie w kosmos latają, a w Olsztynie stadion, jaki był, taki jest.

  39. 08.05.25 13:30 korgan79

    Szanowny Niedzielny Kibicu - piszesz ,,Stadion stricte piłkarski nie będzie akceptowalny przez większość mieszkańców, którzy mają w poważaniu ten cały Stomil'' A teraz proszę wskazać jaka inwestycja byłaby akceptowalna przez większość mieszkańców - zapewniam Cię że gdyby każdą planowaną inwestycje poddać pod głosowanie mieszkańców to nic by nie powstało.... Gdyby pytać mieszkańców Olsztyna jako całość to nigdy nie powstałaby Urania, Filharmonia, Teatr itp. A raczej nikt o zdrowych zmysłach nie uważa że są to zbędne obiekty. Są tak samo ważne jak i nowy stadion który po prostu bez zbędnej dyskusji powinien jak najszybciej powstać.

  40. 08.05.25 13:25 Realista

    Niedzielny kibic zaprosi swiadkow jehowych na stadion w latach 90 odbywaly sie takie spotkania na stadionie w olsztynie, chyba teskni za tym czasami,

  41. 08.05.25 13:20 Kot

    Jakie imprezy zorganizujesz na stadionie? Proszę o wymienienie tych zawodów z uwzględnieniem, żeby nie zniszczyć murawy w trakcie sezonu, a najlepiej wcale.

  42. 08.05.25 12:57 NiedzielnyKibic

    *opieranie utrzymania stadionu na Stomilu..*

  43. 08.05.25 12:56 NiedzielnyKibic

    Kto normalny będzie budował stadion wyłącznie piłkarski dla klubu pokroju Stomilu, który zaraz może grać na piątym poziomie rozgrywkowym? Wy jesteście odklejeni? Stworzenie multifunkcjonalnego stadionu to jedyna mądra inwestycja w tym temacie. Stadion stricte piłkarski nie będzie akceptowalny przez większość mieszkańców, którzy mają w poważaniu ten cały Stomil. Spójrzcie na frekwencję i nie gadajcie o tym, że to wina stadionu. Stomil nie jest wart stadionu, tu potrzeba stadionu do wielu innych imprez. Opieranie utrzymania Stomilu i na jakiś powierzchniach komercyjnych to studnia bez dna, którą utrzymywac będą podatnicy.

  44. 08.05.25 12:49 NiedzielnyKibic

    Poziom wiedzy politycznej na tym forum zgodny z poziomem sportowym Stomilu. Nie wierzę w to co czytam :)

  45. 08.05.25 11:39 THE CORE

    Emilozo masz rację. Ale chodi też ma rację. Bo kłamstwo należy napiętnować. Choćby po to by został po tym ślad.

  46. 08.05.25 09:38 Emilozo

    Przypominanie w komentarzach na wszystkich portalach ma taką samą wartość jakbyś kredkami malował pod ratuszem czy swoim blokiem.

  47. 08.05.25 08:57 chodi

    Jeżeli Szewczyk nie podpisze tej umowy to trzeba o tym przypominać pod każdym postem i na każdym portalu. Jego obietnice których nie dotrzymuje powinny być przyczyną albo odwołania albo dymisji. Stadion areszt śledczy obiecana Aktywizacja starego miasta z tego wszystkiego należy go bardzo skrupulatnie rozliczyć .

  48. 08.05.25 06:22 jacekoks

    Ja chyba jednak wolałem Grzymowicza :). Hmm 30 baniek niestety pójdzie się walić. Ale mam dobrą wiadomość już za niecałe 2 lata ruszy kampania i obiecany będzie stadion z bieżnią, ścianką wspinaczkową, skate parkiem za jedną z bramek, a i ze trzy tory do gry w kręgle się zmieszczą. Pytanie tylko czy będzie to wersja, np. Nowomiejska z trybunami na kilkaset miejsc, czy może jednak Szewczyk nas zaskoczy i obieca coś na wzór Rzeszowa z 7 tysiącami miejsc. Ale żeś Nalazek odpalił chłopie...

