Artykuł

Piotr Zajączkowski po meczu Stomil - Termalica, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski po meczu Stomil - Termalica, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

27.04.19 22:25   kru   4  

Stomil Olsztyn pokonał na własnym stadionie 3:0 Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Marcin Kaczmarek, trener Bruk-Bet Termaliki:
- Nie może być inaczej. Jestem bardzo rozczarowany. Nie tylko wynikiem, ale postawą mojego zespołu w dzisiejszym meczu. Zagraliśmy bardzo słabo. Stomil pokazał, jak wiele można na poziomie I ligi osiągnąć determinacją i prostymi środkami. To jest wartość sama w sobie. Natomiast jeżeli chcemy myśleć o tym, aby ta drużyna robiła postępy to... musimy przede wszystkim zmienić podejście mentalne i nad tym pracować. Na pewno to, co istotne z takich już technicznych rzeczy to, że samym posiadaniem piłki to się meczów nie wygrywa. My jesteśmy dosyć mocni do 18-20 metra w ostatnich meczach. Nie oddajemy za dużo strzałów w światło bramki i stąd też ta niemoc. Do tego oczywiście proste błędy, gdzie tracimy bramki po stałych fragmentach gry. Jestem rozczarowany. Muszę pogratulować Stomilowi, bo rzeczywiście jest to drużyna z charakterem. Będą walczyć pewnie do ostatniej kolejki, aby utrzymać I ligę w Olsztynie i tego im życzę. Myślę, że po po tylu latach, powiedzmy, posuchy widać jakieś światełko w tunelu i oby Stomil zaczął się rozwijać. Ja pamiętam takie czasy kiedy ten stadion był pełny i rzeczywiście mam nadzieję, że te sprawy organizacyjne... najgorsze już za Stomilem. A co do mojego zespołu to mamy trochę czasu na przemyślenia i pewne decyzje.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Zdobyliśmy bardzo cenne punkty. Muszę podkreślić - mimo, że Termalica grała wysoko - to pokazała jakość piłkarską. Tutaj w tej rundzie żaden z zespołów nie grał tak dobrze w piłkę. Tak, jak zaznaczył już trener, przed polem karnym to się wszystko "łamało", czyli jakość piłkarska w zespole przeciwnika jest. My graliśmy - tak, jak trener zaznaczył - prostymi środkami, ale byliśmy bardzo skuteczni. Na pewno cieszymy się z punktów, z atmosfery jaka była dziś na stadionie i z wielkiej determinacji i zaangażowania całej drużyny.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Piotr Zajączkowski, I liga, Marcin Kaczmarek, konferencja prasowa


Komentarze

 1. 28.04.19 09:48 KIBICKA z zatorza

  tO BYLTYLKO GRZECZNOSCIWY GEST W STOSUNKU DO GOŚCI.NIE MA CO ROZPRAWIAĆ.

 2. 28.04.19 07:52 stomil olsztyn forever

  A mnie to jednak martwi, że trener - osoba która jednak powinna umieć analitycznie ocenić spotkanie mówi takie głupoty :)

 3. 28.04.19 07:05 KIBICKA z zatorza

  Nie ważne są słowa , co kto powiedział, ważne jest zwycięstwo i punkty.Stomilku tak DALEJ, MUSISZ ZOSTAĆ W i LIDZE.POWODZENIA

 4. 27.04.19 23:32 stomil olsztyn forever

  "mimo, że Termalica grała wysoko - to pokazała jakość piłkarską. Tutaj w tej rundzie żaden z zespołów nie grał tak dobrze w piłkę. " - to żart? Takiej padaki w tym sezonie to jeszcze nikt nie zaprezentował :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!