Relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

42' Daniel Feruga
59' Milan Lech
Bramki Łukasz Jegliński 50'
Rafał Kujawa (k) 56'
Bramki Olimpia Grudziądz: Jakub Wrąbel - Adrian Bielawski, Lukas Klemenz, Matic Žitko, Marcin Woźniak (50 Wojciech Majewski), Kamil Kurowski, Jakub Łukowski, Adam Banasiak (45 Milan Lech), Daniel Feruga, zawodnik testowany, Damian Warchoł.
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba - Marcel Ziemann, Piotr Klepczarek, Arkadiusz Czarnecki (54 Sebastian Szypulski), Jarosław Ratajczak - Krzysztof Szewczyk, Łukasz Jegliński, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Patryk Kun - Rafał Kujawa.
Szczegóły Grano 2x30 minut.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 12:40:20

78' Koniec meczu. Stomil przegrywa z Olimpią Grudziądz 2:3.
78' Dwie sytuacje miał Stomil. Najpierw Krzysztof Szewczyk strzelał wprost w bramkarza, a dobitka była niecelna, a w ostatniej akcji meczu Rafał Kujawa nie trafił z rzutu wolnego. 1
77' Przegrywamy 3:2... 738
72' 2:2! Rafał Kujawa. Najpierw sędzia nie podyktował rzutu karnego Stomilowi za faul na Krzysztofie Szewczyku przy wyskoku, ale chwilę później "jedenastka" została odgwizdana po przewinieniu na Patryku Kunie. Rafał Kujawa wyrównał strzałem z rzutu karnego. 1
70' Boisko opuszcza Arkadiusz Czarnecki, w jego miejsce Sebastian Szypulski. 1
65' 1:2! Z niczego Stomil strzelił tę bramkę. Z dwudziestego metra Łukasz Jegliński uderzył w długi róg po ziemi. 1
61' Źle rozegrany rzut rożny przez Stomil i zespół Olimpii wykorzystał to tworząc kontrę. Na nasze szczęście Grudziądz tej akcji nie wykorzystał 738
59' Kilka minut później Stomil traci drugą bramkę. Rzut wolny dla Olimpii Grudziądz z okolic lewego narożnika pola karnego. Dośrodkowanie, po zamieszaniu w polu karnym strzał obronił Piotr Skiba. Potem dobitka jednego z graczy Olimpii i przegrywamy 0:2. 738
58' Kamil Kurowski strzelcem pierwszego gola dla Olimpii w 38 minucie 738
31' O 13:10 rozpoczęła się druga połowa meczu
30' Koniec pierwszej połowy.
26' Grzegorz Lech zagrał na skrzydło do Patryka Kuna, który dośrodkował na krótki słupek do Rafała Kujawy. Golkiper gospodarzy wybił piłkę na rzut rożny. Ten stały fragment gry wykonał Patryk Kun, ale dośrodkowanie naszego zawodnika pewnie wyciągnął bramkarz Olimpii. 1
23' Strzał Grzegorza Lecha z 19 metrów i broni pewnie golkiper Olimpii Grudziądz. 1
19' Bardzo dobra sytuacja Stomilu. Grzegorz Lech zagrał prostopadłą piłkę do Rafała Kujawy, ale ten minimalnie ponad bramką. 1
10' Groźna akcja zespołu Olimpii po przechwycie piłki na środku boiska, dobrze interweniował Piotr Skiba, ale gracz Olimpii był na pozycji spalonej. 738
9' Na razie gra toczy się głównie w środku pola. Stomil miał dwie sytuacje - z rzutu wolnego oraz rzutu rożnego - ale ich nie wykorzytsał. 1
8' Przypomnijmy, że sparingi (z Olimpią i z Elaną) będą trwać po sześćdziesiąt minut.
Gramy!
Stomil Olsztyn rozpocznie mecz w następującym zestawieniu: 82. Piotr Skiba, 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, 21. Łukasz Jegliński, 23. Patryk Kun, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 10. Krzysztof Szewczyk, 88. Rafał Kujawa, 1
Już za chwile rozpocznie się sparing Stomilu z Olimpią Grudziądz. W poprzednim meczu Olimpia Grudziądz pokonała Elanę Toruń 7:1