Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała

I liga 2017/2018 Koniec Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
50' Piotr Głowacki
65' Adrian Karankiewicz
69' Artur Siemaszko
Bramki Paweł Tomczyk 85'
ż Marcel Ziemann
ż Grzegorz Lech
kartki Adrian Rakowski ż
Tomasz Podgórski ż
Bramki Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 16. Łukasz Sołowiej, 3. Marcel Ziemann - 10. Piotr Głowacki, 97. Wiktor Biedrzycki, 44. Adrian Karankiewicz (81, 14. Daniel Mikołajewski), 5. Grzegorz Lech (87, 22. Tomasz Zahorski), 34. Wołodymyr Tanczyk - 9. Artur Siemaszko (75, 90. Paweł Abbott).
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 13. Rafał Leszczyński - 27. Marcin Sierczyński, 4. Kamil Wiktorski, 5. Mariusz Magiera, 92. Paweł Moskwik - 99. Adrian Pindera (63, 21. Kacper Kostorz), 17. Tomasz Podgórski, 90. Adrian Rakowski, 41. Dimityr Ilijew (56, 20. Filip Matuszczyk), 11. Łukasz Sierpina - 94. Valērijs Šabala (54, 9. Paweł Tomczyk).
Szczegóły sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 2330.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 10:36:49

94' Koniec meczu.
93' Ostatnia próba gości, zablokowany strzał i Michał Leszczyński pewnie wyłapuje piłkę. 60
91' 3 minuty do końca.
89' Strzał Abotta z 16 metrów, minimalnie ponad poprzeczką. 1
87' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Tomasz Zahorski 1
85' Bramka dla gości, z dystansu Leszczyńskiego pokonuje Paweł Tomczyk 60
84' Rzut wolny z bocznej linii pola karnego Stomilu wykonywać będzie Podbeskidzie. 60
84' To powinna być czwarta bramka! Z bliskiej odległości do bramki nie trafia Paweł Abott! 1
80' Boisko opuszcza Adrian Karankiewicz, w jego miejsce Daniel Mikołajewski 1
79' Zrezygnowani goście popełniają dużo błędów w obronie, grający na luzie Stomil próbuje dalej atakować. 1
75' Boisko opuszcza Artur Siemaszko, w jego miejsce Paweł Abott 1
69' TRZY ZERO! Tym razem Artur Siemaszko! 1
65' DRUGA BRAMKA DLA STOMILU! Doskonałe podanie Lecha na środek pola karnego, tam do piłki dopadł Adrian Karankiewicz i głową wepchnął piłkę razem z bramkarzem do siatki gości. 1
64' Boisko opuszcza Adrian Pindera, w jego miejsce Kacperz Kostorz 60
56' Boisko opuszcza Dimityr Ilijew, w jego miejsce Filip Matuszczyk 60
54' Boisko opuszcza Valērijs Šabala, w jego miejsce Paweł Tomczyk 60
54' Mocny strzał z dalekiego rzutu wolnego na bramkę gości. Wysooooko ponad poprzeczką. 1
50' JEST! PIOTR GŁOWACKI! Podobna akcja jak przed minutą, pomocnik Stomilu wpadł w pole karne z prawej strony i płaskim strzałem pokonał wychodzącego Rafała Leszczyńskiego. 1
50' Szybka akcja Stomilu, Siemaszko z ostrego kąta mocnym strzałem próował zaskoczyć bramkarza gości. 1
46' Gramy! 60
45+1' Koniec pierwszej połowy.
44' Błąd obrońców, w dobrej sytuacji znalazł się Iliew, ale z ostrego kąta nie zdołał pokonać bramkarza Stomilu. 60
43' Kontra gości, zmuszony faulować Lech, dostaje za to żółtą kartkę. 1
42' Dobra akcja Stomilu, kilka prób wbicia piłki w pole karne, ostatecznie strzał z dystansu Karankiewicza Leszczyński musi piąstkować na rzut rożny. 1
40' Żółtą kartką ukarany Adrian Rakowski 60
38' Mocne dośrodkowanie Biedrzyckiego z... autu, główka Siemaszki, piłka jednak ponad bramką. 1
37' Groźnie po tym rzucie, mocne dośrodkowanie i po strzale głową piłka w niewielkiej odległości mija słupek bramki Michałą Leszczyńskiego. 60
36' Zablokowany strzał Iliewa, rzut rożny. 60
35' Faul z lewej strorny pola karnego Stomilu, rzut wolny dla gości. 60
28' Żółtą kartką ukarany Marcel Ziemann za faul w narożniku boiska. 1
27' Rzut rożny, ponownie szybsi przy dośrodkowaniu piłkarze Stomilu, jednak uderzenie niecelne. 1
26' Strzał Siemaszki z narożnika pola karnego, piłka mija bramkarza i trafia w słupek. 1
23' Rzut rożny dla Stomilu, Siemaszko uderzył z bliska, gdyby czysto uderzył w piłkę ta znalazłaby się w siatce. 1
22' Dośrodkowanie w pole karne gości ze środka boiska, wybita piłka na rzut rożny. 1
15' Kolejny strzał na bramkę gości, tym razem z dystansu płasko Biedrzycki, ale także niecelnie. 1
13' Szybka akcja Stomilu, zakończona strzałem celnym Tanczyka, jednak nie miał problemów z obroną Rafał Leszczyński 1
9' Podbeskidzie wymienia podania w okolicach pola karnego Stomilu, wraca Siemaszko, odbiera piłkę i zostaje sfaulowany. 60
8' Rzut rożny dla gości. Z trudem wybija Michał Leszczyński 60
7' Głębokie dośrodkowanie z rzutu rożnego, nie udało się jednak uderzyć na bramkę. 1
6' Siemaszko wpycha się w pole karne. Zablokowany strzał i pierwszy rzut rożny. 1
4' Przejęcie Tanczyka w środku pola, 3 na 3, jednak zwolniona akcja i Lech musiał uderzać z 20. metra, bez problemu bramkarz gości łapie piłkę. 1
3' Pierwsza akcja Stomilu, Głowacki z prawej wykłada piłkę Lechowi, ten jednak z pierwszej piłki uderza wysoko ponad bramką. 1
1' Stomil dzisiaj na biało-niebiesko. Podbeskidzie na... niebiesko.
1' Mecz rozpoczyna Stomil! 1
Piłkarze wychodzą na boisko, towarzyszy im jak zwykle Stomilek, który obchodzi dzisiaj swoje 1. urodziny! Najlepszego!
Podbeskidzie: 13. Rafał Leszczyński - 27. Marcin Sierczyński, 4. Kamil Wiktorski, 5. Mariusz Magiera, 92. Paweł Moskwik - 94. Valērijs Šabala, 90. Adrian Rakowski, 41. Dimityr Ilijew, 17. Tomasz Podgórski, 11. Łukasz Sierpina - 99. Adrian Pindera
Skład Stomilu: Michał Leszczyński - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Łukasz Sołowiej, Marcel Ziemann - Wołodymyr Tanczyk, Wiktor Biedrzycki, Adrian Karankiewicz, Grzegorz Lech, Piotr Głowacki - Artur Siemaszko 1
Witamy ze stadionu przy al. Piłsudskiego 69a!