Relacja z meczu Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn

0:1
63' Szymon Lewicki
69' Adam Banasiak
76' Szymon Lewicki
81' Patryk Mularczyk
90' Vamara Sanogo
Bramki Wiktor Biedrzycki 2'
ż Wojciech Łuczak
ż Tomasz Nowak
ż Adam Banasiak
ż Konrad Wrzesiński
kartki Piotr Głowacki ż
Bramki Zagłębie Sosnowiec: 1. Dawid Kudła - 94. Robert Sulewski, 4. Arkadiusz Jędrych, 16. Mateusz Cichocki, 13. Łukasz Mozler (46, 22. Žarko Udovičić) - 7. Tomasz Nawotka, 6. Tomasz Nowak, 66. Adam Banasiak (80, 11. Patryk Mularczyk), 89. Wojciech Łuczak (46, 27. Vamara Sanogo), 77. Konrad Wrzesiński - 20. Szymon Lewicki.
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 23. Paweł Baranowski, 38. Milen Gamakow (73, 20. Wojciech Dziemidowicz) - 10. Piotr Głowacki (82, 31. Ernest Dzięcioł), 5. Grzegorz Lech, 97. Wiktor Biedrzycki, 6. Dani Ramírez (73, 22. Tomasz Zahorski), 3. Marcel Ziemann - 9. Artur Siemaszko.
Szczegóły sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 1375.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 03:37:58

93' Koniec meczu. Stomil przegrał 1:5.
81' Masakra... Czwarta bramka dla Zagłębia Sosnowiec. 1667
75' Kolejna bramka dla Zagłębia Sosnowiec. Błąd Leszczyńskiego....
72' Zahorski wchodzi za Ramireza, a za Gamakowa wszedł Wojtek Dziemidowicz. 1
64' Zagłębie złapało wiatr w żagle i nadal w natarciu. 1667
62' GOL dla Zagłębia. Szymon Lewicki z głowy po rzucie rożnym. 1667
61' Nie udana akcja gospodarzy. Zagłębie ma przewagę, Stomil czyha na kontrę. 1667
54' Baranowski blokuje strzał Nowotki 1667
46' Dwie zmiany w Zagłębiu w przerwie meczu. Za Łukasza Mozlera i Wojciecha Łuczaka weszli Vamara Sanogo i Žarko Udovičić. 1667
46' Początek drugiej połowy.
45+3' Koniec pierwszej połowy. Stomil prowadzi 1:0 w Sosnowcu po bramce Wiktora Biedrzyckiego.
45+1' Dwie minuty potrwa dłużej pierwsza połowa.
44' Żółte kartki dla Piotra Głowackiego oraz Konrada Wrzesińskiego za przepychanki przy linii bocznej. 1
43' Znowu problemy z kolanem ma Wiktor Biedrzycki.
41' Żółtą kartką ukarany Adam Banasiak. 1667
36' Szybki atak. Strzelał Siemaszki, ale niecelny. 1
33' Piotr Głowacki nad poprzeczką. 1
32' Ramirez faulowany przed polem karnym. 1
31' Tomasz Nowak fauluje Artura Siemaszkę i otrzymuje "żółtko". 1667
28' Stomil miał dogodną sytuację. Lech jednak za mocno podał w kierunku Głowackiego. 1
24' Zagłębie miało rzut różny, ale nic z tego nie wyszło. 1667
23' Stomil cały czas prowadzi w Sosnowcu 1:0. Bramkę strzelił Wiktor Biedrzycki, który nadal ba boisku. Uraz nie był groźny.
17' Wiktor Biedrzycki kuleje i opuszcza boisko. 1
17' Łuczak strzela gola, ale sędzią boczny podnosi chorągiewkę. SPALONY. 1667
14' "Padolino" w polu karnym Łuczaka i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.
2' Bramkę dla Stomilu strzelił Wiktor Biedrzycki. Asystę zaliczył Piotr Głowacki.
2' GOOOL! 1
1' Gramy! 1
Porażka oznacza dzisiaj jedno - strefę spadkową.
Ulubiony rezultat Stomilu na wyjeździe w tym sezonie to 1:3, dziś wierzymy, że będzie inaczej.
Jest też zmiana w bramce. W miejsce Skiby wchodzi Leszczyński.
W porównaniu do meczu z GKS-em Katowice jedna zmiana w składzie, jeżeli chodzi o zawodników z pola, Piotr Głowacki za Karankiewicza.