kartki Rogalski ż
Kłus ż
Skórecki ż
Kaczmarek ż
Bramki Stomil Olsztyn: 33. Dawid Mieczkowski - 3. Rafał Remisz (82, 12. Michał Trzeciakiewicz), 55. Witalij Berezowśkyj, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna (46, 19. Łukasz Jamróz) - 18. Janusz Bucholc, 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 11. Wołodymyr Kowal, 24. Karol Żwir - 8. Piotr Głowacki
Olimpia Grudziądz: 69. Michał Wróbel - 25. Bartosz Jaroch, 5. Sebastian Zalepa, 28. Michal Piter-Bučko, 6. Adam Banasiak - 9. Marcin Kaczmarek, 11. Marcin Smoliński (84, 21. Arkadiusz Aleksander), 14. Dariusz Kłus, 10. Denis Popovič, 19. Maciej Rogalski (68, 77. Patryk Skórecki) - 18. Adam Cieśliński (73, 99. Patryk Szymański)
Szczegóły Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 17:35:28

94' Koniec meczu.
94' Kowal miał szansę na trzecią bramkę, z 70 (!) metrów nie trafił na pustą bramkę
91' Trzy minuty potrwa jeszcze to spotkanie
86' Wołodymyr Kowal przyjął piłkę na 15 metrze i uderzeniem obok słupka nie dał szans bramkarzowi gości.
85' GOOOOOOOOOL! 2:1!
83' Piotr Głowacki wpadł w pole karne, jednak fatalnie dośrodkował.
83' Michał Trzeciakiewicz na boisku w miejsce Remisza.
73' Dobra akcja Stomilu, Jamróz dośrodkowuje do Kowala, jednak minimalnie za wysoko.
51' 1:1! Wołodymyr Kowal pewnie pokonuje bramkarza gości w sytuacji na sam na sam.
49' Jedna zmiana w Stomilu w przerwie, Łukasz Jamróz zmienił Tomasza Wełnę
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
45+1' I była to bramka do szatni, po rozpoczęciu gry przez Stomil sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy.
45' Adam Cieśliński wyprowadza gości na prowadzenie.
25' Na trybunie 70 kibiców gości wspieranych przez kibiców Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie.
25' Mecz póki co wyrównany, bez klarownych sytuacji z obu stron.
9' Słaba frekwencja dzisiaj na stadionie, na trybunach mniej niż 1000 osób.
8' Paweł Głowacki na sam na sam z bramkarzem, jednak Michał Wróbel zdołał wybić piłkę.
6' Olimpia Grudziądz: 69. Michał Wróbel - 25. Bartosz Jaroch, 5. Sebastian Zalepa, 28. Michal Piter-Bučko, 6. Adam Banasiak - 19. Maciej Rogalski, 14. Dariusz Kłus, 11. Marcin Smoliński, 10. Denis Popovič, 9. Marcin Kaczmarek - 18. Adam Cieśliński
1' Gramy!
Stomil: 33. Dawid Mieczkowski - 55. Witalij Berezowśkyj , 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz - 27. Tomasz Wełna, 7. Paweł Głowacki, 8. Piotr Głowacki, 21. Łukasz Jegliński - 11. Wołodymyr Kowal, 24. Karol Żwir