Relacja z meczu Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn

I liga 2016/2017 Koniec Suwałki
Zarzecze 26, 16-400 Suwałki
Wigry Suwałki 2:1 Stomil Olsztyn
2:1
3' Rafał Augustyniak
25' (k) Damian Kądzior
Bramki Grzegorz Lech () 35'
ż Łukasz Wroński
ż Kamil Zapolnik
kartki Łukasz Jegliński ż
Piotr Klepczarek ż
Bramki Wigry Suwałki: 30. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 3. Rafał Remisz, 15. Frank Adu Kwame - 11. Damian Kądzior, 8. Rafał Augustyniak, 17. Łukasz Wroński (77, 18. Janusz Bucholc), 25. Damian Gąska, 24. Kamil Zapolnik - 28. Kamil Adamek (87, 10. Mateusz Radecki).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann (89, 11. Karol Żwir), 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 31. Tomasz Wełnicki (59, 97. Wiktor Biedrzycki), 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun - 10. Krzysztof Szewczyk (61, 88. Rafał Kujawa).
Szczegóły sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 1170.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:08:40

95' Koniec meczu.
95' Żółtą kartką ukarany Piotr Klepczarek 1
94' Rzut rożny dla Wigier, nie śpieszą się gospodarze z rozegraniem. 12
92' 4 minuty doliczone.
91' Żółtą kartką ukarany Łukasz Jegliński 1
91' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka przeleciała wzdłuż bramki. 1
89' Boisko opuszcza kontuzjowany Marcel Ziemann, w jego miejsce Karol Żwir 1
88' Dośrodkowanie Kujawy, nie udało się Nishiemu przeciąć piłki. 1
85' Strzał Ziemanna z 18 metrów obok bramki 1
84' Żółtą kartką ukarany Kamil Zapolnik
83' Ratajczak obok bramki z 18 metra... 1
82' Rzut rożny dla Stomilu 1
81' Rzut wolny dla Stomilu z lewej strony boiska, będzie okazja do dośrodkowania. 1
78' Strzał Lecha, minimalnie obok słupka 1
77' Boisko opuszcza Łukasz Wroński, w jego miejsce Janusz Bucholc 12
75' Rzut rożny dla Stomilu, ponownie wyłapane dośrodkowanie przez bramkarza. 1
73' Rzut rożny, Kądzior piętką ponad bramką. 12
70' Rzut wolny dla Stomilu z 25. metra. Kun w pole karne, ale łapie Zoch. 1
69' Kądzior sam na sam ze Skibą, broni nasz bramkarz! 12
67' Rzut wolny dla Wigier, wybija Kujawa, niecelna dobitka. 12
66' Kun strzał z narożnika pola karnegi i Zoch łapie. 1
64' Rzut rożny dla Wigier 12
62' Rzut rożny dla Stomilu 1
61' Skiba borni strzał Kądziora z 15 metrów.
59' Boisko opuszcza Krzysztof Szewczyk, w jego miejsce Rafał Kujawa 1
59' Boisko opuszcza Tomasz Wełnicki, w jego miejsce Wiktor Biedrzycki 1
56' Wichtowski z 30 metrów, Skiba wybija przed siebie, Zapolnik dobija, ale prosto w naszego bramkarza. 12
55' Rzut rożny dla drużyny 12
54' Lech w pole karne, ale Nishi nie dochodzi do strzału 1
52' Szewczyk w czystej sytuacji na 16. metrze, ale wprost w bramkarza. 1
51' Remisz minimalnie niecelnie na bramkę Skiby. 12
51' Rzut rożny dla Wigier, Ziemann wybija dośrodkowanie. 12
48' Strzał Kuna w okienko bramki, ale Zoch zdołał wyłapać piłkę. 1
46' Gramy! 12
46' Ziemann z drugiej strony, łapie bramkarz Wigier. 1
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45' Ponownie Ratajczak w pole karne, piąstkuje Zoch. 1
45' Ratajczak w pole karne ale Zoch wyłapuje niską pilkę 1
41' Od zdobycia bramki nieco lepsza gra Stomilu, ale niedokładności dalej dużo. 1
36' Rzut rożny dla Stomilu, strzał Jeglińskiego, łapie Zoch 1
35' Grzegorz Lech pewnie! 2:1!
34' Rzut karny dla Stomilu! Po zamieszaniu ręką zagrywa jeden z zawodników Wigier. 1
34' Rzut rożny dla Stomilu 1
34' Lech strzela prosto w ręce Zocha. 1
33' Czarnecki źle zagrał do Skiby, piłkę przejął Adamek, na szczęście uderzył prost w Skibę. 12
29' Dwa rzuty rożne pod rząd Stomilu, Lech ponad bramką. 1
26' Druga bramka dla Wigier. Wełnicki fauluje Damiana Kądziora w polu karnym, sędzia wskazuje 11. metr. 12
24' Dobra akcja Stomilu, Kun niestety nie trafił w piłkę na 3. metrze po dośrodkowaniu Ziemanna. 1
21' Wolny dla Stomilu, Lech z 40 metrów... Wełnicki głową, ale broni Zoch 1
19' Żółtą kartką ukarany Łukasz Wroński za faul na szewczyku 12
19' Strzał Zapolnika z 16 metrów łapie Skiba 12
19' Klepczarek wybija przed pole karne, tam strzał, ale broni Skiba i wybija na drugi róg. 12
17' Rzut rożny dla Wigier 12
15' Słabo wyglądają początkowe minuty Stomilu, ciężko piłkarzom wymienić kilka podań. Szybko akcje Stomilu są przerywane. 1
12' Strzał Lecha na bramkę sprzed pola karnego, ale mocno niecelny 1
7' Dośrodkowanie gospodarzy, tym razem wyłapuje Skiba. 12
3' Szybko obejmują prowadzenie gospodarze. Pierwsza akcja, wrzutka z autu, przedłużenie i Rafał Augustyniak główką kieruje piłkę do bramki. 12
2' Gramy! Pomimo dużej warstwy śniegu, która jeszcze wczoraj zalegała na murawie, boisko w Suwałkach wygląda nie najgorzej. Warunki dużo lepsze jak w środę w Olsztynie. 1
Wigry Suwałki: 30. Hueronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 3. Rafał Remisz) 15. Frank Adu Kwame - 11. Damian Kądzior, 8. Rafał Augustyniak, 17. Łukasz Wroński, 25. Damian Gąska, 24. Kamil Zapolnik - 28. Kamil Adamek 12
Stomil rozpocznie mecz z Wigrami w takim samym składzie jak w dwóch poprzednich meczach: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun - 10. Krzysztof Szewczyk 1