Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna

I liga 2017/2018 Koniec Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 2:1 Górnik Łęczna
0:1
76' (k) Artur Siemaszko
81' Wołodymyr Tanczyk
Bramki Łukasz Tymiński 28'
ż Wołodymyr Tanczyk kartki Łuklasz Tymiński ż
Sergiusz Prusak ż
Paweł Sasin ż
Grzegorz Bonin ż
Bramki Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 23. Paweł Baranowski, 44. Adrian Karankiewicz - 34. Wołodymyr Tanczyk (90, 20. Wojciech Dziemidowicz), 5. Grzegorz Lech, 97. Wiktor Biedrzycki, 6. Dani Ramírez, 3. Marcel Ziemann (65, 10. Piotr Głowacki) - 9. Artur Siemaszko (83, 22. Milen Gamakow).
Górnik Łęczna: 79. Sergiusz Prusak - 18. Arkadiusz Kasperkiewicz, 64. Łukasz Sosnowski, 4. Rafał Kosznik - 19. Filip Szewczyk, 6. Paweł Sasin (89, 10. Filip Karbowy), 5. Łukasz Tymiński, 11. Patryk Szysz - 15. Grzegorz Bonin, 45. Przemysław Pitry (77, 21. Dariusz Jarecki), 7. Michał Suchanek (85, 96. Sebastian Szerszeń).
Szczegóły sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 2348.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 03:02:15

95' Koniec meczu. 1
91' 4 minuty do końca
90' Boisko opuszcza Wołodymyr Tanczyk, w jego miejsce Wojciech Dziemidowicz 1
90' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Bonin 1409
89' Boisko opuszcza Grzegorz Bonin, w jego miejsce Filip Karbowy 1409
87' Żółtą kartką ukarany Paweł Sasin 1409
82' Boisko opuszcza Artur Siemaszko, w jego miejsce Milen Gmakov 1
81' GOOOOOOL! Wołodymyr Tanczyk! Doskonałe podanie Głowackiego, pozostało tylko dostawić nogę i skierować piłkę do siatki! 1
78' Boisko opuszcza Przemysław Pitry, w jego miejsce Dariusz Jarecki 1409
76' Artur Siemaszko i 1:1! 1
74' Rzut karny dla Stomilu! Faulowany w polu karnym Wiktor Biedrzycki, duże pretensje ze strony zawodników i ławki Górnika. 1
73' To powinna być bramka, na 10. metrze Lech przejął piłkę, miał przed sobą tylko bramkarza, jednak jego strzał w ostatniej chwili zablokowany. 1
71' Leszczyński zachęca do odważniejszej gry i głębszego wyjścia pod pole karne gości, jednak ciężko się przebić przez mocno cofniętą drużynę Górnika. 1
65' Boisko opuszcza Marcel Ziemann, w jego miejsce Piotr Głowacki 1
65' Faul na 35. metrze, będzie rzut wolny dla Stomilu. 1
63' Rzut rożny dla Górnika, ponownie bez zagrożenia pod bramką, ale i bez kontry Stomilu. 1409
61' Michał Suchanek przejął piłkę w polu karnym, uderzył mocno na bramkę, Leszczyński wybija na rzut rożny. 1409
54' Rzut rożny dla Stomilu, ale ponownie zbyt niskie dośrodkowanie w pole karne. 1
51' Dobry strzał Karankiewicza z pierwszej piłki z 17 metrów, piłka minimalnie mija bramkę. 1
48' Rzut rożny dla Stomilu, krótko rozegrany, niska wrzutka Ramireza wybita. 1
46' Wracamy do gry. 1
45+1' Koniec pierwszej połowy.
43' Siemaszko trafiony w głowę w polu karnym, będzie potrzebował pomocy lekarskiej. Sędzia nie przerwał gry. 1
42' Dani Ramírez uderza wprost w mur... 1
41' Faul na 16. metrze, pada Siemaszko. Będzie rzut wolny. 1
38' Rzut rożny dla gości. 1409
36' Stomil trochę więcej widoczny w ofensywie w ostatnich minutach, jednak akcje kończą się na wysokości pola karnego Górnika lub niecelnym strzałem sprzed pola karnego, jak przed chwilą Ramireza. 1
28' Bramka dla drużyny gości. Łukasz Tymiński strzela z około 35. metrów z wolnego bezpośrednio na bramkę Leszczyńskiego, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki. 1409
28' Rzut wolny dla gości z dalszej odległości, na wprost bramki Leszczyńskiego. 1409
26' Rzut rożny dla gości. 1409
21' Bezpośredni strzał na bramkę, ale zbyt słaby by zagrozić bramce. 1409
20' Faulowany Szysz przed linią pola karnego, Tanczyk ukarany żółtą kartką, będzie niebezpieczny rzut wolny. 1
19' Wybite dośrodkowanie, niebezpieczne starcie, za co Łukasz Tymiński otrzymał żółtą kartkę. 1409
18' Rzut wolny z prawej strony, na wysokości 25. metra dla gości. 1409
16' W odpowiedzi Lech z podobnej odległości, ale strzał jeszcze bardziej niecelny. 1
15' Strzał gości z ponad 30 metrów, ponad bramką Leszczyńskiego. 1409
5' Próba przejścia Tanczyka prawą stroną, jednak w tej części boiska zalega woda, przez co gra po ziemi jest mocno utrudniona, trzeba było przenieść akcję na drugą stronę. 1
4' Pierwsze dwie akcje pod bramką gości, jednak ostatnie podania z pomocy Stomilu niedokładne.