Relacja z meczu Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

26 stycznia 2013 r.
godz. 13:00

Pogoń Siedlce 1:1 Stomil Olsztyn
1:0
32' Krystian Wójcik Bramki Artur Siemaszko 54'
Bramki Pogoń Siedlce: (I połowa) Jacek Kozaczyński - Robert Kwiatkowski, Jacek Moryc, Przemysław Rodak, Patryk Szymala - Rafał Kosiec, Bartłomiej Dołubizna, Patryk Kamiński, Krystian Wójcik, Mariusz Dzienis - Paschal Ekwueme. (II połowa) Jacek Kozaczyński - Rafał Augustyniak, Jacek Moryc, Przemysław Rodak, Damian Guzek - Rafał Jędrzejczyk, Marcin Stromecki, Bartłomiej Dołubizna (65 Krystian Wójcik), Piotr Wasikowski - Adrian Dziubiński, Adam Czerkas.
Stomil Olsztyn: Patryk Wolański (46 Krystian Burzyński) - Tomasz Strzelec, Rafał Remisz, Dawid Szymonowicz, Wojciech Dziemidowicz - Patryk Kun, Paweł Głowacki, Piotr Łysiak, Paweł Piceluk (46 Artur Siemaszko), Paweł Łukasik - Karol Żwir.
Szczegóły

W drugim sobotnim meczu Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Pogonią Siedlce. Bramkę na wagę remisu strzelił Artur Siemaszko.