kartki Maciej Wichtowski ż
Martin Baran ż
Jakub Bartkowski ż
Omar Santana ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir, 7. Paweł Głowacki (84, 21. Łukasz Jegliński), 20. Piotr Klepczarek, 5. Grzegorz Lech (89, 22. Tsubasa Nishi), 8. Piotr Głowacki (60, 9. Łukasz Suchocki) - 88. Rafał Kujawa.
Wigry Suwałki: 1. Karol Salik - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 31. Martin Baran, 3. Artur Bogusz - 15. Damian Kądzior, 18. Bartłomiej Kalinkowski (75, 29. Marko Brtan), 11. Omar Santana, 25. Damian Gąska (85, 10. Dawit Makaradze), 27. Mateusz Żebrowski (46, 24. Kamil Zapolnik) - 28. Kamil Adamek.
Szczegóły sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
widzów: 2100.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 04:49:47

94' A sędzia kończy mecz.
94' ...wybijają obrońcy, kiksuje Jegliński. 1
93' Rzut wolny z prawej strony dla Stomilu. Ostatnia akcja? 1
91' Kontra Stomilu, Suchocki, Kujawa i Nishi, ale więcej było w tym przypadku jak składnej akcji...
90' Rzut rożny dla Wigier. 12
90' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają obrońcy. 1
89' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Tsubasa Nishi 1
87' Dużo niedokładności w ofensywie po stronie Stomilu. 1
85' Boisko opuszcza Damian Gąska, w jego miejsce Dawit Makaradze 12
84' Boisko opuszcza Paweł Głowacki, w jego miejsce Łukasz Jegliński 1
84' Piłka w bramce Skiby, ale sędzia pokazuje pozycję spaloną. 12
81' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Lech 1
80' Kujawa sam na sam z Salikiem, ale trudna sytuacja i wybija bramkarz. 1
79' Rzut rożny dla Wigier 12
79' Żółtą kartką ukarany Jakub Bartkowski 12
78' Wyrównanie gości, Kamil Adamek 12
76' Boisko opuszcza Bartłomiej Kalinkowski, w jego miejsce Marko Brtan 12
73' Kujawa w mur, z kontrą ruszają goście. 1
73' Będzie rzut wolny z 20 metrów dla naszej drużyny. 1
73' Żółtą kartką ukarany Martin Baran 12
71' Kamil Adamek miał przed sobą tylko Skibę, górą nasz bramkarz! 12
67' Żółtą kartką ukarany Maciej Wichtowski 12
63' Suchocki miał teraz na prawej dużo miejsca, ale dośrodkował wprost w ręce Salika. 1
60' Boisko opuszcza Piotr Głowacki, w jego miejsce Łukasz Suchocki 1
60' Kibice Wigier dopingują spod bramy stadionu
59' Piłę pewnie łapie Skiba. 1
59' Groźna kontra, będzie rożny dla Wigier. 12
58' Dwa rożne dla Stomilu, wybijają obrońcy. 1
58' To powinna być bramka! Karol Żwir miał przed sobą otwartą bramkę, w ostatniej chwili piłka wybita na róg! 1
57' Będzie rzut wolny dla Stomilu z prawej strony boiska, ok 30 metrów od bramki. 1
56' Oddajemy inicjatywę Wigrom, przez ostatnie minuty goście częściej przy piłce i częściej przed polem karnym Stomilu.
52' Rzut rożny dla Wigier 12
52' Kamil Adamek znalazł się na sam na sam ze Skibą, zaskoczeni wszyscy, że nie było w tej sytuacji spalonego. Broni nasz bramkarz. 12
50' Lech przed szansą, dużo miejsca przed polem karnym, uderzył, ale płasko i niecelnie. 1
48' Piłka opuszcza boisko po dosrodkowaniu z rzutu rożnego. 12
48' Dośrodkowanie z rzutu wolnego, wybijamy, będzie rzut rożny. 12
46' Boisko opuszcza Mateusz Żebrowski, w jego miejsce Kamil Zapolnik 12
46' Gramy! 12
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45' Jedna minuta do końca połowy.
44' Dużo walki i ostrej gry w dzisiejszym spotkaniu, dużo też fauli.
43' Po starciu z obrońcą utyka trochę Grzegorz Lech, mamy nadzieję, że zaraz będzie wszystko ok. 1
39' Rzut wolny dla gości z prawej strony pola karnego, groźne dośrodokwanie, ale radzą sobie obrońcy. 12
38' Żółtą kartką ukarany Piotr Klepczarek 1
32' Na sektorze gości kilkunastu kibiców Wigier, pozostali mają problemy z wejściem na stadion. 12
32' Rzut wolny dla Wigier z ok 40 metrów, piłka w rękach Skiby 12
31' Po rzucie rożnym z dystansu próbował Głowacki, ale nie miał większych problemów z tym strzałem Karol Salik 1
30' Rzut rożny dla Stomilu 1
26' Mocne dośrodkowanie w pole karne z dalekiego rzutu wolnego, blisko tam był strącenia piłki w kierunku bramki Skiby zawodnik Wigier. 12
25' Strzał Ratajczaka sprzed pola karnego, ale zbyt niski i słaby... 1
24' Po szybkim poczatku chwila oddechu, atak pozycyjny Wigier, ale nie potrafią przejść obrony Stomilu, tylko niecelny strzał z dystansu.
21' Żółtą kartką ukarany Piotr Głowacki za... faul w ataku. 1
19' Wigry: 1. Karol Salik - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 32. Martin Baran, 3. Artur Bogusz - 27. Mateusz Żebrowski, 11. Omar Santana, 18. Bartłomiej Kalinkowski, 15. Damian Kądzior, Damian Gąska - 28. Kamil Adamek 12
16' Goście nie rezygnują, teraz groźna dwójkowa akcja, ale na miejscu obrońcy Stomilu. 12
14' Bramka kontaktowa dla gości, Bartłomiej Klinowski 12
13' Rzut wolny dla Stomilu z ok 30 metrów, ale zbyt płaski i leki aby zagrozić bramce. 1
12' Zaległe składy, Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 4. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna - 8. Piotr Głowacki, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech - 11. Karol Żwir, 88. Rafał Kujawa, 1
8' GOOOOOOOOOL GOOOOOOL! Rafał Kujawa dostał piłkę pod nogi tuż przed bramką, nie pozostało nic innego ja płaskim strzałem podwyższyć wynik! 1
8' Rzut wolny dla Wigier w prawej strony, dośrodkowanie, strzał, ale na miejscu Skiba! 12
5' Bardzo szybkie tempo meczu od początku, piła co chwilę w okolicach jednego lub drugiego pola arnego.
5' Rzut wolny dla Stomilu, po dośrodkowaniu piłka w rękach bramarza. 1
4' Teraz groźna odpowiedź gości, po rzucie rożnym piła odbija się od słupka bramki Stomilu. 12
3' GRZEGORZ LECH, GOOOOOOL! Ależ początek! Lech przejął piłkę przed polem karnym, poszedł równolegle i uderzył na bramkę nie do obrony! 1