Artykuł

Wiktor Biedrzycki, fot. Emil Marecki

Wiktor Biedrzycki, fot. Emil Marecki

Wiktor Biedrzycki wrócił do Stomilu

14.06.19 18:18   em   31  

Wiktor Biedrzycki powrócił do Stomilu Olsztyn. Zawodnik podpisał umowę z olsztyńskim klubem na dwa lata.

– Napewno cieszę się z powrotu do klubu, ponieważ wszystko idzie tutaj w dobrą stronę i będę mógł brać udział w tworzeniu Nowego Stomilu - powiedział dla oficjalnego portalu klubu Wiktor Biedrzycki. - Przez rok byłem w dwóch klubach i trochę nowego doświadczenia zebrałem. Myślę, że wracam tu jako inny zawodnik i człowiek. Wiadomo, że wszędzie jest dobrze ale w domu najlepiej. Mam tu mamę, brata, dziewczynę, przyjaciół, a przede wszystkim znam już doskonale tę szatnie od środka – powiedział zaraz po podpisaniu kontraktu Wiktor Biedrzycki.

PRZECZYTAŁ CAŁĄ ROZMOWĘ Z WIKTOREM BIEDRZYCKIM

Biedrzycki ze Stomilu odszedł roku temu do Górnika Zabrze. W rundzie wiosennej reprezentował barwy Wigier Suwałki.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Wiktor Biedrzycki, I liga, transfery


Komentarze

 1. 17.06.19 14:16 czerkasow

  Nie siej debilu fermentu. Bo takich już paru jak ty było.

 2. 17.06.19 13:33 Gacek Z

  Czerkasow, jełopie.... to otwórz oczęta. POzujesz na takiego specjalistę w sprawach dotyczących Stomilu, a nie wiesz kto jest Wiceprezesem klubu? Boże broń przed takimi fanami. Jest Szostek w klubie, tzn., że klub może się zwijać. Piotrek negocjuje 5 miesięcy sprzedaż klubu??????? co on chce uzyskać??

 3. 17.06.19 13:10 czerkasow

  Gacek. Szostek wiceprezesem czego? Furmanki z gównem na polu? Coś ci się pomerdało w główce. Od kiedy wiceprzewodniczący komisji sportu jest zastępca prezesa w czymkolwiek jnnym?

 4. 17.06.19 12:40 HP

  Gacek, a Ty wróżysz z fusów, czy to wiesz?

 5. 17.06.19 11:20 Gacek Z

  Zjs, to niestety się nie doczekasz, bo Piotrek ma inne plany. Ale kto Ci o tym powie? Wiceprezes Jarosław Sz.? Nie, bo oni grają w rozpałkę tego klubu. Szkoda, ze tak to wszystko się potoczy .....

 6. 16.06.19 17:41 zjs

  Takie sobie pitu-pitu, a ja czekam w przyszłym tygodniu na informacje o finale rozmów Brański-Ratusz oraz na kontrakty wartościowych zawodników i zapowiedzi transferów wzmacniających zespół. Pozdrowienia.

 7. 16.06.19 13:08 Darek

  Drogi Emilu. Nie porównałem personalnie Wiktora do wełnickiego (pisownia z małej litery jest całkowicie świadoma). Mowa była o synach martontrawnych. W moim odczuciu WB też takim synem jest. Nie zmieniam swojego zdania, że jest uzupełnieniem składu, bo to nie jest kreatywny piłkarz - jeżeli mnie zaskoczy super. Niemniej jednak uważam, że tej drużynie potrzebna jest też świeża krew, co pokazała runda wiosenna. Jedynie czego nie można odmówić WB to ambicji, natomiast ja osobiście jego umiejętności piłkarskie oceniam jako przeciętne. I tyle. Nikt, w tym Pan Redaktor :) nie musi się zgadzać z moim zdaniem. Historia pokazała, że Stomil dla byłych piłkarzy tego klubu jest odskocznią. Powrócili, zagrali dobrą rundę/sezon poszli dalej, patrz: Baranowski, Kun, wełnicki (chociaż ten nigdy nie miał dobrej rundy). To tyle.

