94' Koniec meczu. Podział punktów w Olsztynie
93' Groźnie w końcówce w polu karnym Stomilu. Na szczęście nikt nie zdołał oddać strzału.
92' Żółtą kartką ukarany Karol Żwir
91' Trzy minuty potrwa to spotkanie.
90' Cofnięty Stomil nie miał szans na skonstruowanie kontry.

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali w meczu na szczycie I ligi, fot. Emil Marecki

Olsztyn - stadion Stomilu, 28 września 2014 r., godz. 12:30

W meczu Stomil - Termalica bez bramek

28.09.14 14:22   zic   15

W meczu 10. kolejki piłkarskiej Pierwszej Ligi Stomil zremisował bezbramkowo z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

Stomil, tradycyjnie, oddał początek meczu pod inicjatywę przeciwnika. Zdecydowaną przewagę mieli goście, a gospodarze próbowali swoich sił w kontratakach.

W drugiej połowie gra się otworzyła, z wielką korzyścią dla widowiska. Jednak żadna z drużyn, pomimow wielu akcji, nie potrafiła zdobyć bramki i mecz lidera z wiceliderem zakończył się podziałem punktów.

Kolejny mecz zagramy w najbliższą sobotę, w Grudziądzu, z miejscową Olimpią.

- Grało się nam bardzo ciężko, szczególnie w pierwszej połowie. Znowu straciliśmy kontrolę w środku boiska, nie potrafiliśmy się utrzymać dłużej przy piłce. Nasze akcje były chaotyczne i przypadkowe. Na szczęście po przerwie udało się przekonać zadowników do odważniejszej gry. Zespół Termalici jest bardziej lepszy zespołowo. My mamy problem z kontuzjami, mysimy sobie radzić sposobem. Mieliśmy swoje szanse w drugiej połowie. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać, ale cieszymy się z tego remisu - powiedział po meczu trener Stomilu Olsztyn Mirosław Jabłoński

Tagi: Stomil Olsztyn, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, I liga, Mirosław Jabłoński

1. 29.09.14 00:43 Bart_OKS

DOBRY TEMAT PORUSZONY!! kupujesz bilet na łuk aitak wejdziesz sobie gdzie chcesz!! skoro itak stoisz i nic nie robisz to chlopie idz sobie usiadz na s4 i tyle!! lepiej sie zebrac nawet w 200osob ale osob chcacych robic doping i wspierac druzyne!! tylko deprymujecie nie jednego

2. 29.09.14 00:14 Kanar

a co do Jamroza, chłopie wchodzisz na ostatnie 20 minut to za******aj do każde go a nie truchtem lecisz jakbyś biegał przez 2 godziny. Po to wpuszczają żebyś przeszkadzał a nie odwrotnie!!!

3. 29.09.14 00:09 bialy

Chłopy nie jedli śniadania drugiego,zero strzałów na bramę termy.Mroczkowski powalczył troszkę na zmianie,to samo Jamróz.....niech trenują na dłuższy dystans to będzie ok.(szarpali troszkę,ale mułowato)DOPING na łuku bez zastrzerzeń,cwiczona nowa spiewka.....tylko wszyscy PANOWIE,bez pikniku po bocznych stronach proszę.... POZDRO ,TYLKO STOMIL OKS!

4. 29.09.14 00:06 Kanar

No właśnie gdzie jest młyn? Większość co przychodzi na łuk stoi obok i się patrzy jakby byli panami świata. Coś trzeba z tym zrobić. Ci co chcą tylko zaoszczędzić niech spie*****lą a Ci którzy włożyli dużo serducha w Stomil dalej niech wspierają a nie gwiazdorzą przy barierkach i ręce założone, wyje**ne i cisza, a jak młynowy prosi o wsparcie to mają go w dupie. Następnym razem nikt nie stoi przy barierkach ani za, tylko wszyscy zejdźmy się i zacznijmy dopingować tak jak to wygląda w innych miastach w najzagorzalszym sektorze. Panie i Panowie do ch**a ogarnijcie się. Tak samo sezonowcy ruszyć te tłuste dupy i bądźcie na każdym meczu, nie ma litości trzeba coś z tym naprawdę zrobić.

5. 28.09.14 20:58 spalto

Panowie i Panie przychodzcie na Łuk bo sami widzicie jak on wyglada. Tutaj nikt nie gryzie, a z pewnoscia doping bylby lepszy!

6. 28.09.14 20:43 maniek86

Jest pewien niedosyt po meczu. Najlepszy dzisiaj Berezowski. Muszę pochwalić Wełnę też. Tydzień temu bardzo dobry mecz i dzisiaj tak samo. Ważne, że się rozegrał bo początek miał słaby.

