Relacja z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 Stomil Olsztyn
Nermin Haskić 4
Szymon Lewicki 72
Bramki Tsubasa Nishi 52
Arkadiusz Czarnecki 57
Bramki Podbeskidzie Bielsko-Biała: 13. Rafał Leszczyński - 5. Mariusz Magiera, 11. Łukasz Sierpina, 14. Damian Chmiel, 15. Jozef Placek, 16. Michał Janota, 17. Tomasz Podgórski (61, 28. Szymon Lewicki), 22. Szymon Szymański, 25. Bartosz Jaroch, 27. Nermin Haskić, 92. Paweł Moskwik.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 4. Jarosław Ratajczak, 5. Grzegorz Lech (80, 22. Tomasz Zahorski), 14. Tsubasa Nishi (73, 15. Paweł Wojowski), 21. Łukasz Jegliński (81, 7. Paweł Głowacki), 23. Patryk Kun, 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 88. Rafał Kujawa, 97. Wiktor Biedrzycki.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 02:51:09

94' Koniec meczu.
79' Obok strzelił Adam Deja. 60
78' Schodzi Damian Chmiel, a wchodzi Adam Deja. 60
75' Szymon Lewicki w polu karnym, ale wyjaśnia Tomasz Wełnicki. 60
74' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi , w jego miejsce Paweł Wojowski. 1
72' 2:2 Szymon Lewicki z linii pola karnego pokonuje Piotra Skibę. 60
71' Rzut rożny dla drużyny Podbeskidzia, głową próbował Nermin Haskić. 60
70' Paweł Wojowski przygotowany do wejścia. 1
69' Kolizja Chmiela i Skiby. Obaj leżą na murawie. Skibie pomaga masażysta. Bramkarz wstaje.
68' Dziemidowicz, Szewczyk i Głowacki na rozgrzewce. 1
66' Zamieszanie w polu karnym Stomilu i kolejne wybicie. 60
64' Groźne akcje Podbeskidzia, Stomil wybija piłkę z pola karnego. 60
64' Michał Janota z dystansu i z trudem broni Piotr Skiba 60
62' Boisko opuszcza Tomasz Podgórski , w jego miejsce Szymon Lewicki. 60
59' Strzela Ziemann, ale akcja bez powodzenia. 1
58' Kibice Podbeskidzia lekko wkurwieni na swoich piłkarzy.
57' Rzut rożny dla Stomilu. Wrzutka Patryka Kuna i gola zdobywa Wiktor Biedrzycki. 1
56' Tsubasa Nishi do Lecha, ale tylko rzut rożny dla Stomilu. Wykonuje Patryk Kun. 1
55' Piotr Skiba ratuje Stomil przed utratą gola! Strzał Sierpiny broni bramkarz Stomilu, a dobitka Haskicia niecelna. 60
54' Szarża Janoty nieskuteczna. 60
52' 1:1 Wiktor Biedrzycki podaje na lewo, Tsubasa Nishi wpada w pole karne i pokonuje Rafała Leszczyńskiego. 1
50' Marcel Ziemann uderza, ale minimalnie obok bramki. 1
47' Tragiczny strzał Tsubasy Nishiego. 1
46' Strzela Łukasz Sierpina, blokuje Arkadiusz Czarnecki, a wybija Tomasz Wełnicki. 60
45' Na razie Stomil traci do Podbeskidzia 5 punktów.
45' Doliczona 1 minuta.
44' Wrzutka Podbeskidzia, uderzał głową Nermin Haskić, ale bez powodzeni. 60
43' Żółtą kartką ukarany Łukasz Jegliński, który faulował Damiana Chmiela. 1
42' Rzut rożny dla olsztynian. 1
39' Tomasz Podgórski z rożnego na długi słupek. Od bramki zacznie Piotr Skiba. 60
39' Po akcji Sierpiny rzut rożny dla gospodarzy. 60
38' Jarosław Ratajczak wrzuca, ale Patryk Kun oddaje słaby strzał głową. 1
36' Żółtą kartką ukarany strzelec gola Nermin Haskić za dyskusje z arbitrem. 60
35' Jarosław Ratajczak wrzuca w pole karne, Patryk Kun składa się do przewrotki, ale wybija Mariusz Magiera. 1
32' Tempo meczu siadło.
