Relacja z meczu Stomil Olsztyn - GKS Tychy

1:0
20' Patryk Kun
52' Tsubasa Nishi
77' Rafał Kujawa
88' Rafał Kujawa (karny)
ż Kun
kartki Bukowiec ż
Mańka ż
Gancarczyk ż
Szumilas ż
Górkiewicz ż
Bramki Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann (83, 2. Wojciech Dziemidowicz), 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 21. Łukasz Jegliński, 97. Wiktor Biedrzycki (87, 10. Krzysztof Szewczyk), 88. Rafał Kujawa, 14. Tsubasa Nishi - 9. Łukasz Suchocki (80, 93. Igor Biedrzycki)
GKS Tychy: 12. Paweł Florek - 19. Tomasz Górkiewicz, 27. Daniel Tanżyna, 20. Seweryn Gancarczyk, 5. Maciej Mańka (76, 13. Mateusz Grzybek) - 7. Jakub Kowalski, 4. Mateusz Bukowiec (62, 69. Filip Arežina), 17. Wojciech Szumilas, 8. Łukasz Grzeszczyk, 28. Mateusz Mączyński - 10. Jakub Świerczok
Szczegóły sędziował: Sylwester Rasmus (Kończewice).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:54:11

94' Koniec meczu.
93' Szewczyk uderza płasko, nie bez problemu wybija obok siebie bramkarz GKS. 1
91' ...piłka przelatuje obok bramki Leszczyńskiego. 1496
91' Rzut wolny dla gości z 19 metrów, na wprost bramki. 1496
88' Rafał Kujawa i 4:0! 1
88' Rzut karny! 1
87' Boisko opuszcza Wiktor Biedrzycki, w jego miejsce Krzysztof Szewczyk 1
83' Boisko opuszcza Marcel Ziemann, w jego miejsce Wojciech Dziemidowicz 1
83' Rzut rożny dla Stomilu, Kujawa strzela ponad bramką. 1
80' Boisko opuszcza Łukasz Suchocki, w jego miejsce Igor Biedrzycki 1
79' Rzut wolny dla Stomilu z 30 metra, dośrodkowanie w pole karne, tam podanie Czarneckiego zablokowane. 1
78' A przez ostatnie 5 minut relację na żywo prowadził... Stomilek. ;)
77' GOOOOL! 3:0! Rafał Kujawa! 1
75' Fenomenalna kontra naszych chłopaków.
75' wyrzut z autu 19
74' Stomil nie popuszcza rywalowi, bez litości.
72' Rzut rożny, wybity, będzie powtórka 1496
71' W odpowiedzi Kun na przeciw bramkarza, jednak blokowany przez obrońcę nie zdołał odegrać piłki. 1
70' Leszczyński wybija przed siebie, tam z jedenastego metra w bramkę nie trafia zawodnik gości. 1496
67' Żółtą kartką ukarany Seweryn Gancarczyk za faul w środku pola na Kujawie, który wychodził na sam na sam z bramkarzem. 1496
66' Rzut rożny dla Tyszan 1496
64' Rzut rożny dla GKS i po raz kolejny wybijamy piłkę. 1496
63' Nie ryzykował Ziemann, wybił na rzut rożny. 1
62' Boisko opuszcza Mateusz Bukowiec, w jego miejsce Filip Arezina 1496
61' Kontra Stomilu zatrzymana przed polem karnym, faul Nishiego w ataku. 1
58' Rzut rożny dla gości 1496
57' Goście próbują przedostać się w pole karne Stomilu, zatrzymują się jednak na linii pola karnego 1496
52' GOOOOL! DWA! Tsubasa Nishi dobija z bliska strzał Kujawy! 1
51' Mocny strzał z dystansu, piąstkuje Leszczyński. 1496
49' Strzał Mączyńskiego, Leszczyński piąstkuje na rzut rożny. 1496
47' Żółtą kartką ukarany Maciej Mańka 1496
46' Rozpoczynamy drugą połowę. 1
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45' Rzut rożny dla Stomilu 1
42' Kolejny rzut wolny dla gości, znowu dobrze ustawiony mur zatrzymuje akcję. 1496
40' Rzut wolny z 45 metrów, dośrodkowanie wybija Wiktor Biedrzycki. Rzut rozny. 1496
39' Już za polem karnym interweniować musiał Florek, nie wykorzystaliśmy niestety tego. 1
37' Żółtą kartką ukarany Patryk Kun 1
37' Rzut wolny z prawej strony pola karnego, okolice narożnika. Zablokowane dośrodkowanie. 1
35' W odpowiedzi minimalnie niecelne uderzenie z dystansu gości. 1496
34' Mocny strzał Kujawy z dystansu, z trudem na róg wybija Florek. 1
33' Dobrze teraz Leszczyński wyszedł z bramki i zablokował strzał z lewej strony pola karnego.
26' Mateusz Bukowiec ratuje się faulem na Suchockim, żółta kartka. 1496
26' Zamieszanie w polu karnym Tychów, piłka wycofana przed pole karne, tam Nishi mocnym strzałem, ale i niecelnym, próbował zaskoczyć bramkarza. 1
23' ...piłka zatrzymuje się na murze złożonym z piłkarzy Stomilu. 1496
22' Faul przy bocznej linii pola karnego Stomilu, rzut wolny. 1496
20' GOOOOOOOL! ALEŻ GOOOOL! Patryk Kun wypracował sobie pozycję i uderzył nie do obrony tuż przy lewym słupku! 1
17' Głębokie dośrodkowanie, wybija trudem Michał Leszczyński piłkę zmierzającą pod poprzeczkę. 1496
16' Rzut rożny dla GKS 1496
12' Główka Kujawy z 11. metra, broni Paweł Florek 1
9' Strzał z dystansu, Michał Leszczyński nie ryzykował, piąstkuje przed siebie. 1496
6' Strzał Grzeszczyka, piłka otarła się o nogę obrońcy, rzut rozny. 1496
5' Rzut wolny z prawej strony pola karnego dla Stomilu, dośrodkowanie Kuna, ale zamiast strzału tylko strącenie piłki, do tego niecelne. 1
2' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają obrońcy. Stomil zdołał jeszcze przejąć piłkę, ale nie udało się zakończyć akcji strzałem. 1
1' Gramy! Stomil na biało-niebiesko, goście w czarnych strojach. 1496
Piłkarze już na boisku, rozpoczynamy już za chwilę.
GKS Tychy: 12. Paweł Florek - 19. Tomasz Górkiewicz, 27. Daniel Tanżyna, 20. Seweryn Gancarczyk, 5. Maciej Mańka - 7. Jakub Kowalski, 4. Mateusz Bukowiec, 17. Wojciech Szumilas, 8. Łukasz Grzeszczyk, 28. Mateusz Mączyński - 10. Jakub Świerczok 1496
Witamy ze stadionu, Stomil rozpocznie w składzie: 13. Michał Leszczyński - 87. Arkadiusz Czarnecki, 6. Piotr Klepczarek, 3. Marcel Ziemann, 4. Jarosław Ratajczak - 97. Wiktor Biedrzycki, 21. Łukasz Jegliński, 14. Tsubasa Nishi, 23. Patryk Kun, 9. Łukasz Suchocki - 88. Rafał Kujawa 1