95' Koniec wygraliśmy! 1
95' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
92' Wójcik miał "setkę", ale trafił prosto w bramkarza! 1
91' 3 minuty nadziei na 3 zwycięstwo z rzędu.
88' Bramka i tak by nie została uznana, bo był spalony.

Wercik Caetano. Fot. Łukasz Kozłowski

Werick Caetano: Czuję się bardzo dobrze w Stomilu

29.10.22 22:17   mg   2

Stomil Olsztyn wygrał 3:2 z Radunią Stężyca. Po meczu wypowiedział się strzelec zwycięskiego gola Wercik Caetano.

Pierwsza połowa ułożyła się bardzo dobrze dla naszego zespołu, nie oczekiwaliśmy aż takiego początku. Zasłużyliśmy na prowadzenie 2:0, kreowaliśmy więcej sytuacji niż przeciwnik. Było dobrze, natomiast w drugiej połowie uszła z nas energia, przy takim wyniku musimy być bardziej skoncentrowani. Dziś udało się po raz kolejny wygrać i bardzo się z tego cieszymy. Pracowaliśmy ciężko do samego końca. Trzy ostatnie mecze to szaleństwo, ale zaslugiwaliśmy na to.

Jesteś bohaterem, strzeliłeś piękną bramkę.
- Tak , bardzo dużo pracowałem na to i zawsze próbuję zdobyć bramkę. Chce grać lepiej za każdym razem. Czuję się bardzo dobrze w zespole, czuję się bardzo dobrze w Stomilu, trener i cały sztab szkoleniowy daje mi okazję do grania więc będę się starał o więcej takich bramek.

Tagi: Stomil Olsztyn, Wercik Caetano, Radunia Stężyca, II liga, komentarz