7. 28.09.14 18:25 Pawlik

Bierezowski robi swietna robote ,Szymonowicz i z tyłu Skiba pewny,brakuje nam umiejetnosci przy kontrach i stad wynik remisowy i oczywiscie szczescie bylo po naszej stronie przy strzałach Termalicy.Srodek tabeli punktuje i tak naprawde niby zdobylismy pare punktow to nie mozna sie zatrzymac,mysle ze duzo zmienił trener i nie ma gwiazd w druzynie ,gra caly zespół.Nie mamy zaplecza ale i tez bocznych obroncow w razie kontuzji .

8. 28.09.14 17:29 Bart_OKS

WSZYSCY DO GRUDZIADZA!!!!

9. 28.09.14 17:25 Pruski

Mówiąc szczerze to bałem się o wynik w pierwszej połowie, ale mieliśmy dużo szczęścia i nie straciliśmy bramki. Skiba uratował nas wiele razy i to potwierdza jego klasę. Z rzeczy które mi się nie podobały najbardziej denerwował... sędzia - wiele błędnych decyzji i "niezauważonych" fauli. Szkoda, że nie udało się wyjść na 1:0 bo mieliśmy okazję, ale z wyniku jaki jest i tak się ogromnie cieszę, bo graliśmy z liderem, który w tym sezonie jest niekwestionowany, a do tego bez kilku dobrych kontuzjowanych zawodników, dzięki którym z pewnością byśmy wygrali, więc trzeba im życzyć szybkiego powodu do zdrowia i gry. :) Zastanawiam się tylko czy gdybyśmy od początku meczu nie grali tak jak w 2 połowie, to czy nie wyszłoby to nam na lepsze...?

10. 28.09.14 17:09 john wichura

jedna pozytywna wiadomośc tego dnia to taka że coraz więcej osób przychodzi na mecze jeszcze żeby chodż trochę ogarneli ten stadion bo w tv kawałów na temat tego stadionu cieżko słuchać, mam nadzieje że po 16 listopadzie pseudo specjaliści budowlani uwm spadna z stołka i ktoś pro sportowy ogarnie temat modernizacji stomilu

11. 28.09.14 17:02 crispy

Mecz wyrównany, wynik sprawiedliwy, Terma grała, Stomil kąsał, szkoda, że nic nie ukąsił. Widać jeszcze brak zgrania i przede wszystkim dokładności w kluczowych podaniach, bo na ułańskiej fantazji nie zawsze się dojedzie, no i cieszy monolit w obronie, Bierezovskij świetnie się ustawia, szkoda, że brakuje mu szybkości ale kondycyjnie o.k. A co do P. Głowackiego, to na obronie zagrał poprawnie ale niestety był za krótki o głowę, co Terma kilkakrotnie bezlitośnie wykorzystała krossowymi i dokładnymi, powtarzam, dokładnymi podaniami, na nasze szczęście bez konsekwencji. Zmiany zupełnie nieudane, osłabiły drużynę ... chciałbym w końcu zobaczyć Trzeciego wraz z jego ekstraklasowym doświadczeniem na dłużej niż kilka końcowych minut i przekonać się, czy jest słaby, czy po prostu nie pasuje do koncepcji Jabłońskiego, która, jak widać po wynikach, jest słuszna ;-).

12. 28.09.14 15:56 john wichura

STOMIL lepiej niech gra w sobote bo długi weekend sprawia że nie którzy piłkarze jak koval, wełna, głowacki, nie mają sił biegać a co będzie jak nie długo otworzą nowy club comein, cieżko to widzę, do tego kontuzje maczułenki, bucholca, meshia widać w akcjach mało skrzydłowych akcji, za nerwowo i wynik 0+0 z liderem 1 ligi może być sukcesem

13. 28.09.14 15:43 rysiek

trzeba pogratulować chłopakom.robili co mogli,widać było przewage termalicy,ale tam są większe pieniądze i lepsze nazwiska.po dzisiejszym meczu mogę szczerze powiedzieć ze łukasik do rezerw nic więcej.chłop po 30 minutach nosił płuca pod pachami.reszta chłopaków na równym poziomie.superr doping i dużo ludzi.tak trzymać.zobaczymy czy w pażdzierniku przyjdzie ten głosny nowy sponsor.TYLKO STOMIL!!!!!!

14. 28.09.14 15:22 RafalOKS

Pawel Glowacki duzo bledow, choc troszke trzeba usprawiedliwic ,, Glowe '', gral na prawej obronie. Drugi Glowa super. Brawo. Pozatym wlaczyli jak umieli i mogli.Co do Jamroza na dzis srednio, moze od jutra wypali.. Gramy dalej. TYLKO STOMIL

15. 28.09.14 14:43 F.R.T.