Relacja z meczu Wisła Płock - Stomil Olsztyn

Wisła Płock 0:0 Stomil Olsztyn
0:0
ż Emil Drozdowicz kartki Łukasz Jegliński ż
Rafał Kujawa ż
Bramki Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 91. Damian Byrtek (26, 5. Bartłomiej Sielewski), 95. Patryk Stępiński - 7. Damian Piotrowski (82, 16. Fabian Hiszpański), 21. Maksymilian Rogalski, 18. Piotr Wlazło, 89. Wojciech Łuczak (70, 19. Emil Drozdowicz), 9. Arkadiusz Reca - 11. Mikołaj Lebedyński.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 12. Michał Trzeciakiewicz (68, 8. Piotr Głowacki), 22. Tsubasa Nishi (75, 7. Paweł Głowacki) - 88. Rafał Kujawa.
Szczegóły sędziował: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
widzów: 3820.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:24:56

96' Koniec meczu.
94' Na szczęście nie mają pomysłu gospodarze na przejście obrony Stomilu. 63
93' Wybijamy daleko od bramki, ale piłka wraca pod nasze pole karne... 1
93' Rzut rożny dla Wisły. 63
92' Stomil zamknięty na własnej połowie, gospodarze próbują przedrzeć się przez obronę Stomilu. 63
91' Efektowny strzał z dystansu i jeszcze bardziej efektowna interwencja Skiby. 63
86' Rzut rożny dla Stomilu 1
85' Faulowany Żwir, będzie rzut wolny z prawej strony boiska. 1
82' Boisko opuszcza Damian Piotrowski, w jego miejsce Fabian Hiszpański 63
82' Rzut wolny dla Stomilu z dalszej odległości, dosrodkowanie przejmuje Kiełpin. 1
80' Arkadiusz w pole karne, Skiba przecina dośrodkowanie. 63
80' Rzut rożny dla Stomilu, ale nikt nie przejmuje dośrodkowanie, będzie kontra. 1
79' Żółtą kartką ukarany Drozdowicz 63
79' Żółtą kartką ukarany Rafał Kujawa 1
78' Zablokowany strzał, będzie rzut rożny. 1
75' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Paweł Głowacki 1
74' Michał Trzeciakiewicz ciągle nie podnosi się z murawy. Wygląda to na poważniejszą kontuzję. 1
73' Piłka po uderzeniu głową minimalnie ponad poprzeczką. 63
72' Ratajczak fauluje w okolicy narożnika boiska, będzie rzut wolny. 63
71' Było groźnie, kilkukrotne dośrodkowanie i próby strzałów. Broni Skiba. 63
70' Boisko opuszcza Wojciech Łuczak, w jego miejsce Emil Drozdowicz 63
70' Rzut rożny dla Wisły po zablokowanym strzale 63
69' Rzut rożny 63
69' Kontuzjowanego Trzeciakiewicza zamienia Piotr Głowacki. 1
68' Michał Trzeciakiewicz opatrywany na murawie po zderzeniu z zawodnikiem Wisły.
66' Faul w ataku, rozpocznie nasz bramkarz od własnego pola karnego.
65' Faul w ataku, rozpocznie nasz bramkarz od własnego pola karnego.
65' Rzut wolny z 30 metrów od bramki Skiby. 63
62' Strzał Lecha z dystansu, ale niecelny. 1
61' Rzut rożny dla Wisły 63
59' Głębokie dośrodkowanie, ale nie potrafimy oddalić gry od własnego pola karnego. Dośrodkowanie i po główce piłka mija bramkę Skiby niedaleko prawego słupka. 63
57' Rzut rożny dla gospodarzy 63
53' Damian Piotrowski strzelał na bramkę, na posterunku Skiba. 63
49' Strzał kilka metrów ponad bramką. 63
48' Faul przed polem karnym Stomilu, będzie rzut wolny z 20 metrów. 63
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Rzut rożny dla gospodarzy. Faulowany Skiba. 63
45' Groźny strzał Damiana Piotrowskiego, z trudem Skiba na rzut rozny. 63
43' Szybka akcja Stomilu, ostatnie podanie nie dotarło jedna do Trzeciakiewicza. 1
40' Główka Lebedyńskiego, ale Skiba nie miał problemów z obroną. 63
39' Trzeciakiewicz dostał podanie wstecz na 16 metr, próbował uderzyć z pierwszej piłki, nie udało się. Była dobra okazja. 1
37' Wybija Bucholc. 1
36' Rzut rożny dla Wisły 63
36' Dobre dośrodkowanie, małe zamieszanie pod polem karnym, ale udało się wybić. 63
35' Rzut wolny z 35 metrów dla gospodarzy. 63
29' Dobrze zapowiadał się kontratak Stomilu, ale zatrzymany w polu karnym Trzeciakiewicz nie zdołał oddać strząlu. 1
28' Próba strzału z dystansu po rzucie rożnym, ale piłka po rykoszecie w rękach bramkarza. 1
28' Rzut wolny dla Stomilu z 16 metrów, Żwir, ale zablokowany strzał i rzut rożny. 1
27' Na boisku w miejsce kontuzjowanego Damiana Byrtka pojawia się Bartłomiej Sielewski. 63
26' Z boiska znoszony jeden z zawodników gospodarzy, nie zagra już w tym spotkaniu.
24' Trzeciakiewicz składał się do strzału przed linią pola karnego, zablokowany. Będzie rzut wolny. 1
23' Proba kontry po rzucie rożnym, ale zatrzymany Nishi. 1
22' Rzut rożny dla drużyny gospodarzy 63
21' Piotr Klepczarek w ostatniej chwili przecina podanie w polu karnym, było groźnie. 1
16' Przewaga gospodarzy w pierwszym kwadransie, Stomil ogranicza się do obrony, na razie bez żadnej akcji ofensywnej. 63
12' ...wybijamy dośrodkowanie. 1
12' Rzut wolny z prawej strony pola karnego... 63
11' Masymilian Rogalski próbował strzału z dystansu, piąstkuje Skiba. 63
8' Na koronę stadionu wchodzą kibice Stomilu.
7' Rzut wolny dla gospodarzy z około 30 metrów, próba strzału, ale wysoko ponad bramka. 63
6' Łukasz Jegliński fauluje, upomniany przez arbitra, będzie rzut wolny.