Relacja z meczu GKS Tychy - Stomil Olsztyn

2012/2013 - I Liga (12. kolejka) Jaworzno - 13 października 2012 r.
godz. 15:00

Edukacji 7, 43-100 Tychy
GKS Tychy 0:0 Stomil Olsztyn
0:0
Bramki
ż Mateusz Kupczak
ż Maciej Mańka
kartki Paweł Głowacki ż
Szymon Kaźmierowski ż
Bramki GKS Tychy: 12. Piotr Misztal - 13. Maciej Mańka, 21. Tomasz Balul, 19. Łukasz Kopczyk, 28. Mateusz Mączyński - 31. Adrian Chomiuk (85, 7. Łukasz Małkowski), 3. Bartłomiej Babiarz, 30. Mateusz Kupczak, 25. Piotr Rocki (72, 6. Mateusz Bukowiec), 11. Jakub Bąk - 16. Łukasz Tumicz (46, 9. Marcin Folc).
Stomil Olsztyn: 29. Tomasz Ptak - 18. Janusz Bucholc, 23. Arkadiusz Koprucki, 3. Rafał Remisz, 7. Paweł Głowacki - 6. Łukasz Suchocki (71, 20. Michał Świderski), 31. Michał Glanowski, 21. Łukasz Jegliński, 8. Mindaugas Kalonas (90, 77. Paweł Łukasik), 95. Radosław Stefanowicz - 87. Szymon Kaźmierowski (87, 11. Robert Tunkiewicz).
Szczegóły sędziował: Piotr Siedlecki (Warszawa).
widzów: 300.

Relacja

Stomil Olsztyn zremisował 0:0 z GKS Tychy. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wracają do Olsztyna z jednym cennym punktem.

Chyba dawno wszyscy nie byli tacy zgodni jeżeli chodzi o wynik Stomilu Olsztyn. Począwszy od kibiców, przez sztab szkoleniowy, a na piłkarzach kończąc. Ten remis jest cenny i na pewno zaprocentuje w przyszłości. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka od czterech spotkań w I lidze są niepokonani. To dobra passa, którą należy kontynuować.

Stomil Olsztyn miał kilka sytuacji na strzelenie bramki z kontry, ale jak mówił po meczu trener Zbigniew Kaczmarek zabrakło szczęścia w rozegraniu akcji. Mieliśmy za to szczęście w obronie ponieważ po jednej z akcji piłka zatrzymała się na słupku bramki bronionej przez Tomasza Ptaka.

Następne spotkanie w sobotę (20 października, godz. 13:00) Stomil Olsztyn zagra z Miedzią Legnica. Już teraz rozpoczynamy mobilizację i na meczu musi być komplet publiczności!

em


Zapowiedź

Stomil Olsztyn w sobotę zagra na wyjeździe w Jaworznie. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zagrają z GKS Tychy. Należy powtórzyć skuteczną grę jak z Sandecją i osiągnąć korzystny wynik!

Po ostatnim zwycięstwie z Sandecją Nowy Sącz kibice mają chrapkę na kolejne zwycięstwo. Tym razem jednak nie będzie tak łatwo. Stomil Olsztyn w Jaworznie zagra z najwyżej sklasyfikowanym beniaminkiem. GKS Tychy w tym sezonie zgromadził już 16. punktów i obecnie jest na szóstym miejscu w tabeli.

- Po ostatniej wygranej drużyna odżyła, piłka zaczyna sprawia chłopakom przyjemność. W meczu z GKS będziemy szukać kolejnego zwycięstwa. Wszystko zależy od dyscypliny taktycznej: jeśli zespół zrealizuje na boisku założenia, przełoży się to na wynik - mówi dla Gazety Olsztyńskiej Zbigniew Kaczmarek.

em