Relacja z meczu Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn

Znicz Pruszków 0:2 Stomil Olsztyn
0:1
Bramki Bartosz Florek 38'
Karol Żwir 66'
Bramki Znicz Pruszków: 12. Piotr Misztal - 17. Dawid Barnowski, 21. Łukasz Bogusławski (72, 10. Patryk Skórecki), 3. Dmytro Juchymowycz, 16. Mateusz Grudziński, 11. Paweł Moskwik (79, 14. Kacper Flisiuk) - 7. Tymon Proczek (46, 30. Wiktor Nowak), 6. Krystian Pomorski, 13. Mateusz Cegiełka (66, 15. Kamil Niewiadomski) - 9. Maciej Firlej, 18. Shuma Nagamatsu.
Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 50. Michał Karlikowski (89, 66. Dawid Kalisz), 14. Filip Szabaciuk, 33. Jakub Tecław, 3. Lukáš Kubáň, 29. Mateusz Maćkowiak - 77. Bartosz Florek (60, 9. Piotr Kurbiel), 8. Maciej Spychała (76, 7. Hubert Krawczun), 15. Shun Shibata, 10. Karol Żwir (89, 6. Sebastian Szypulski) - 20. Werick Caetano.
Szczegóły
Oceń piłkarzy! Wybierz piłkarza z listy powyżej i daj mu notę za występ w tym meczu!

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 16:49:59

96' WYGRALIŚMY!
91' Co najmniej 5 minut dłużej potrwa druga połowa spotkania. 59
90' Filip Szabaciuk napomniany "żółtkiem".
88' Końcówka spotkania, nikt nam już nie odbierze tego kompletu punktów! 1
76' Hubert Krawczun za Macieja Spychałę. 1
67' GOOOOOOOOL! Prowadzamy 2:0 po golu Karola Żwira! 1
64' Głupia strata Tecława, ale bez konsekwencji. 1
63' Karlikowski z dystansu, Mistrzal broni. 1
60' Florek upuszcza boisko, w jego miejsce Piotr Kurbiel. 1
59' Żwir w polu karnym, strzela, ale zbyt słabo, żeby piłka znalazła drogę do bramki. 1
55' Maciej Spychała napomniany żółtą kartką. 1
46' Gramy! 59
45+2' Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0 po golu Bartosz Florka.
45' Doliczona minuta.
45' Nagamatsu silnie, ale i wysoko nad poprzeczką.
38' GOOOOOOOOOOOL! Bramkę dla Stomilu głową strzela Bartosz Florek po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Shuna Shibatę! 1
38' Ładne uderzenie Karola Żwira z 18 metrów, Misztal z kłopotami. 1
33' Shibata z dystansu, piłka przeniesiona mocno nad bramką. 1
32' Werick Caetano z dystansu, ale Misztal nie ma problemu z obroną. 1
25' Kontra Znicza, ale Nagamatsu niecelnie, na nasze szczęście. 59
23' Maćkowiak zbiega do środka, ale jego strzał został zablokowany. 1
21' Shibata strzela ale Misztal wybija na rzut rożny. Potem ponownie pewnie łapie Misztal. 1
19' Florek faulowany na 18 metrze. Idealna sytuacja na strzelenia gola z rzutu wolnego. 1
17' Zamieszanie w naszym polu karnym, ale piłkę wybił Jakub Tecław. 1
17' Bartosz Florek ujrzał żółty kartonik.
15' Shuma Nagamatsu spudłował w idealne sytuacji. Nasza obrona sprezentowała prezent gospodarzom, ale na szczęście bez gola. 59
12' Zbyt głębokie dośrodkowanie Żwira i piłka padła łupem Piotra Misztala. 1
8' Maćkowiak mocno lewą stroną, ale nie porozumiał się z Wercikiem. 1
7' Kubań wybił piłkę z naszego pola karna, groźniejsza akcja Znicza. 59
6' Pierwsze pięć minut wyrównane, bez groźnych sytuacji. Optyczna przewaga gospodarzy, którzy są wiceliderem II ligi.
3' Na prawym wahadle w miejsce kontuzjowanego Wójcika gra Michał Karlikowski. 1
Gramy! DO BOJU OKS! 1
Stomil cały na biało, Znicz na żółto-czerwono.
Piłkarze wychodzą na stadion.
Piłkarze obydwu drużyn już w szatni.
Arbiter zagwizdał, niedługo piłkarze udadzą się do szatni.
Po 11. kolejkach II ligi Stomil Olsztyn zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 14 punktów. Znicz Pruszków zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 20 punktów.
Z powodu urazu w Olsztynie został Filip Wójcik. 1
Ławka rezerwowych: 12. Konrad Syldatk - 4. Igor Kośmicki, 6. Sebastian Szypulski, 7. Hubert Krawczun, 9. Piotr Kurbiel, 17. Marek Niewiadomski, 22. Mateusz Jarzynka, 26. Bartosz Waleńcik, 66. Dawid Kalisz. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - Michał Karlikowski, 14. Filip Szabaciuk, 33. Jakub Tecław, 3. Lukáš Kubáň, 29. Mateusz Maćkowiak - 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata, 10. Karol Żwir, 20. Werick Caetano - 77. Bartosz Florek. 1
Piłkarze obydwu klubów już na rozgrzewce.