  49. 07.05.25 21:21 EXTRA

    👍

  50. 07.05.25 21:12 Realista

    Extra maliszewski a nie smolinski, z obajtkiem byli na ruinach stadionu, jeden zalatwil sponsora dla klubu a drugi dotacje na remont trybuny, cos realnie pomogli dla klubu,

  51. 07.05.25 21:08 Realista

    Bedac w olsztynie kilka razy na spotkaniu Stomilu zrobil wiecej niz banda nieuczanikow rzadzaca miastem, realnie zalatwil dotacje na remont trybuny stadionu, rszta tylko obiecywala i frajerzy uwierzyli po raz 6 w puste obietnice, z czasem zrobia to co zrobili z torem motocrosowym i basenem na glowackiego czyli zmienia plan zagodpodarowania przestrzenego i wystawia na sprzedaz

  52. 07.05.25 20:59 EXTRA

    Jerzyk - tak jest . demokracja to możliwość wybory , odkleiłeś się , cóż zrobić

  53. 07.05.25 20:58 EXTRA

    SMOLIŃSKI twoim zdaniem Realista , w tym układzie politycznym zrobiłby stadion w Olsztynie - śmiem wątpić . Stadion to nie ideologia - to dzieło . Grzymowicz poszedł w dzieło transport , zapominając o wszystkim innym , Szewczyk jest pogubiony i totalnie się rozmył w tym co obiecywał , a Smoliński czekałby na dofinansowania z Unii Europejskiej , ale w jego politycznym sznycie jest gównem . Ale tak obecna władza zawodzi - nic się nie dzieje , niezależnie w co spojrzeć - starówka , odblokowanie zatorze w transporcie , bo pół miasta w tramwajach nic nie znaczy bezsensu się męczyliśmy , mieszkania komunalne , właśnie sport . Kompletnie wszystko się zatrzymało , nic nie słychać

  54. 07.05.25 20:42 Jerzy Piskorz

    Inteligencie szpagatowy , eKStra to ty PierdOlisz KOcopoły na tym forum chyba zadużo " Tej Demokracji Jak My To Rozumiemy " się naoglądałeś w peda(TV)łenie i cię POnosi z tymi wynurzeniami POlitycznymi !

  55. 07.05.25 20:35 Realista

    możdzonek zrobi tyle dla sportu co jego kolega tez siatkarz papke czyli nic, od kilku kadencji jest posłem ,

  56. 07.05.25 20:15 Realista

    Np nie doszly kandydat maliszewski przyjechal zobaczyl ruiny stadionu wyslal sms pomagam polsce c z programu polsku lad i 30 milionow na modernizacje trybuny a ze nieudacznicy nie potrafia zorganizowac przetargu to pokazuje kto rzadzi dziura wojewodzka

  57. 07.05.25 20:11 EXTRA

    Myślisz że Możdżonek dałby radę przekonać rade miasta .

  58. 07.05.25 20:09 EXTRA

    To kto twoim zdaniem . Daj przykład tej osobistości ??

  59. 07.05.25 20:06 Realista

    Kot osoby ktore zostaly wybrane rzadza miastem od wielu kadencji, projekt stadionu ma 10 lat a poczatek propagandy okolo 20 lat, co 4 lata powraca w kampani wyborczej temat stadionu, po wyborach obietnice wyborcze zostaja wycofane, to pokazuje ze olsztyn to polska c, dziura nie tylko pod wysoka brama ale rozwojowo i sportowo,

  60. 07.05.25 19:33 Kot

    Ci, którzy zostali wybrani, jak widać, nie wybudują. Czyli trzeba było na innych.

  61. 07.05.25 19:22 EXTRA

    Jerzyk ale wybory to zawsze jest triumf demokracji . Jeśli wolisz głosować , a i tak wiadomo kto wygra to do rosji

  62. 07.05.25 19:07 Jerzy Piskorz

    Kot - 100 % racji

  63. 07.05.25 18:25 EXTRA

    Kot a na kogo trzeba było głosować ??? Kto według ciebie wybudowałby stadion

  64. 07.05.25 17:49 Realista

    Chodi przeciez pisales ze masz przecieki ze bedzie podpisana umowa na modernizacje trybuny juz po 1 przetargu, dalej wierzysz w swoje urojenia, 100 kokretow dla frajerow jest dla osob twoich przekonan, ciemny lud w wszystko uwierzy

  65. 07.05.25 17:45 Kot

    Trzeba było głosować inaczej. Tak mamy kolejny tryumf demokracji.

