Relacja z meczu Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn

I liga - 2015/2016 Koniec Suwałki
Zarzecze 26, 16-400 Suwałki
Wigry Suwałki 1:2 Stomil Olsztyn
0:1
51' Łukasz Moneta Bramki Rafał Kujawa 13'
Grzegorz Lech 59'
ż Marcin Tarnowski kartki Irakli Meschia ż
Arkadiusz Czarnecki ż
Grzegorz Lech ż
Jarosław Ratajczak ż
Bramki Wigry Suwałki: 12. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 33. Tomasz Jarzębowski, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 27. Mateusz Żebrowski (78, 25. Damian Gąska), 18. Bartłomiej Kalinkowski, 20. Marcin Tarnowski, 9. Piotr Ruszkul (75, 8. Aleksandar Atanacković), 11. Łukasz Moneta (66, 14. Bartosz Biel) - 28. Kamil Adamek.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 10. Irakli Meschia (70, 22. Tsubasa Nishi), 5. Grzegorz Lech (79, 12. Michał Trzeciakiewicz) - 88. Rafał Kujawa (83, 77. Paweł Łukasik).
Szczegóły sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
widzów: 3066.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 04:45:05

95' Trzy punkty jadą do Olsztyna!
95' Koniec meczu.
94' A Piotr Skiba opatrywany na murawie.
94' Trzeciakiewicz wybija piłkę z bramki!
93' Jeszcze rozpaczliwe próby strzałów ze strony Wigier.
92' Tsubasa na szybkim wyjściu, próbował przelobować Zocha, jednak piłka w rękach bramkarza.
90' 4 minuty doliczone.
89' A osamotniony Nishi w ataku szybko traci piłkę.
88' ...wybija Czarnecki.
88' Rzut rożny dla Wigier.
87' W szeregach gospodarzy też na szczęście dużo niedokładności.
86' W akcjach ofensywnych utrzymujemy się jedynie przez chwilę.
85' Nieprzyjemne dośrodkowanie, z trudem odbija to Skiba.
84' Szykujmy się na nerwowe ostatnie minuty.
84' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Paweł Łukasik
84' No i było groźnie, Damian Gąska obok bramki.
83' Oddaliśmy inicjatywę gospodarzom w ostatnich minutach.
80' Rzut rożny dla Stomilu, wybita piłka.
80' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz
79' W ostatniej chwili uprzedzony Nishi, bliski uderzenia szczupakiem na bramkę. Będzie rzut rożny.
79' Boisko opuszcza Mateusz Żebrowski, w jego miejsce Damian Gąska
75' Boisko opuszcza Piotr Ruszkul, w jego miejsce Aleksander Atanackovic
75' Żółtą kartką ukarany Ratajczak.
71' Boisko opuszcza Irakli Meschia, w jego miejsce Tsubasa Nishi
69' Żebrowski z kilku metrów ponad bramką.
68' Rzut rożny dla Wigier.
67' Boisko opuszcza Łukasz Moneta, w jego miejsce Bartosz Biel
66' Ponad bramką uderza Łukasz Moneta
66' Grzegorz Lech fauluje przed polem karnym Żebrowskiego, rzut wolny.
65' Szybka kontra, Lech do Suchockiego, Szymonowicz nie uderza, a raczej odbija piłkę...
64' Powinno być 3! Suchocki do Kujawy, ten szczupakiem obok słupka, w ostatniej chwili Zoch wybija piłkę.
59' GOOOOOOOL! GRZEGORZ LECH!
59' Rzut rożny z drugiej strony i...
59' Rzut rożny dla Stomilu, dobre dośrodkowanie, ale wybita piłka.
58' A po kontrze Kujawa minął bramkarza, uderzył na pustą bramkę i w ostatniej chwili piłka wybita na rożny.
57' Kamil Adamek zatrzymany w ostatniej chwili przez Remisza.
55' Będzie powtórka z drugiej strony.
55' Rzut rożny dla gospodarzy.
52' Niestety, Janusz Bucholc niepewnie wybijał piłkę w polu karnym wprost pod nogi zawodnika gospodarzy.
51' Łukasz Moneta zdobywa wyrównującą bramkę
49' Marcin Tarnowski ukarany żółtą kartką za brzydki faul w środku pola na Meschii
47' Odważnie Wigry od początku tej połowy, Bartkowski pod dużym kątem minimalnie ponad bramką.
