Relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

26 lutego 2011 r.
godz. 12:00

Olimpia Grudziądz 1:0 Stomil Olsztyn
1:0
29' Przemysław Sulej Bramki
Bramki Olimpia Grudziądz: (I połowa) Michał Wróbel - Dawid Wacławczyk, Bartłomiej Kowalski, Hubert Kościukiewicz, Jarosław Ratajczak - Tomasz Rogóż, Mariusz Kryszak, Sławomir Pach, Jarosław Białek, Paweł Kal - Przemysław Sulej. (II połowa) Daniel Osiecki - Przemysław Królak, Bartłomiej Kowalski, Dawid Ptaszyński, Jarosław Ratajczak - Tomasz Rogóż (69 Paweł Kal), Mariusz Kryszak (69 Sławomir Pach), Jarosław Białek, Piotr Ruszkul, Grzegorz Domżalski - Przemysław Sulej.
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Erwin Sak) - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Rafał Remisz, Paweł Głowacki - Jakub Kowalski, Robert Tunkiewicz, Bartosz Szaraniec, Paweł Alancewicz (72 Paweł Łukasik), Michał Renusz - Krzysztof Filipek.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka przegrali sparing z Olimpią Grudziądz 0:1. Jedyna bramka w meczu padła w 30 minucie spotkania.

- Spotkanie z gatunków tych typowo na remis - krótko ocenia mecz Piotr Skiba. I dodaje: - Gra toczyła się przede wszystkim w środku pola. Przy stracie bramki mogłem się lepiej zachować. Bramka wpadła po dobitce - mówi zmartwiony bramkarz OKS 1945 - Piotr Skiba.

Jedyną bramkę w meczu w 30 minucie spotkania strzelił Przemysław Sulej. OKS 1945 miał swoje szanse na wyrównanie, ale tym razem nie udało się strzelić bramki.

Za tydzień inauguracja ligi. OKS 1945 w sobotę zagra z Puszczą Niepołomice. Czy dojdzie do spotkania? O tym będziemy na bieżąco informować naszych czytelników.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka muszą w sobotę wcześnie rano wyjechać z Olsztyna. Jaki jest obrany cel? Grudziądz. Tam na sztucznym boisku o godz. 12:00 zagrają z miejscową Olimpią.

Na tydzień przed ligą piłkarze OKS 1945 w sparingach imponują dobrą statystyką. Do tej pory podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wygrali sześć spotkań, jedno zremisowali i zanotowali dwie porażki. Nikt z kibiców nie pogniewałby się, żeby taka statystyka utrzymywała się także w lidze.

W meczu powinni zagrać powracający po kontuzji Paweł Łukasik i Paweł Sędrowski. Z powodów urazu wykluczony jest nadal występ Eduardo, Daniela Michałowskiego i Bogdana Miłkowskiego. Piłkarze, którzy nie wystąpią w sobotę będą mieli okazję zagrać w niedziele przeciwko Mrągowii Mrągowo.