Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Huragan Morąg

0:1
51' Grzegorz Lech
73' (k) Rafał Śledź
Bramki Radosław Lenart 37'
Bramki Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński (31 Piotr Skiba, 61 Adrian Serowiec) - Marcel Ziemann (46 Karol Żwir), Piotr Klepczarek (46 Igor Biedrzycki), Arkadiusz Czarnecki (46 Tomasz Wełnicki), Wojciech Dziemidowicz (46 Jakub Mosakowski) - Kacper Falon (46 Aleksander Karbowiak), Paweł Głowacki, Marcin Stromecki (46 Łukasz Jegliński), Robert Ziętarski (46 Grzegorz Lech), Patryk Kun (46 Krzysztof Szewczyk) - Hubert Antkowiak (46 Rafał Śledź).
Huragan Morąg: Mateusz Lawrenc - Paweł Podhorodecki, Arkadiusz Koprucki, Tomasz Szawara, Mateusz Bogdanowicz - Radosław Lenart, Sebastian Zajączkowski, Bartosz Bartkowski, Paweł Galik, Daniel Mlonek - Daniel Chiliński. Grali także: Bartosz Dzikowski, Jakub Sierzputowski, Dariusz Boczko, Paweł Przybylski, Radosław Stefanowicz, Piotr Karłowicz, Hubert Konczewski.
Szczegóły sędziował: Maciej Staniszewski (Biskupiec).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 18:01:01

91' Koniec meczu. Stomil Olsztyn ogrywa trzecioligowy Huragan Morąg 2:1.
74' 2:1! Krzysztof Szewczyk został sfaulowany w okolicach linii pola karnego, sędzia wskazał na punkt oddalony o jedenaście metrów. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Rafał Śledź i Stomil prowadzi z Huraganem Morąg 2:1. 1
64' Boisko opuszcza Piotr Skiba, w jego miejsce Adrian Serowiec
58' GOL! Rafał Śledź dostał piłkę w polu karnym, wycofał następnie ją do Grzegorza Lecha i ten pewnie pokonał bramkarza Huraganu. 1:1 w Ostródzie. 1
46' Gramy! Na drugą połowę Stomil wyjdzie w składzie: Piotr Skiba - Karol Żwir, Igor Biedrzycki, Tomasz Wełnicki, Jakub Mosakowski, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Łukasz Jegliński, Krzysztof Szewczyk, Aleksander Karbowiak, Rafał Śledź 1
37' Bramka dla Huraganu Morąg. Strzelcem Radosław Lenart. Strzał z dalszej odległości piłkarza Huraganu, Piotr Skiba sparował piłkę i Radosław Lenart wpakował piłkę do pustej bramki. 104
32' Boisko opuszcza Michał Leszczyński, w jego miejsce Piotr Skiba 1
1' Gramy!
Z powodu drobnego urazu nie zagra Tomasz Zahorski, do lekkich treningów powrócili Łukasz Suchocki oraz Tsubasa Nishi 1
Trwa rozgrzewka obydwu zespołów. Oto jaki skład zagra od pierwszej minuty: 13. Michał Leszczyński, 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 2. Wojciech Dziemidowicz, Kacper Falon Robert Ziętarski, 7. Paweł Głowacki, Marcin Stromecki, 23. Patryk Kun, Hubert Antkowiak 1