Relacja z meczu Stomil Olsztyn - GKS Katowice

Kolejny remis przed własną publicznością

20 sierpnia 2016 r.
godz. 19;45

Stomil Olsztyn 1:1 GKS Katowice
1:0
11' (k) Rafał Kujawa Bramki Eryk Sobków 60'
ż Paweł Głowacki kartki Sebastian Nowak 86' cz
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 7. Paweł Głowacki (66, 21. Łukasz Jegliński), 97. Wiktor Biedrzycki (79, 10. Krzysztof Szewczyk), 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa (63, 22. Tomasz Zahorski).
GKS Katowice: 82. Sebastian Nowak - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 21. Oliver Práznovský, 3. Dawid Abramowicz - 10. Tomasz Foszmańczyk (88, 1. Mateusz Abramowicz), 6. Bartłomiej Kalinkowski (80, 23. Łukasz Pielorz), 35. Łukasz Zejdler, 7. Grzegorz Goncerz, 17. Andreja Prokić (60, 8. Maciej Bębenek) - 97. Eryk Sobków.
Szczegóły sędziował: Paweł Pskit (Zgierz).

W 35. minucie Grzegorz Goncerz (Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Skiba obronił).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 03:10:07

96' Koniec meczu.
94' Skiba ratuje zespół od utraty bramki! UFF! 89
91' Szewczyk strzela z woleja, ale nad poprzeczką.
91' Pięć minut doliczył arbiter.
88' Boisko opuszcza Tomasz Foszmańczyk, w jego miejsce Mateusz Abramowicz. 89
86' Czerwona kartka dla Sebastiana Nowaka, który staranował Szewczyka na 40 metrze boiska. 89
85' Niestety nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry, goście wyszli z groźną kontrą. Obrońcy Stomilu pewnie. 1
85' Kun w pole karne i mamy rzut rożny. 1
82' Kun z kontrą, ale GKS przychwytuje piłkę. 1
81' Stomil miał szansę na bramkę, ale z bliskiej odległości prosto w bramkarza. Z głowy chwilę później strzelał Szewczyk, ale niecelnie. 1
81' Boisko opuszcza Bartłomiej Kalinkowski , w jego miejsce Łukasz Pielosz. 89
79' Boisko opuszcza Wiktor Biedrzycki, w jego miejsce Krzysztof Szewczyk. 1
77' Krzysztof Szewczyk szykuje się do wejścia. 1
77' Stomil Olsztyn miał szansę na kontrę, ale Lech za długo zwlekał z podaniem do Zahorskiego i stracił piłkę. 1
74' Nikomu na rękę jest podział punktów. Dlatego na zmianę obydwie drużyny próbują stworzyć sobie strzelecką sytuację.
70' Kun mocno z 20 metrów, ale strzał zablokowany. 1
66' Boisko opuszcza Paweł Głowacki, w jego miejsce Łukasz Jegliński. Grzegorz Lech kapitanem. 1
65' Tomasz Foszmańczyk z dystansu, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców Stomilu. 89
64' Nisi w pole karne, ale Lech niedokładnie strzela z głowy. 1
63' Boisko opuszcza Rafał Kujawa , w jego miejsce Tomasz Zahorski. 1
60' 1:1. Fatalne zachowanie Piotra Skiby. 89
59' GKS miał groźną sytuację, ale w polu karnym kompletnie się pogubili. 89
58' Na boisku leży opatrywany Kun, ale wszystko wskazuje na to, że wróci do gry. 1
49' Goncerz z dystansu, ale może strzelać tak zawsze. Wysoko nad poprzeczką. 89
46' Goście od początku ruszyli do ataku. Za wszelką cenę będą chcieli wyrównać, to szansa dla Stomilu na szybkie kontry. 89
46' Początek drugiej połowy. 1
45+2' Koniec pierwszej połowy. Stomil Olsztyn prowadzi 1:0 po bramce Rafała Kujawy (k). Piotr Skiba obronił w 36 minucie rzut karny wykonywany przez Goncerza.
45' W pole karne dośrodkowuje Ratajczak, ale pewnie łapie Nowak. 1
44' Strzał z dystansu jednego z zawodników gości. Piłka obok słupka. 89
43' Kolejna groźna wrzutka gości, mają rzut różny. 89
40' Sobków mocno strzela, piłka minimalnie przelatuje obok słupka. 89
36' BRAWO PIOTR SKIBA!!!!!!!!!!!!!!! Broni rzut karny Goncerza. 1
35' Karny dla GKS-u. 89
34' Alan Czerwiński nie dobiegł do piłki, która wyszła za linię. Mogło być groźne dośrodkowanie. 89
32' Kombinacyjna akcja GKS0u, ale przerwana przez Stomil. Chwilę później strzela Goncerz z głowy, ale Skiba pewnie w bramce. 89
30' Wrzutka z autu w pole karne Stomilu, ale Piotr Skiba pewnie w bramce! 89
24' Nishi pięknie do Lecha w polu karnym. Nasz zawodnik odwraca się do bramki, ale był za mocno odchylony, żeby trafić celnie w bramkę. 1
23' Kontra Stomilu, w pole karne wpada Kun, ale strzela prosto w Nowaka. 1
20' Goście mieli rzut wolny, poszło dośrodkowanie, ale Pra Oliver Práznovský wysoko nad poprzeczką. 89
19' Groźne dośrodkowanie Kuna, ale Wiktor Biedrzycki nie dał rady zamknąć akcji.
17' Groźna akcja gości, ale w polu karnym pewnie obrońcy. 89
11' GOOOL! Rafał Kujawa pewnie wykonuje rzut karny! 1
11' W polu karnym faulowany Rafał Kujawa. Rzut karny dla Stomilu! 1
10' Dobra akcja Stomilu. Lech dośrodkował w pole karne, ale niestety Kun nie wykończył akcji. 1
10' Gra toczy się głównie w środku boiska.
7' Kun w pole karne, ale piąstkuje Nowak. 1
6' Prawą stroną przedzierał się Kun, ale faulowany. Mamy rzut wolny. Idealna pozycja na groźne dośrodkowanie.
3' Goncerz z daleka, ale wysoko nad poprzeczką.
1' Jedziemy! Od środka zaczął GKS Katowice, który dzisiaj w zielonych koszulkach. Stomil na "biało-niebiesko".
Piłkarze właśnie wychodzą na murawę.
Na ławce rezerwowych: 13. Michał Leszczyński, 12. Michał Trzeciakiewicz, 93. Igor Biedrzycki, 21. Łukasz Jegliński, 10. Krzysztof Szewczyk, 22. Tomasz Zahorski, 9. Łukasz Suchocki
Skład Stomilu: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 7. Paweł Głowacki, 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa
Witamy ze stadionu przy Al. Piłsudskiego 69A. Dzisiaj dla państwa mecz relacjonować będzie Emilozo.