Relacja z meczu GKS Katowice - Stomil Olsztyn

I liga 2017/2018 Koniec Katowice
GKS Katowice 3:1 Stomil Olsztyn
1:0
44' Mateusz Mączyński
62' Andreja Prokić
82' Lukas Klemenz
Bramki Artur Siemaszko (k) 68'
ż Mateusz Mączyński
ż Tomasz Midzierski
ż Bartłomiej Kalinkowski
kartki Dani Ramírez ż
Bramki GKS Katowice: 82. Sebastian Nowak - 33. Adrian Frańczak, 4. Lukas Klemenz, 2. Tomasz Midzierski, 8. Mateusz Mączyński - 11. Oktawian Skrzecz (88, 16. Paweł Mandrysz), 90. Peter Šulek (14, 6. Bartłomiej Kalinkowski), 35. Łukasz Zejdler, 17. Andreja Prokić (74, 14. Armin Ćerimagić), 23. Dawid Plizga - 24. Wojciech Kędziora.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 23. Paweł Baranowski, 44. Adrian Karankiewicz (86, 29. Tomasz Zając) - 5. Grzegorz Lech (75, 22. Tomasz Zahorski), 97. Wiktor Biedrzycki (51, 10. Piotr Głowacki), 38. Milen Gamakow, 6. Dani Ramírez, 3. Marcel Ziemann - 9. Artur Siemaszko
Szczegóły sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
widzów: 2050.

w pierwotnym terminie (7 października, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników obydwu drużyn do reprezentacji narodowych

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 16:47:53

97' Koniec meczu.
86' Tomasz Zając za Adriana Karankiewicza. 1
82' Lukas Klemenz podwyższa na 3:1... 89
75' Tomasz Zahorski wchodzi za Grzegorza Lecha. 1
68' GOOOOL! Artur Siemaszko z karnego strzela kontaktową bramkę! 1
62' 2:0 dla gospodarzy... 89
51' Piotr Głowacki wchodzi za kontuzjowanego Wiktora Biedrzyckiego. 1
46' Początek drugiej połowy 89
45' Przerwa. Stomil przegrywa 0:1. Mateusz Mączyński zdobył bramkę dla GKS-u Katowice.
45' GOOOL! Stomil niestety traci bramkę :( 89
41' Nic ciekawego nie dzieje się w meczu. Przed końcem pierwszej połowy nadal bezbramkowy remis.
15' Piotr Skiba ratuje Stomil od utraty bramki! Cały czas bezbramkowy remis. 89
Zaczęli! 1
Stomil na biało-niebiesko. Po trzy punkty!
Ławka rezerwowych: Michał Leszczyński - Marcin Stromecki, Piotr Głowacki, Wojciech Dziemidowicz, Tomasz Zahorski, Tomasz Zając, Ernest Dzięcioł.
Wyjściowy skład Stomilu Olsztyn w meczu z GKS-em Katowice: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Łukasz Sołowiej, Paweł Baranowski, Marcel Ziemann - Dani Ramirez, Milen Gamakow, Wiktor Biedrzycki, Adrian Karankiewicz, Grzegorz Lech - Artur Siemaszko.