  66. 07.05.25 17:36 barakuda

    Popierdoleni to są mieszkańcy tego miasta...wiekszisc

  67. 07.05.25 17:13 zorro

    jeszcze lądowisko na dachu dla helikopterów lub bocianów

  68. 07.05.25 17:10 zorro

    te władze w Olsztynie naprawdę są popier...ne i nadają się pod Trybunał za opieszałość i niegospodarność! Dostali 30 baniek i nie mogą rozpocząć remontu? Jak ktoś dalby mi na pół domu to poszedł bym do banku po kredyt po drugie pół

  69. 07.05.25 16:57 zjs

    Idą w mylną narrację, kasę dostaliście z Rządowego Funduszu Polski Ład od PiS-u 30mln i to jesta cała kasa. Z budżetu miasta nic nie dokłdacie a zanosi się , że jeszcze to stracicie. Wybory prezydenckie to znowu sraczka. Zbudujcie zamiast trybuny pólnocnej stałą zadaszoną estradę na występy zespołów ludowych. Taką mam koncepcję. Popieram też Tomasza ze ścianką wspinaczkową, która niewątpliwie upiększy trybunę wschodnią.

  70. 07.05.25 16:52 THE CORE

    Dobra, zróbmy bieżnię lekkoatletyczną, ale niech będzie zadaszona, żeby można było biegać w grudniu. A jak już zadaszymy to niech płyta się obraza wokół osi i z drugiej strony niech będzie lodowisko z torem żużlowym dookoła.

  71. 07.05.25 16:49 chodi

    Realista frajera to szukaj po rodzinie ,… nie wybiorą wykonawcy to dawać marsz pod ratusz z przyśpiewkami jak wczoraj na PP, szybko Szewczykowi zmiękłaby rura.

  72. 07.05.25 16:34 Realista

    Nie bedzie stadionu z prawdziego zdarzenia a jedynie propaganda wyborcza zeby frajerzy typu, niedzielny kibic, pablo, chodi uwierzyli w kokretow dla frajerow, majac dotacje nie potrafia nic zorganizowac

  73. 07.05.25 16:31 nor

    Od 10 lat mamy projekt stadionu piłkarskiego, a ten geniusz wymyślił teraz bieżnię. To wszystko zmierza do tego, żebyśmy stwierdzili: już lepiej zostawcie ten stadion taki, jaki jest i nie promujcie swoich świetnych pomysłów. Mogliby wtedy umyć ręce od realizacji niewygodnego zobowiązania. Nie będzie ani nowej trybuny, ani nowego stadionu. Dlaczego? Bo nie. Bo tu jest Olsztyn. A że ten klub nie odrodzi się bez stadionu, to nikogo w ratuszu nie rusza. LM można przecież pooglądać w tv.

  74. 07.05.25 14:57 Tomasz Boenke

    Jeszcze ściankę wspinaczkową. Też mamy tradycje olimpijskie

  75. 07.05.25 14:35 oks1945

    Na 4 ligę wystarczy

  76. 07.05.25 14:33 Fc Stomil

    Kurwa te dzbany żeby tylko coś powstało wybudują jakieś gówno lekkoatletyczne nikomu nie potrzene ! Chcemy Stadionu Piłkarskiego ! Lekkoatletyka jest na kortowie

  77. 07.05.25 14:26 barakuda

    Z pi....dą

  78. 07.05.25 14:21 Realista

    taki ulepszony orlik budują w mikołajkach czyli stadion wielofunkcyjny , nie tak dawno pajacyk pablo wysmiewał taka inwestycje która realizuja w mikołajkach a teraz jego guru chce podobny w olsztynie wybudować , chyba majówka i wyjazd nie których urzedników pokazał jak wioski i pgr rozwija sie w regonie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!