 8. 16.06.19 10:30 marduck

  Gak kontrakt sie kończył to menago zakazał przedłużać, żeby Stomil przypadkiem jakiś pieniędzy nie dostał. Jego miłość to do menago jest a na pewno nie do Stomilu. Skąd on wraca? Z Suwałk które cudem utrzymały 1ligę, i w tym sezonie nie ma lepszych perspektyw. Przychodzi bo mamona mu przed oczami lata. Uważam że to zmarnowane miejsce na jakiegoś młodego perspektywicznego chłopaka kosztem przeciętniaka

 9. 16.06.19 08:52 Emilozo

  Osobiście bardzo mnie cieszy powrót Wiktor Biedrzyckiego do Stomilu Olsztyn. Owszem odszedł rok temu do Górnika Zabrze, ale nawet jakby nie miał oferty, to w czerwcu 2018 roku w Stomilu był zwyczajnie w świecie niechciany... Odszedłby do innego klubu i wtedy też byście na niego ujadali. Dziwi mnie Dariuszu porównanie Wiktora do tych piłkarzy jak np. ten który chciał wbiegać na trybuny i lać kibiców. Nie widzę podobieństwa. Wystarczy od czasu do czasu z Wiktorem porozmawiać. A czy będzie uzupełnieniem, czy graczem pierwszego składu, to życie zweryfikuje. I z tym nie chcę polemizować, ale te złośliwe komentarze i wrzucanie wszystkich piłkarzy ze Stomilu, którzy odeszli do jednego wora jest zwyczajnie w świecie niesprawiedliwe.

 10. 15.06.19 20:37 zjs

  No piszę jeszcze raz "Niekończąca się opowieść. Gancarczyk odejdzie? Gancarczyk zostaje! Gancarczyk odchodzi! Gancarczyk się zastanawia? Gancarczyk zostanie? Gancarczyk... itd. " Żeby zakończyć jakoś zabawnie, Gancarczyk gra w zielone, zostać, nie zostać, zostać nie zostać, zostać?

 11. 15.06.19 15:15 Olsztyniak58

  A Gancarczyk to w końcu odchodzi czy zostaje ?. Bo to bardziej ważne niż powrót przeciętniaka.

 12. 15.06.19 14:54 czerkasow

  Finanse się unormowały więc wszyscy chcą wrócić. Paru przed rundą też chciało wrócić lecz im odmówiono.

 13. 15.06.19 14:50 Darek

  Kończąc bezsensowna dyskusję powtórzę: biedrzycki nie jest żadnym wzmocnieniem. Tyle w temacie! Ps. Czekam na welnickiego i Baranowskiego!

 14. 15.06.19 14:30 waldi812

  Po prostu uważam, że Wiktor nie będzie wzmocnieniem, a uzupełnieniem. Siemaszko miał kontuzję, a póxniej nie dostawał szans w Tychcach w ataku, tylko grał gdzieś na skrzydle i to głównie końcówki, u nas jak grał wyglądał nieźle, ma niezła szybkość i to podobny typ zawodnika jak Sobczak. Remisz raczej nie był przyczyną spadku Gieksy i uważam, że by się u nas przydał, Każdy ma prawo do własnej oceny.

 15. 15.06.19 13:39 Zawodnik lat 90tych

  Darek skoro jesteś taki wygadany to przyprowadz do klubu wirtuoz i zostań jego indywidualnym sponsorem. Jak byś stanął na murawie przy PS. 69A i byś usłyszał kibiców to byś wiedział o czym do ciebie piszę.

 16. 15.06.19 12:36 stomil olsztyn forever

  waldi812 - Biedrzycki słaby, a Remisz który sie efektownie spieprzył z ligi i Siemaszko, który przez rok jako napastnik strzelił 0 bramek już super? Dobrze, że ściągają Stomilowców, nawet jeśli na razie jako uzupełnienie, bo jak stara gwardia za 2 lata pokończy kariery to się okaże, że mamy samych najemników z całej Polski i to byłby już nie ten sam Stomil.

 17. 15.06.19 11:29 zjs

  "Żeby było tak jak było".PeOwska maksyma polityczna zagościła w sporcie. Mam mieszne uczucia. Coraz mniej miejsca na świeżą krew.

 18. 15.06.19 10:40 Adaśko

  @Piter, to Ty nie wiesz, że narzekanie to nasz sport narodowy? :D A tak poza tym zgadzam się z Twoim spojrzeniem: dajmy szansę, niech chłopak pokaże, na co go stać. Tu jest jego dom.

 19. 15.06.19 10:05 tedefon 1982

  Dobry ruch . Powodzenia

 20. 15.06.19 09:46 Piter

  A może warto oceniać po rundzie,sezonie,dać szansę,może chłopak się przez rok rozwinął i teraz będzie dojrzalszy i pewny siebie.Po co od razu skreślać i już wydawać opinie z du..Czy to już taka olsztyńska mentalność na wszystko narzekać i marudzić...koszmar!P.S.Przypomnę,że większość "fachowców" też sceptycznie oceniała transfery przed runda rewanżową i nie dawało żadnych szans na utrzymanie...dlatego te Wasze opinie przed zobaczeniem w akcji gracza są śmieszne i zastanawiam się czy to kibice czy zwykli maruderzy, którzy z nudów muszą ponarzekać...