46' Rzut rożny dla Wigier, na aut wybija Ratajczak.
45' Rzut rożny dla Wigier, z drugiej strony będzie poprawka.
45' Ależ mieliśmy szczęścia teraz, powinna być bramka dla Wigier, a tylko rzut rożny. Strzelał Żebrowski, potem dobijał Bartkowski, broni Skiba.
44' Mateusz Żebrowski miał trochę miejsca przed polem karnym, uderzył ale wysoko ponad bramką.
43' Minęła piłka wszystkich i wypadła poza linię bramkową.
43' Rzut wolny dla gospodarzy z 30 metrów od bramki.
40' Stuprocentowa sytuacja, Irakli wychodził na sam na sam z lewej strony i... podał do tyłu, gdzie nie było nikogo.
38' Tymczasem rzut wolny z ok 15 metrów, Meschia niestety w mur.
38' Oprawa kibiców gospodarzy "Dziki Północny Wschód" z dwoma małymi sektorówkami.
36' Dośrodkowanie Meschii, wybita piłka przez obrońcę.
35' Faulowany Suchocki z prawej strony pola karnego, będzie rzut wolny.
34' Czarnecki ukarany za dyskusję z sędzią żółtą kartką.
31' Ale nieco za dużo, akcja zakończyła się poza końcową linią.
31' Dużo luzu w naszej grze, naliczyliśmy już 30 podań w akcji ofensywnej.
28' Dośrodkowanie pod nogi obrońców i kontra gości zakończona niegroźną główką z 18 metrów.
27' Ratajczak dośrodkowuje, ręka w polu karnym, jednak sędzia niewzruszony, tylko rzut rożny.
24' Ale wykonany beznadziejnie, tylko aut dla gospodarzy.
24' Rzut wolny z narożnika pola karnego.
23' Zdziwiony Meschia ukarany żółtą kartką.
23' Krótkie rozegranie i faul z prawej strony boiska.
22' Rzut rożny dla Wigier.
22' Dużo luzu mają dzisiaj nasi piłkarze w swojej grze. Pewnie i widowiskowo.
21' Ależ, to powinien być gol, Suchocki z prawej strony huknął minimalnie obok lewego słupka!
19' Grzegorz Lech z dystatsu, niedaleko minęła piłka bramkę.
16' Irakli objechał w środku pola zawodnika Wigier, próbował powtórzyć zagranie sprzed kilku minut, jednak tym razem obrońcy wiedzieli o co chodzi...
14' Pięknie dograł mu płasko w pole karne Irakli Meschia i 1:0!
14' Rafał Kujawa i goooooooooooooooooooool!
12' Irakli bliski strzału z 16 metrów, w ostatniej chwili zablokowany.
9' Sektor gości w komplecie, ana murawie gra w środku pola. Wigry więcej w ofensywie, bez sytuacji podbramkowych.
6' Zatrzymana akcja Pawła Głowackiego, była szansa na oddanie strzału.
5' Dobre dośrodkowanie, nie bez problemu piąstkuje Skiba.
4' Na początku odważniej Wigry, rzut rożny dla gospodarzy.
2' Pierwszy strzał na bramkę, Wigry niecelnie.
Gramy!
Stomil debiutuje w nowych wyjazdowych strojach.
Piłkarze w szatniach, a w naszym sektorze tylko kilka osób, pozostali z problemami przed stadionem.
A sponsorem dzisiejszej relacji jest pozyczkaportal.pl
15 minut do meczu, kończy się rozgrzewka.
Na ławce dzisiaj Dawid Mieczkowski, Tomasz Wełna, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Tsubasa Nishi, Paweł Łukasik, Karol Żwir
I dla zasady, gospodarze: 30. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 33. Tomasz Jarzębowski, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 27. Mateusz Żebrowski, 18. Bartłomiej Kalinkowski, 9. Piotr Ruszkul, 20. Marcin Tarnowski, 11. Łukasz Moneta - 28. Kamil Adamek
Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia, 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz - 88. Rafał Kujawa
Nie ma jeszcze naszych kibiców, zatrzymanych przed miastem. Czeka na nich sektor gości znajdujący się prawie kilometr za stadionem.
Witamy ze stadionu w Suwałkach. Ciepły wieczór, jupitery włączone, włączone też zraszacze murawy.