Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz

Sparing 2011/2012 Olsztynek (Stadion Miejski)
Stomil Olsztyn 2:1 Olimpia Grudziądz
2:0
32' Michał Świderski
43' Michał Świderski
Bramki Przemysław Sulej (k) 47'
Bramki Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Erwin Sak) - Janusz Bucholc (65 Piotr Łysiak), Paweł Baranowski (70 Michał Kliber), Michał Kliber (46 Paweł Sędrowski), Paweł Głowacki (46 Lukas Kochanauskas) - Michał Świderski (46 Łukasz Suchocki), Bartosz Szaraniec (46 Radosław Stępień), Robert Tunkiewicz (46 Igor Biedrzycki), Dominik Kun (46 Piotr Murawski, 57 Tomasz Strzelec), Radosław Stefanowicz - Krzysztof Filipek (46 Paweł Łukasik).
Olimpia Grudziądz: (I połowa) Daniel Osiecki (33 Paweł Zarzycki) - Mariusz Mikoda, Dawid Ptaszyński, Arkadiusz Koprucki, Bartłomiej Kowalski - Grzegorz Domżalski, Mariusz Kryszak, Jarosław Białek, Jakub Cieciura - Piotr Ruszkul, Łukasz Tumicz. (II połowa) Paweł Zarzycki (60 Michał Wróbel) - Marcin Kokoszka, Dawid Ptaszyński (70 Arkadiusz Koprucki), Tomasz Copik, Sebastian Górski - Adrian Frańczak, Hubert Kościukiewicz, Sławomir Pach, Tomasz Rogóż - Przemysław Sulej, Maciej Górski.
Szczegóły sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 100.

Dzisiaj piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn rozegrali kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem "biało-niebiescy" wygrali w Olsztynku z pierwszoligową Olimpią Grudziądz 2:1 (2:0).

Obie bramki dla podopiecznych Zbigniewa Kaczmarka w pierwszej połowie zdobył testowany Michał Świderski z Olimpii Zambrów. Grudziądzanie honorową bramkę zdobyli tuż po przerwie, kiedy to Przemysław Sulej pokonał bramkarza olsztyńskiej drużyny z rzutu karnego.

Z nowych graczy z Olimpią w OKS-ie 1945 zagrał 20-letni pomocnik rezerw Lechii Gdańsk Radosław Stępień.

Jutro po południu trener Zbigniew Kaczmarek ogłosi kadrę na zgrupowanie do Węgorzewa. Na razie nie wiadomo z kim podczas niego zagrają "biało-niebiescy", ponieważ na Litwie trwają rozgrywki ligowe i ciężko znaleźć solidnego sparingpartnera.