kartki Michał Rzuchowski ż
Piotr Kuklis ż
Tomasz Jarzębowski ż
Krzysztof Sobieraj ż
Bramki Stomil Olsztyn: 29. Tomasz Ptak - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 7. Paweł Głowacki (80, 20. Michał Świderski) - 9. Łukasz Suchocki, 11. Robert Tunkiewicz, 21. Łukasz Jegliński, 8. Mindaugas Kalonas, 95. Radosław Stefanowicz - 87. Szymon Kaźmierowski (69, 77. Paweł Łukasik).
Arka Gdynia: 26. Maciej Szlaga - 17. Julien Tadrowski, 3. Krzysztof Sobieraj, 31. Bartosz Brodziński, 22. Damian Krajanowski - 20. Marcin Radzewicz, 33. Tomasz Jarzębowski, 19. Michał Rzuchowski (76, 15. Radosław Pruchnik), 9. Piotr Kuklis (87, 11. Dariusz Formella), 7. Piotr Tomasik - 8. Marcus Vinícius (67, 14. Mateusz Szwoch).
Szczegóły sędziował: Szymon Lizak (Poznań).
widzów: 4000.

W 64. minucie Łukasz Jegliński (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 0:2 z Arką Gdynia. Spotkanie mogło wyglądać inaczej jakby rzut karny przy stanie 0:1 wykorzystał Łukasz Jegliński.

W pierwszej połowie spotkania Stomil Olsztyn powinien prowadzić minimum jedną bramkę. Arkę Gdynia można było porównać do Sandecji. Praktycznie nic nie grali. Nasi piłkarze jednak nie potrafili tego wykorzystać i dlatego przegraliśmy.

W drugiej połowie tracimy bramkę po błędzie Tomasza Ptaka, którego oślepiło słońce i dał się przelobować. Drugą bramkę straciliśmy bo błędzie obrony i o remisie w 70. minucie można było zapomnieć.

Przy stanie 0:1 rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Jegliński. Pomocnik Stomilu trafił w poprzeczkę.

Po meczu piłkarze Stomilu Olsztyn odbyli męską rozmowę z fanatykami olsztyńskiego klubu. Oby to przyniosło skutek w ostatnich dwóch spotkaniach. Do zgarnięcia jest sześć punktów, bardzo ważnych sześć punktów!

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:50:20

90+4' Koniec meczu. Stomil przegrywa 0:2.
90' Arbiter dolicza cztery minuty w meczu.
88' Dariusz Formella wszedł za Piotr Kuklisa.
86' Szwoch na spalonym. Gdyby nie to, byłoby 0:3.
80' Michał Świderski wszedł za Pawła Głowackiego.
76' U nas oczywiście bz.
76' Radosław Pruchnik wszedł za Michała Rzuchowskiego.
75' Tomasz Jarzębowski zobaczył żółtą kartkę.
74' Piotr Kuklis otrzymał "żółtko".
70' Wszedł i strzelił. Gol autorstwa Mateusz Szwocha.
70' GOOOL! Arka prowadzi 2:0.
69' Paweł Łukasik wszedł za Szymona Kaźmierowskiego.
67' Mateusz Szwoch wchodzi za Marcusa da Silva.
65' Łukasz Jegliński trafia w poprzeczkę...
62' W polu karnym powalony Suchocki. Będzie rzut karny.
60' Marcus da Silva przelobował Tomasza Ptaka.
60' GOOOL! Arka Gdynia prowadzi w Olsztynie 1:0.
46' Początek drugiej połowy.
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45' Arbiter dolicza dwie minuty.
35' Żółta kartka dla Pawła Baranowskiego.
22' Ptak ratuje zespół od utraty bramki.
18' Kalonas strzela z 12 metrów, ale bramkarz Arki pewnie broni.
15' Żółta kartka dla Michała Rzuchowskiego
8' Powinno być 1:0 dla Stomilu. Ładną wrzutką w pole karne popisał się "Stefan". Z główki strzelał Kalonas, bramkarz sparował, a Suchocki nie potrafił z 10 metrów pokonać bramkarza gości.
5' Żółta kartka dla Radka Stefanowicza za faul na jednym z "Arkowców".
1' Rozpoczęli. Do boju, po zwycięstwo!
Piłkarze wychodzą na murawę. Z głośników leci "biało-niebieska fala".
W Stomilu bez zmian. Tak zagrają: 29. Tomasz Ptak - 18. Janusz Bucholc, 23. Arkadiusz Koprucki, 5. Paweł Baranowski, 7. Paweł Głowacki - 9. Łukasz Suchocki, 21. Łukasz Jegliński, 11. Robert Tunkiewicz, 8. Mindaugas Kalonas, 95. Radosław Stefanowicz - 87. Szymon Kaźmierowski.
Witamy ze stadionu Stomilu. Z meczu przeprowadzimy mini-relację live.

W niedzielę Stomil Olsztyn na własnym stadionie zagra z Arką Gdynia. Zapowiada się ciężkie spotkanie. Obydwa zespoły potrzebują punktów. Początek meczu o godzinie 13:00.

Arka Gdynia od trzech spotkań nie może wygrać w lidze. Podopieczni Petra Nemeca w ostatnich dwóch spotkaniach na własnym stadionie zanotowali porażki. W ostatni weekend Arka przegrała na własnym stadionie przegrała z niżej notowanym GKS Katowice 1:2. Arkowcy do Olsztyna przyjadą przerwać złą passę i będą chcieli wywieść ze stolicy Warmii komplet punktów. Więcej o rywalu piszemy tutaj.

W podobnej sytuacji co Arka jest Stomil Olsztyn. Nasz zespół nie wygrał w lidze także od trzech spotkań. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka nadal znajdują się w strefie spadkowej. Żeby myśleć o bezpiecznym miejscu w tabeli należy Arkę pokonać.

Ostatni raz z Arką Gdynia w Olsztynie graliśmy w 2003 roku. Wtedy nasz zespół także nienajlepiej spisywał się w lidze, ale zdołał pewnie pokonać Arkę. Całe spotkanie rozegrał wtedy Paweł Głowacki. - Dobrze pamiętam ten mecz. Zagrałem wtedy bardzo dobrze. Zaliczyłem dwie asysty. W naszej szatni mało osób pamięta ten mecz. Musimy w niedzielę wyjść z takim samym nastawieniem jak na drugą połowę w Brzesku. Musimy wygrać. Nie ma innego wyjścia - mówi grający na lewej obronie Głowacki.