Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki

Stomil Olsztyn 0:1 Wigry Suwałki
0:0
Bramki Nerijus Valskis 58'
cz 77' Wołodymyr Kowal kartki
Bramki Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Dawid Mieczkowski) - 18. Janusz Bucholc (68, 6. Naoya Shibamura), 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 12. Michał Trzeciakiewicz - 22. Roman Maczułenko (60, 8. Piotr Głowacki), 21. Łukasz Jegliński (60, 24. Karol Żwir), 16. Dawid Szymonowicz (68, 95. Arkadiusz Mroczkowski), 4. Ihor Skoba, 11. Wołodymyr Kowal (78, 17. Lachlan McLean) - 19. Łukasz Jamróz (68, 7. Paweł Głowacki).
Wigry Suwałki: Karol Salik (46 Hieronim Zoch) - Jakub Bartkowski (30 Maciej Wasilewski), Maciej Wichtowski, Tomasz Jarzębowski (60 Daniel Michałowski), Bartosz Widejko - Bartosz Biel, Michał Kopczyński, Nerijus Valskis (60 Robert Hirsz), Daniel Michałowski (30 Kamil Lauryn) - Robert Hirsz (30 Dawit Makaradze), Kamil Zapolnik (46 Dominik Szyszka).
Szczegóły sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 60.

W 79. minucie Paweł Głowacki (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (Hieronim Zoch obronił).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 12:49:18

90' Koniec meczu. Stomil przegrywa 0:1.
79' Rzut karny dla Stomilu, jednak strzał Pawła Głowackiego broni bramkarz!
78' Lachlan McLean wszedł na boisko. Gramy po jedenastu.
77' Niesportowe zachowanie Wołodymyra Kowala, który odpycha rywala bez piłki. Czerwona kartka dla naszego zawodnika.
68' Kolejne zmiany w Stomilu - schodzą Bucholc, Jamróz i Szymonowicz, a w ich miejsce Shibamura, Paweł Głowacki oraz Mroczkowski.
68' Jamróz sam na sam po raz drugi w tym meczu i po raz drugi psuje, ehhh!
60' Zeszli Jegliński i Maczułenko, weszli Żwir oraz Piotr Głowacki.
58' GOOOL! Wigry zdobywają bramkę, błąd popełnił Bucholc. Najpierw w polu karnym zabawił się Mieczkowski, podał do kapitana "biało-niebieskich", który stracił piłkę.
46' Początek drugiej połowy. Na razie bez zmian w polu, wszedł tylko Mieczkowski za Skibę.
45' Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek.
44' Maczułenko był faulowany przed polem karnym, do rzutu wolnego podszedł Kowal, jednak piłkę po jego strzale złapał Salik.
30' Wyrównany mecz, żadna z drużyn nie zagroziła bramce rywala.