Artykuł

Plakat promujący mecz, fot. stomilolsztyn.com

Plakat promujący mecz, fot. stomilolsztyn.com

Z Termalicą tylko trzy punkty!

26.04.19 20:53   em   2  

Pierwszoligowe rozgrywki wchodzą w ostateczną fazę. Na górze jest już wszystko praktycznie wyjaśnione, za to na dole tabeli trwa walka o pozostanie w I lidze. Przed Stomilem cztery spotkania i żeby wydostać się ze strefy spadkowej najlepiej jest wygrać wszystko, ale na początek poprosimy o trzy punkty w meczu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

W meczu tym nie będą mogli zagrać pauzujący za żółte kartki Bartłomiej Niedziela oraz Jakub Mosakowski.

- Czeka nas ciężkie spotkanie, ale mamy cztery finały przed sobą - mówi pomocnik Stomilu Grzegorz Lech. - W każdym meczu chcemy zgarnąć pełną pulą. Wiemy, że możemy liczyć naszych kibiców, który zawsze nam pomaga. Ostatnio zawiedliśmy, ale teraz wierzę w to, że wspólnie będziemy cieszyć się z trzech punktów.

Początek spotkania o godz. 19:45.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, I liga, Grzegorz Lech


Komentarze

  1. 27.04.19 18:25 stomil olsztyn forever

    Zaczynają sie cuda, Bytovia wygrała pierwszy mecz od września. Jak dzisiaj nie zgarniemy 3 punktów to będzie tragedia...

  2. 27.04.19 18:22 zjs

    Módlmy się o cud.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!