Artykuł

Szymon Sobczak, fot. Łukasz Kozłowski

Szymon Sobczak, fot. Łukasz Kozłowski

Sobczak: Trybuny pomagają

02.03.19 22:35   kyn   3  

Stomil Olsztyn wygrał 2:0 z GKS-em Tychy. Jedną z bramek strzelił Szymon Sobczak. Po meczu olsztyński napastnik wypowiedział się dla olsztyńskich dziennikarzy.

- Czy mogłem sobie wyobrazić lepszy debiut? Ja bym bardzo chciał żebyśmy z meczu na mecz grali coraz lepiej. Skupiamy się na tym żeby robić swoją robotę. Będzie dobra gra, będzie zaangażowanie, to będą punkty. Fajnie, że strzeliliśmy bramkę otwierającą, ale przeciwnik też miał swoje sytuacje. Trzeba będzie to przeanalizować i wyciągnąć wnioski. Trzeba się skupić na tym, że mamy jeszcze pięć spotkań u siebie, trybuny pomagają, my dołożymy 100 procent zaangażowania. Będzie dobrze.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Szymon Sobczak, Komentarz po meczu, I liga


Komentarze

  1. 03.03.19 09:56 chodi

    Brawo Szymon , widać że doskonale wkomponowaleś się w zespół! Liczymy na kolejne bramki w następnych meczach!

  2. 03.03.19 01:16 heysel

    Najlepszy ...

  3. 03.03.19 00:52 S.M.P.

    Po dzisiejszych zawodach widać że Szymon to jest "9" która może dać nam dużo jakości do celu jakim jest utrzymanie w lidze, Brawo!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!