 21. 15.06.19 09:44 waldi812

  Koniu to był Koniu i nie ma z Wiktorem wspólnego mianownika poza więzami krwi na płaszczyźnie stricte piłkarskiej. Górnik go zweryfikował i tyle w temacie. Nie można negować, że jest związany ze Stomilem, bo miłość do klubu wyssał z mlekiem ojca. Uzupełnienie składu - ok, ale nie będzie to filar, na którym można budować szkielet drużyny. Aczkolwiek to młody chłopak i może rozwinie się tak, że nas jeszcze zaskoczy. Liczę na transfery Siemaszki i Remisza, bo to moga być realne wzmocnienia. Czekam też na finalne podpisanie dokumentów z panem Brańskim, bo temat miał być klepnięty do połowy czerwca, a zaczyna się ciągnąć jak moda na sukces.

 22. 15.06.19 08:09 Darek

  Jak nie trzeba być wirtuozem, by kreować grę? Koniu był obrońcą, więc raz wjechał w nogi, dostał żółtą kartkę. ale przeciwnik wiedział, że musi uważać już na swoje kopyta. Defensywny pomocnik, musi być kreatywny, bo to nie ma być przysłowiowy przecinak, a kreator gry z pozycji 6 - patrz Jegliński. Piłkę kopałem, ale to chyba nie ma znaczenia w kontekście mojego zdania na temat. Poza tym z tego co się oficjalnie mówi Wiktor na wiosnę wybrał Suwałki, zamiast powrotu do Olsztyna, bo co? Bo teraz lepiej? To udowodnię, że jestem Stomilowiec? Stomilowcem to w tej chwili jest Kubań, który został w Olsztynie i nie wybrał takich Suwałk. Poza tym każdy wie, jakim jest Wiktor typem zawodnika. Odebrać piłkę, podać w poprzek boiska lub do tyłu. No i o czym tu gadać? Nie jest wzmocnieniem, jest uzupełnieniem, a to, że jest wychowankiem Stomilu nie ma znaczenia, bo idąc tym tropem możemy ściągać innych wychowanków, którzy prezentują słaby poziom, a wychowali się w Olsztynie. Albo mamy się rozwijać, albo stać w miejscu!

 23. 15.06.19 07:34 Zawodnik lat 90tych

  Nie trzeba być wirtulozem żeby kreować gre jego Tata też nim nie był a mimo to zszedł wysoko jak na warunki panujące w tym klubie. Więc nie wiem o czym mowa chłopak ma Stomil w sercu dostał propozycje więc wrócił do domu i jeszcze nas zaskoczy. DAREK czy ty kiedyś grałeś w piłkę? Czy tylko kopales piłkę bo to dwie różne zeczy.

 24. 15.06.19 06:53 Darek

  Zobaczysz, zobaczysz! #NowyStomil oparty o bandę synów marnotrawnych!

 25. 15.06.19 05:47 dzik8297

  Darek. Ty z tym czymś zwanym dalej podobno wełnicki to nie przesadzaj bo to nawet śmieszne nie jest.

 26. 15.06.19 00:08 Darek

  Kto następny? Wełnicki? Baranowski? Siemaszko? Remisz? Abott? Kowalski? Kun? Jamróz? Nerek? FORZA NOWY STOMIL. Biedrzycki nie jest żadnym wzmocnieniem. Jest średniakiem. Za takim Karankiewiczem może worek z korkami nosić. Ps. Dawać Wełnickiego do STOMILU:)

 27. 15.06.19 00:03 Pojezierski

  Wiktor Twój Tata byłby dumny z Ciebie! Witaj w domu Stomilowcu! Kochaj ten klub jak Twój ojciec go kochał. STOMIL OLSZTYN JEDYNA DUMA WARMII I MAZUR!

 28. 14.06.19 21:31 chodi

  Witamy w domu!

 29. 14.06.19 21:05 Piter

  No nie wiem nie wiem czy jest jakiś wirtuoz defensywny pomocnik w 1 lidze...co za bzdury,Prawdziwy Stomilowiec wraca do domu,dojrzalszy i szczęsliwy,że jest w klubie, który kocha,na pewno bedzie zapier...aż miło,witaj Wiktor u siebie.szacun!

 30. 14.06.19 20:44 momo2525

  No nie wiem nie wiem ! Raczej wirtuozem nigdy nie był ! Uzupełnienie składu

 31. 14.06.19 20:43 Piekarz/OKS

  Witaj w domu! SPW!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!