32' Błędy olsztyńskiej obrony bez konsekwencji. Nermin Haskić podawał do Michała Janoty, ale skutecznie w defensywie Stomil. 60
27' Żółtą kartką ukarany Bartosz Jaroch. 60
26' Rzut rożny dla Podbeskidzia, ale nic ciekawego z tego nie wyszło. 60
24' Grzegorz Lech do Kujawy, ale wybija Jozef Placek. 1
23' Piłka odbija się od głowy Rafała Kujawy i wychodzi na aut. 1
20' Wrzutka Lecha. Wybija Rafał Leszczyński. 1
19' Jarosław Ratajczak dośrodkowuje seryjnie, jednak obrońcy Podbeskidzia wszystko wybijają. Faul na Patryku Kunie. Rzut wolny wykona Lech. 1
18' Rzut rożny dla Stomilu wykonuje Grzegorz Lech. Podbeskidzie wybija. 1
17' Zamieszanie pod bramką Podbeskidzia. Mariusz Magiera wyprzedził Czarneckiego. 1
17' Łukasz Jegliński kuleje. 1
16' Rzut rożny wykonuje Grzegorz Lech. Nie ma zagrożenia pod bramką gospodarzy. 1
16' Dośrodkowanie Jarosława Ratajczaka, do piłki nie doszedł Rafał Kujawa. 1
15' Arkadiusz Czarnecki wybija dośrodkowanie. 60
14' Rzut rożny wykona Podbeskidzie. Wybijał Tomasz Wełnicki. 60
14' Na spalonym Rafał Kujawa 1
12' Wrzutka Podbeskidzia, ale za długa. 60
10' Rzut wolny w środku pola. 1
8' Rzut rożny dla drużyny Podbeskidzia. 60
8' Piotr Skiba ratuje w ostatniej chwili zespół Stomilu przed utratą drugiej bramki. 60
4' Nermin Haskić strzela bramkę na 1:0. 60
4' 1:0 prowadzi Podbeskidzie. 60
1' Zaczynamy.
W osiemnastce meczowej ponownie nie znaleźli się David Moli i Karol Żwir. Po przerwie za dwie żółte kartki w meczu z GKS-em Katowice miejsca w wyjściowym składzie nie odzyskał Piotr Klepczarek. Dzisiaj w roli młodzieżowca wystąpi Wiktor Biedrzycki wskutek powołania Jakuba Piotrowskiego do kadry.
Trenerzy: Jan Kocian - Adam Łopatko.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 4. Jarosław Ratajczak, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 23. Patryk Kun, 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 88. Rafał Kujawa, 97. Wiktor Biedrzycki. Rezerwowi: 13. Michał Leszczyński, 2. Wojciech Dziemidowicz, 6. Piotr Klepczarek, 7. Paweł Głowacki, 10. Krzysztof Szewczyk, 15. Paweł Wojowski, 22. Tomasz Zahorski.
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 13. Rafał Leszczyński - 5. Mariusz Magiera, 11. Łukasz Sierpina, 14. Damian Chmiel, 15. Jozef Placek, 16. Michał Janota, 17. Tomasz Podgórski, 22. Szymon Szymański, 25. Bartosz Jaroch, 27. Nermin Haskić, 92. Paweł Moskwik. Rezerwowi: 1. Gustavo Busatto, 7. Adam Deja, 8. Mariusz Malec, 18. Łukasz Zakrzewski, 23. Róbert Demjan, 28. Szymon Lewicki, 29. Peter Sladek.
Witamy w relacji live z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn.