120' Moneta bezbłędnie, Lech broni strzał Biedrzyckiego. Koniec. Przegrywamy w karnych 6:7.
120' Bargiel strzela, Ratajczak też. 6:6.
120' Cichocki pokonuje Leszczyńskiego. Kun lewą nogą przy słupku. Dalej remis.
120' Stępiński pewnie, Wełnicki też. 4:4 po piątej serii.
120' Wolski pewnie, podobnie Paweł Głowacki. 3:3 po czwartej serii.

Artykuł

Łukasz Suchocki w akcji, fot. Emil Marecki

Łukasz Suchocki w akcji, fot. Emil Marecki

Suchocki: Ktoś musiał ten mecz przegrać, szkoda, że to właśnie my

12.08.16 00:55   kyn   1  

Po meczu pucharowym Stomilu Olsztyn z Ruchem Chorzów poprosiliśmy o komentarz Łukasza Suchockiego, który zagrał po raz pierwszy po długiej kontuzji.

- Pewnie bym skłamał, gdybym powiedział, że czułem się wyśmienicie na boisku. Wydawało mi się, że z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej. Oczywiście do dyspozycji, na którą mnie stać i do której przyzwyczaiłem siebie i kibiców, jeszcze trochę brakuje. Wiadomo, ze trzeba jeszcze trochę czasu, a przede wszystkim ogrania. Fizycznie dochodzę już do siebie, ale rozbrat z piłką był dość długi, ale cieszę się z tego, co dzisiaj zagrałem. Myślę, że nie było najgorzej. Szkoda tylko, że nie przedłużyliśmy sobie tej fajnej przygody z pucharem. Takie jest życie, ktoś musiał ten mecz przegrać, szkoda, że to właśnie my. Teraz musimy skupić się na lidze. W niedziele mamy bardzo ważne spotkanie, w którym możemy wynagrodzić sobie straty z pucharu. Myślę, że będzie wszytko bardzo dobrze.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Ruch Chorzów, Łukasz Suchocki, Puchar Polski, komentarz po meczuKomentarze

  1. 12.08.16 09:52 barakuda

    Lukasz nie troche tylko od ch....

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!