Relacja z meczu Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn

I liga - 2015/2016 Koniec Sosnowiec
Kresowa 1, 41-200 Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2:1 Stomil Olsztyn
1:0
19' Grzegorz Fonfara
77' Grzegorz Fonfara
Bramki Grzegorz Lech (k) 90'
ż Krzysztof Markowski
ż Łukasz Matusiak
ż Dimityr Wezałow
cz 69' Dimityr Wezałow
Bramki Zagłębie Sosnowiec: 12. Wojciech Fabisiak - 6. Grzegorz Fonfara, 5. Dimityr Wezałow, 10. Krzysztof Markowski, 22. Žarko Udovičić - 21. Jakub Wilk (86, 27. Michał Bajdur), 14. Carles Martínez, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek (62, 19. Martin Pribula), 8. Robert Bartczak - 18. Jakub Arak (74, 9. Michał Fidziukiewicz).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir (69, 6. Bartosz Bartkowski), 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 12. Michał Trzeciakiewicz (46, 8. Piotr Głowacki), 22. Tsubasa Nishi (81, 2. Rafał Śledź) - 88. Rafał Kujawa.
Szczegóły sędziował: Karol Rudziński (Nidzica).
widzów: 1017.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 10:04:42

95' Koniec meczu.
93' GOL! Grzegorz Lech! 1
92' Rzut karny dla Stomilu. W polu karnym faulowany Bartkowski. 1
91' 4 minuty (bez)nadziei doliczone
86' Boisko opuszcza Jakub Wilk, w jego miejsce Michał Bajdur
81' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Rafał Śledź
77' 2:0! Ponownie Grzegorz Fonfara i ponownie piękne uderzenie. Faul przed polem karnym Stomilu, piłka wybita pod nogi pomocnika Zagłębia i Skiba bez szans. 1667
74' Boisko opuszcza Jakub Arak, w jego miejsce Michał Fidziukiewicz
70' Boisko opuszcza Karol Żwir, w jego miejsce Bartosz Bartkowski 1
69' Druga żółta kartka dla Wezałowa, w konsekwencji czerwona! 1667
68' ...uderzenie prosto w mur.
67' Rzut wolny dla Stomilu z dobrego miejsca przed polem karnym. 1
66' Żółtą kartką ukarany Dimityr Wezałow 1667
61' Boisko opuszcza Sebastian Dudek, w jego miejsce Martin Pribula 1667
60' Uderzenie Głowackiego w mur gospodarzy. 1
59' Żółtą kartką ukarany Łukasz Matusiak. Będzie rzut wolny dla Stomilu. 1667
55' Spacerowe tempo tej drugiej połowy, dużo gry w środku pola i fauli.
46' Boisko opuszcza Michał Trzeciakiewicz, w jego miejsce Piotr Głowacki 1
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Skiba wybija strzał sprzed pola karnego. Rzut rożny. 1667
45' Minuta doliczonego czasu gry. 1667
41' Rzut rożny dla Stomilu. Wybicie i szybka kontra Zagłębia. Na szczęście w ostatniej chwili w polu karnym Stomilu akcję zatrzymuje Ratajczak. 1
40' ...kilka podań przed polem karnym i faul. Od rzutu wolnego zacznie Zagłębie. 1
39' Rzut rożny dla Stomilu. 1
33' Nishi opatrywany poza murawą.
31' Żółtą kartką ukarany Krzysztof Markowski 1667
30' Strzał Trzeciakiewicza, broni bramkarz gospodarzy. 1
27' Żwir i Trzeciakiewicz w polu karnym, uderza ten pierwszy, ale zbyt słabo aby zaskoczyć Fabisiaka.
19' Gol... Grzegorz Fonfara z daleka pokonuje Piotra Skibę. 1667
18' Spora przewaga gospodarzy w pierwszych minutach. Stomil cofnięty, podobnie jak w drugiej połowie ostatniego spotkania.
11' Próba strzału gospodarzy, będzie rzut rożny. 1667
6' Rzut rożny dla Stomilu. Zamieszanie w środku pola, ale nie udało się oddać strzału. 1
4' Pierwsza akcja gospodarzyi będziemy mieli pierwszy rzut rożny. Po dośrodkowaniu blokujemy strzał. 1667
1' Gramy!
Na ławce Stomilu zasiedli: Leszczyński, Biedrzycki, Bartkowski, Piotr Głowacki, Łukasik oraz Śledź
Zagłębie: 12. Wojciech Fabisiak - 18. Jakub Arak, 5. Dimityr Wezałow, 10. Krzysztof Markowski, 22. Žarko Udovičić - 8. Robert Bartczak, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 6. Grzegorz Fonfara, 14. Carles Martínez, 21. Jakub Wilk 1667
Znamy już skład Stomilu na dzisiejsze spotkanie: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 20. Tsubasa Nishi, 5. Grzegorz Lech, 7. Paweł Głowacki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 11. Karol Żwir - 88. Rafał Kujawa 1