120' Moneta bezbłędnie, Lech broni strzał Biedrzyckiego. Koniec. Przegrywamy w karnych 6:7.
120' Bargiel strzela, Ratajczak też. 6:6.
120' Cichocki pokonuje Leszczyńskiego. Kun lewą nogą przy słupku. Dalej remis.
120' Stępiński pewnie, Wełnicki też. 4:4 po piątej serii.
120' Wolski pewnie, podobnie Paweł Głowacki. 3:3 po czwartej serii.

Artykuł

Waldemar Fornalik, fot. Emil Marecki

Waldemar Fornalik, fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Ruch

12.08.16 00:10   kru   3  

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów, w której udział wzięli trenerzy obydwu drużyn.

Waldemar Formalik, trener Ruchu Chorzów:
- Puchary to nie są łatwe mecze dla drużyn z wyższych klas, tym bardziej dla drużyn z ekstraklasy. Zespół Stomilu zaprezentował się naprawdę z dobrej strony: dobra organizacja gry, kilku zawodników, którzy doświadczyli też gry w Ekstraklasie, więc nie był to dla nas łatwy mecz. Uważam, że były fazy gry, gdzie wykonywaliśmy założenia bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni, że po tak długim wieczorze przechodzimy do dalszej fazy Pucharu Polski.

Adam Łopatko, trener Stomilu Olsztyn:
- Składam gratulacje na ręce trenera. Ruch Chorzów postawił nam dość trudne warunki, ale mimo tego, że wykonaliśmy w składzie sześć zmian, to zespół dobrze był zorganizowany - nie odstawał w organizacji gry. Ruch przeważał, ale w organizacji gry mój zespół się naprawdę dobrze przedstawiał. Sam konkurs rzutów karnych to jest loteria. Tutaj nie ma co kogoś winić. Szanse są tutaj jednakowe. Przegraliśmy, jednak myślę, że niewiele brakuje temu zespołowi, żeby przeskoczyć ten poziom tak, jak to było w Chojnicach, aby z takimi zespołami jak Ruch nawiązywać równą walkę i stwarzać sytuacje. Jeszcze raz dziękuję zespołowi za wykonaną dziś pracę. Liczę teraz, że uda nam się zregenerować i na mecz ligowy będziemy w dobrej dyspozycji.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Ruch Chorzów, Waldemar Fornalik, Adam Łopatko, konferencja prasowa, Puchar Polski, wypowiedziKomentarze

  1. 12.08.16 21:16 Kot

    Zgadzam się z Piekarzem. Żadna to loteria, jeśli się jest łamagą i nie umie kopnąć piłki poprawnie.

  2. 12.08.16 14:26 barakuda

    Karne to loteria i 90% glowa

  3. 12.08.16 10:51 Piekarz/OKS

    karne to nie żadna loteria. Albo umie się je strzelać, albo nie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!