Relacja z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn

I liga 2021/2022 (29. kolejka, 24.IV.2021 r.) Koniec Stadion Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 Stomil Olsztyn
Bramki Łukasz Moneta (k) 75'
kartki Rafał Remisz cz
Bramki Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Stomil Olsztyn: 25. Kacper Tobiasz - 3. Rafał Remisz, 41. Kevin Lafrance, 28. Maciej Dampc, 6. Jonatan Straus - 8. Maciej Spychała, 33. Jakub Tecław, 10. Karol Żwir, 15. Shun Shibata, 11. Hubert Sobol - 88. Filip Wójcik
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 14:30:18

98' Koniec meczu.
90' 7 minut doliczonych.
76' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Bramkę z rzutu karnego strzelił Łukasz Moneta! 1
71' Chwilę później Biliński marnuje "setkę". Tomasz mistrz!
71' Kontra Stomilu, strzał oddał Żwir, ale niestety bez efektu.
64' Łukasz Moneta wszedł za Filipa Wójcika. 1
58' Z rzutu wolnego na szczęście nie straciliśmy gola.
56' Zmiana decyzji arbitra. Rafał Remisz czerwona kartka! 1
51' Żółtą kartką ukarany Rafał Remisz.
46' Gramy!
45+2' Koniec pierwszej połowy.
43' Centymetry obok słupka... nie tracimy gola, cały czas remis 0:0.
32' Kapitalnie broni Tobiasz! Uff....
30' Lekko sennie na boisku, cały czas bez goli.
18' Cały czas utrzymuje się bezbramkowy remis.
9' Żwir w polu karnym, ale został zablokowany.
7' Dla Karola Żwira jest to 100 występ w barwach Stomilu Olsztyn. 1
6' Piłkę traci Tecław, ale na posterunku Tobiasz.
4' Zamieszanie po rożnym, ale sytuacje wyjaśnia Shibata.
1' Gramy. Początek meczu poprzedziła minuta ciszy, to względu na tragedie w śląskich kopalniach.
Mecz sędziować będzie Wojciech Myć z Lublina.
Z powodu nadmiaru żółtych kartek nie może zagrać Patryk Mikita.
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 25. Kacper Tobiasz - 3. Rafał Remisz, 41. Kevin Lafrance, 28. Maciej Dampc, 6. Jonatan Straus - 8. Maciej Spychała, 33. Jakub Tecław, 10. Karol Żwir, 15. Shun Shibata, 11. Hubert Sobol - 88. Filip Wójcik.