Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki

I liga 2016/2017 Koniec Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 1:4 Wigry Suwałki
0:0
52' Krzysztof Szewczyk (karny) Bramki Kamil Zapolnik (karny) 50'
Dadok ż
Bramki Stomil Olsztyn: 1. Adrian Serowiec - 3. Marcel Ziemann, 4. Jarosław Ratajczak (84, 20. Wojciech Dziemidowicz), 87. Arkadiusz Czarnecki, 31. Tomasz Wełnicki (72, 24.  Jakub Mosakowski) - 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech (59, 11. Karol Żwir), 14. Tsubasa Nishi, 15. Paweł Wojowski, 16. Jakub Piotrowski - 10. Krzysztof Szewczyk
Wigry Suwałki: 30. Hieronim Zoch - 18. Janusz Bucholc, 25. Damian Gąska (80, 16. Artur Bogusz), 3. Rafał Remisz, 15. Frank Adu Kwame - 11. Damian Kądzior, 10. Mateusz Radecki, 4. Adrian Karankiewicz (45, 8. Rafał Augustyniak), 19. Maciej Wichtowski, 20. Adam Ryczkowski (59, 6. Robert Dadok) - 24. Kamil Zapolnik
Szczegóły sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:35:29

92' Koniec meczu.
89' Bezpośredni strzał piąstkuje Serowiec, dobitka Dadoka już niestety celna. 12
88' Rzut wolny na linii 16 metrów dla gości. 12
86' Żółtą kartką ukarany Jakub Mosakowski 1
84' Boisko opuszcza Jarosław Ratajczak, w jego miejsce Wojciech Dziemidowicz 1
81' Boisko opuszcza Damian Gąska, w jego miejsce Artur Bogusz 12
79' ... fatalny strzał Biedrzyckiego, broni Zoch. 12
78' Rzut karny dla Stomilu, po faulu na Biedrzyckim 1
75' Żółtą kartką ukarany Robert Dadok 12
73' To powinna być bramka, Szewczyk i Żwir z bliska na bramkę. Górą Zoch. 1
72' Boisko opuszcza Tomasz Wełnicki, w jego miejsce Jakub Mosakowski 1
65' Damian Kądzior podwyższa na 3:1. 12
63' Biedrzycki głową minimalnie niecelnie. 1
62' Rzut rożny dla Stomilu 1
60' Rzut rożny dla Stomilu 1
59' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Karol Żwir 1
59' Boisko opuszcza Adam Ryczkowski, w jego miejsce Robert Dadok 12
56' Kamil Zapolnik znalazł się w dobrej sytuacji przed bramką Serowca i płaski strzałem, ponownie, wyprowadza gości na prowadzenie 1:2. 12
55' Strzał Szewczyka z 16 metrów, broni bramkarz Wigier. 1
52' Krzysztof Szewczyk i 1:1. 1
52' Rzut karny dla Stomilu. 1
50' Kamil Zapolnik i 0:1.
50' Rzut karny dla Wigier. 12
49' Szybka kontra Stomilu, Szewczyk przebiegł od linii środkowej, pilnowany przez Remisza nie zdołał jednak oddać czystego strzału. 1
46' Jedna zmiana w przerwie. Boisko opuścił Adrian Karankiewicz, w jego miejsce Rafał Augustyniak 12
46' Gramy! 12
39' Żółtą kartką ukarany Frank Adu Kwame 12
35' Dośrodkowanie w pole karne, Lech wycofuje przez pole karne, płaski strzał na bramkę, który z trudem wybija Zoch na rzut rożny. 1
33' ...bezpośredni strzał na bramkę, na rzut rożny wybija bramkarz Stomilu. 12
33' Żółtą kartką ukarany Tomasz Wełnicki za faul na 20. metrze przed bramką Serowca. Będzie rzut wolny dla Wigier. 1
30' Rzut rożny dla gości 12
28' Zablokowany strzał, mocna dobitka Wichtowskiego minimalnie ponad poprzeczką. 12
28' Faul Klepczarka tuż przy bocznej linii pola karnego. Będzie groźny rzut wolny dla Wigier. 12
25' Groźny, minimalnie niecelny strzał Kądziora na bramkę Stomilu. 12
22' Błąd Ziemanna we własnym polu karnym, dał się przejść i pozwolił oddać strzał na bramkę, na miejscu jednak Serowiec. 12
18' Wiktor Biedrzycki ponad bramką.
18' Rzut wolny dla Stomilu na 20. metrze przed bramką Wigier. 1
17' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowanie i... piłka w rękach Zocha. 1
16' Strzał Piotrowskiego zablokowany, będzie pierwszy zrzut rożny. 1
15' Pierwszy strzał gości, Ryczkowski głową ponad bramką. 12
7' Dobre pierwsze minuty w wykonaniu Stomilu. 1
6' Pierwszy strzał na bramkę, Marcel Ziemann uderza mocno, Zoch zmuszony piąstkować. 1