Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec

I liga 2014/2015 Koniec Olsztyn
Stomil Olsztyn 2:4 Zagłębie Sosnowiec
2:1
14' (s) Wojciech Fabisiak
17' Dawid Szymonowicz
Bramki Martin Pribula 5'
Sebastian Dudek (k) 50'
Martin Pribula 53'
Martin Pribula 87'
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki (55, 12. Michał Trzeciakiewicz), 22. Tsubasa Nishi (66, 8. Piotr Głowacki), 11. Karol Żwir (61, 28. Tomasz Chałas) - 88. Rafał Kujawa.
Zagłębie Sosnowiec: 12. Wojciech Fabisiak - 7. Marcin Sierczyński, 4. Łukasz Sołowiej, 10. Krzysztof Markowski, 22. Žarko Udovičić - 16. Dawid Ryndak, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek (73, 6. Grzegorz Fonfara), 27. Przemysław Mizgała (46, 9. Michał Fidziukiewicz), 19. Martin Pribula - 18. Jakub Arak (85, 8. Tomasz Szatan).
Szczegóły sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 2230.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:47:14

94' Koniec meczu.
91' Trzy minuty do końca spotkania.
87' Martin Pribula strzela swoją trzecią bramkę 1667
86' Suchocki ponad bramką główką! 1
85' Boisko opuszcza Jakub Arak, w jego miejsce Tomasz Szatan. 1667
83' Piotrek Skiba broni stuprocentową sytuację gości. 1667
80' Michał Fidziukiewicz miał trochę swobody w polu karnym Skiby, zdołał uderzyć technicznie, broni nasz bramkarz. 1667
76' Rzut rożny dla gości, wybijamy na aut. 1667
73' Boisko opuszcza Sebastian Dudek, w jego miejsce Grzegorz Fonfara 1667
71' Na spalonym Suchocki... 1
70' Kujawa efektownie nożycami... próbował. 1
70' Michał Fidziukiewicz wysoko ponad bramką. 1667
66' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Piotr Głowacki. 1
63' Rzut rożny dla gości. 1667
61' Boisko opuszcza Karol Żwir, w jego miejsce Tomasz Chałas 1
60' Bucholc miał przed sobą tylko bramkarza. Broni Fabisiak! 1
58' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają obrońcy. 1
55' Boisko opuszcza Paweł Głowacki, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz 1
53' Martin Pribula płaskim strzałem pokonuje Skibę i goście wychodzą na prowadzenie. 1667
50' Sebastian Dudek i 1:1. 1667
50' Piotr Skiba fauluje w sytuacji sam na sam. 1
49' Rzut karny dla gości! 1667
46' Boisko opuszcza Przemysław Mizgała, w jego miejsce Michał Fidziukiewicz 1667
46' Gramy! 1667
46' Rzut rożny dla Zagłębia. Piąstkuje Skiba. 1667
44' Suchocki minimalnie obok bramki! A miał przed sobą tylko bramkarza! 1
43' Nishi z rozpędu wbiegał w pole karne, zatrzymał się niestety na ostatnim obrońcy. 1
42' Ależ pięknie technicznie Kujawa wypracował sobie sytuację strzelecką, uderzył i na raty broni Fabisiak 1
38' Bramka wyrównująca oficjalnie zaliczona na konto bramkarza gości, który swoimi plecami skierował piłkę do bramki. 1
31' Strzał z dystansu Matusiaka, ale ponad bramką. 1667
30' Strzał Żwira sprzed pola karnego, ale zbyt słaby żeby mógł sprawić problemy bramkarzowi. 1
26' Rzut rożny dla gości 1667
23' Wybija Fabisiak, a Nishi kończy strzałem mocno niecelnym. 1
22' Rzut rożny dla Stomilu. 1
17' DWA! SZYMONOWICZ! Kujawa minął bramkarza, jednak nie próbował strzelać na pustą bramkę z ostrego kąta, zagrał na środek pola karnego, gdzie Dawid Szymonowicz mógł ją spokojnie umieści w bramce. 1
17' Kujawa wpadł w pole karne, dograł jeszcze do Żwira, a ten z ostrego kąta niecelnie! 1
15' Dosłownie wepchnął piłkę głową w pole karne, jeszcze próbował bramkarz i obrońca tą piłkę wybić, ale przekroczyła linię bramkową! 1
14' GOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Czarnecki! 1
14' Rzut rożny dla Stomilu 1
14' Dobre dośrodkowanie Nishiego w pole karne, tam piłkę przejmować próbował Żwir, nie udało się. 1
8' Dośrodkowanie Bucholca, Nishi zdołał uderzyć głową, ale niecelnie. 1
5' Prowadzenie obejmują goście, po festiwalu błędów obrońców w polu karnym Stomilu. Martin Pribula z 10 metrów spokojnie pokonuje Piotra Skibę. 1667
4' Długa piłka do Suchockiego, ten wychodził na dobrą pozycję, ale obok niego dwóch obrońców... 1
Gramy! Rozpoczyna Stomil. 1
Piłkarze witani brawami wchodzą na murawę.
W budynku klubowym problem z prądem, co chwilę gasną światła.
Komentatorzy Polsat Sport, Bozydar Iwanow i Wojciech Kowalczyk schowali się dzisiaj w pokoiku komentatorskim nad trybuną prasową. Zimno?
Zagłębie Sosnowiec: 12. Wojciech Fabisiak - 7. Marcin Sierczyński, 4. Łukasz Sołowiej, 10. Krzysztof Markowski, 22. Žarko Udovičić - 16. Dawid Ryndak, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 27. Przemysław Mizgała, 19. Martin Pribula - 18. Jakub Arak, 9. Michał Fidziukiewicz 1667
Stomil rozpocznie w składzie: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 7. Paweł Głowacki, 22. Tsubasa Nishi, 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 11. Karol Żwir - 88. Rafał Kujawa 1
Witamy ze stadionu Stomilu. Chłodny, piątkowy wieczór, piłkarze obu drużyn na rozgrzewce.