Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec

kartki Bartczak ż
Sierczyński ż
Łuczak ż
Nowak ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 7. Paweł Głowacki, 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi (87, 21. Łukasz Jegliński) - 88. Rafał Kujawa (89, 22. Tomasz Zahorski)
Zagłębie Sosnowiec: 92. Jakub Szumski - 7. Marcin Sierczyński, 4. Kamil Wiktorski, 10. Krzysztof Markowski, 30. Konrad Budek - 8. Robert Bartczak, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek (44, 89. Wojciech Łuczak), 6. Tomasz Nowak, 19. Martin Pribula (73, 21. Jakub Wilk) - 97. Tin Matić (83, 27. Vamara Sanogo)
Szczegóły Sędziował: Piotr Idzik (Poznań)

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:36:42

94' Koniec meczu. Bez bramek w Olsztynie.
93' Główka Vamara Sanogo, jednak tak niecelna, że piłka wyszła na aut. 1667
92' Rzut rożny dla gości. 1667
91' Trzy minuty do końca.
91' Wybijamy, ale zbyt cofnięta drużyna i nie można skonstruować kontrataku. 1
90' Rzut wolny z lewej strony pola karnego Stomilu. 1667
89' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Tomasz Zahorski. 1
88' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Łukasz Jegliński 1
83' Boisko opuszcza Tin Matić, w jego miejsce Vamara Sanogo. 1667
81' Dośrodkowanie Kuna w bramkę, wybijają obrońcy. Strzał Niskiego z dystansu przeleciał wysoko ponad bramką. 1
80' Faulowany Ziemann po prawej stronie pola karnego, będzie rzut wolny. 1
76' Groźna akcja gości, nieprzyjemny strzał Bartczaka, Skiba musiał wybijać przed siebie. 1667
73' Boisko opuszcza Martin Pribula, w jego miejsce Jakub Wilk 1667
68' Kun po prostym podaniu wpadł między dwóch obrońców, oddał płaski strzał, piłka w rękach bramkarza. 1
65' Zbyt niskie dośrodkowanie, jednak przejmujemy. Akcję kończy niecelny strzał Biedrzyckiego z dystansu. 1
64' Rzut wolny na 30 metrze, do piłki podchodzi Kun. 1
63' Żółtą kartką ukarany Tomasz Nowak 1667
62' Strzał Ratajczaka z daleka, tak samo daleki od bramki. 1
59' Kilka minut przewagi gości, Stomil ogranicza się do obrony. 1667
55' Wybijamy, ale mocno cofnięci nie jesteśmy w stanie zorganizować kontrataku. 1
54' Ratajczak nie opanował piłki, będzie rzut rożny. 1667
50' W dobrej sytuacji był Tomasz Nowak, jednak jego strzał sprzed pola karnego był mocno niecelny. 1667
47' To powinna być bramka! Kujawa uderza celnie na bramkę, wybija przed siebie Jakub Szumski, jednak szybszy jest obrońca, który wybija piłkę z pola karnego. 1
46' Rozpoczynamy drugą połowę. 1
45+3' Koniec pierwszej połowy.
45+2' Rzut rożny dla Stomilu 1
45+1' Żółtą kartką ukarany Łuczak 1667
45+1' Dwie minuty do końca tej części gry
44' Boisko opuszcza Sebastian Dudek, w jego miejsce Wojciech Łuczak 1667
41' Rzut rożny, zbyt głębokie dośrodkowanie i nic z tej akcji nie będzie. 1
40' Rzut rożny dla Stomilu, wybicie i będzie kolejny korner z drugiej strony. 1
40' Słupek ratuje bramkarza gości, tylko rzut rożny po strzale Ziemanna. 1
36' Strzał Kuna, ale zbyt lekki i niecelny, aby mógł zagrozić bramce. 1
34' Rzut wolny z lewej strony pola karnego dla Stomilu. Próba Lecha strzału na bramkę, jednak na miejscu obrońcy. 1
32' Płaski strzał Matusiaka sprzed pola karnego, nie bez trudu łapie Skiba. 1667
29' Dobre dośrodkowanie Nishiego w pole karne, tam szczupakiem rzucił się Kun, zabrakło jednak kilka centymetrów, żeby mógł skierować piłkę do otwartej bramki. 1
27' Żółtą kartką ukarany Marcin Sierczyński 1667
25' Rzut wolny na 30. metrze dla gospodarzy. Strzał Biedrzyckiego bezpośredni na bramkę niestety ponad bramką. 1
24' Żółtą kartką ukarany Robert Bartczak 1667
24' Dobra akcja Stomilu, w roli głównej Lech, niestety przy zwrotnym podaniu poślizgnął się, a była szansa na strzał z dobrej pozycji. 1
22' Faul na Skibie wychodzącym do piłki, zaczniemy od rzutu wolnego. 1
22' Ręką w okolicy narożnika pola karnego zagrywa Biedrzycki, będzie rzut wolny dla gości. 1667
19' Piłka w bramce Zagłębia, ale wcześniej gwizdek sędziego - faul na bramkarzu. 1667
19' Na 6. metrze Kujawa i zablokowany strzał. Będzie rzut rozny. 1667
17' Dobra akcja Stomilu, dośrodkowanie Ziemanna, strącenie piłki przez obrońcę, tam z woleja uderzył Nishi, niestety minimalnie ponad poprzeczką! 1
13' Rzut wolny z prawej strony boiska. Wybicie tuż pod nogi Matusiaka, ten uderzył na bramkę, jednak piłka zatrzymała się na obrońcach Stomilu. 1667
13' Strzał Bartczaka z 10 metrów tuż przy słupku, musiał wybijać Skiba obok siebie. 1667
11' Pierwsza, szybka akcja Stomilu, Nishi był już w polu karnym, jednak w ostatniej fazie zagrał w stronę bramki, bramkarz nie miał problemu z zatrzymaniem akcji. 1
9' Rafał Kujawa ucierpiał w starciu z zawodnikiem Zagłębia, opatrywany przy bocznej linii. 1
8' Strata piłki przed własnym polem karnym Stomilu, na szczęście tym razem bez konsekwencji. 1
6' Rzut wolny na wysokości 30. metra dla gości. Wybijamy, ale niestety nie udaje się stworzyć kontrataku. 1667
4' Na boisku trwają piłkarskie szachy, dużo podań i wymian pozycji, mało akcji. Dużo ciekawiej póki co na trybunach, gdzie z obu stron słychać głośny doping.
Gramy! 1667
Dwunastym zawodnikiem wychodzącym na murawę w barwach Stomilu jest oczywiście nasz nowy nabytek - Kormoran. 1
Piłkarze obu drużyn gotowi do wejścia na murawę. W sektorze gości pojawiła się dzisiaj spora grupa kibiców z Sosnowca.
Zagłębie: 92. Jakub Szumski - 30. Konrad Budek, 4. Kamil Wiktorski, 10. Krzysztof Markowski, 7. Marcin Sierczyński - 19. Martin Pribula, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 6. Tomasz Nowak, 8. Robert Bartczak - 97. Tin Matić 1667
Rozpoczniemy w składzie: 82. Piotr Skiba - 87. Arkadiusz Czarnecki, 31. Tomasz Wełnicki, 3. Marcel Ziemann, 4. Jarosław Ratajczak - 97. Wiktor Biedrzycki, 7. Paweł Głowacki, 14. Tsubasa Nishi, 23. Patryk Kun, 5. Grzegorz Lech - 88. Rafał Kujawa 1
Witamy ze stadionu Stomilu. Za 40 minut rozpoczynamy mecz z Zagłębiem Sosnowiec. 1