Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Miedź Legnica

Bramki Tomasz Midzierski 90'
ż Grzegorz Lech kartki Marquitos ż
Błażej Telichowski ż
Tomasz Midzierski ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 3. Rafał Remisz - 9. Łukasz Suchocki, 5. Grzegorz Lech, 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 88. Rafał Kujawa - 10. Irakli Meschia (72, 11. Karol Żwir).
Miedź Legnica: 30. Dawid Smug - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 6. Błażej Telichowski - 4. Wojciech Łobodziński, 3. Ireneusz Brożyna, 31. Keon Daniel, 7. Łukasz Garguła (74, 99. Marek Gancarczyk), 21. Marquitos - 18. Bartosz Ślusarski (69, 9. Tadas Labukas).
Szczegóły sędziował: Piotr Idzik (Poznań).
widzów: 1730.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:16:57

94' Koniec meczu.
93' bramka dla drużyny gości... Tomasz Miedzierski obok interweniującego Skiby. 1497
91' Trzy minuty potrwa jeszcze to spotkanie
83' Żwir strącił teraz piłkę w kierunku bramki, zabrakło niedużo, piłka minęła słupek o dwa metry. 1
78' Karol Żwir tuż nad bramką, otrzymał dośrodkowanie na jedenasty metr. Szkoda! 1
75' Rzut wolny dla Miedzi z okolic 40 metra, piłka przelatuje obok bramki Skiby. 1497
74' Boisko opuszcza Łukasz Garguła, w jego miejsce Marek Gancarczyk 1497
72' Boisko opuszcza Irakli Meschia, w jego miejsce Karol Żwir 1
69' Boisko opuszcza Bartosz Ślusarski, w jego miejsce Tadas Labukas 1497
68' Piłka w bramce Stomilu, jednak wcześniej sygnalizowany spalony. 1497
62' Tomasz Wełna trafia w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. 1
62' Tomasz Midzierski ukarany żółtą kartką. 1497
61' Meschia będzie potrzebował pomocy medycznej. Podobnie Marquitos. 1
59' Rzut rożny, wybija Remisz. 1497
58' Zablokowany strzał gości, będzie rzut rożny. 1497
55' Dośrodkowanie w pole karne Stomilu, Skiba nie sięga piłki, po strzale głową piłka odbija się jeszcze od słupka. 1497
50' Rzut rożny dla gości, słabe wykonanie i ruszamy z kontrą. 1497
49' Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego w nasze pole karne, na szczęście wybijamy na rożny. 1497
47' Coraz mocnej pada nad stadionem.
46' Gramy! 1497
45' Koniec pierwszej połowy.
44' Nie udało się oddać strzału. Od bramki zacznie Dawid Smug 1497
44' Rzut rożny dla Stomilu 1
35' Nieprzyjemna wrzutka Meschii, ale sędzia odgwizduje faul naszego zawodnika. 1
34' Rzut wolny z lewej strony dla Stomilu. 1
32' Rafał Kujawa bezpośrednio na bramkę, ale niecelnie. 1
31' Faulowany Bucholc przed polem karnym. Marquitos z żółtą kartką. 1497
26' Suchocki! Wchodził w kierunku bramki, uderzył i piłka minimalnie ponad bramką. 1
24' Nieporozumienie między piłkarzami Stomilu, będzie rożny dla gości. 1497
20' W odpowiedzi groźne dośrodkowanie gości, Skiba przejmuje w porozumieniu z obrońcami. 1497
20' Zamieszanie w polu karnym, próbował uderzać m.in. Lech, bez skutku. 1
18' Rzut rożny dla Stomilu 1
15' Odpowiedź gości, Marquitos mocno uderza na bramkę, jednak mocno niecelnie. 1497
14' Piękna akcja Stomilu, Suchocki idealnie dograł na głowę Kujawy, ten głową jednak ponad bramką.. 1
11' Dobre dośrodkowanie, ale górą obrońcy. 1
10' Rzut rożny dla Stomilu 1
8' Rzut wolny z 40 metra dla Stomilu. Krótkie rozegranie i piłka na aucie. 1
7' Od pierwszych minut z trybun słychać "Jesteśmy z wami!" skierowane w kierunku piłkarzy, trenerów i prezesów klubu.
Gramy! 1
Na stadionie trwa obecnie minuta ciszy za ofiary wczorajszej tragedii w Paryżu.
Miedź: 30. Dawid Smug - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 6. Błażej Telichowski - 4. Wojciech Łobodziński, 3. Ireneusz Brożyna, 31. Keon Daniel, 7. Łukasz Garguła, 21. Marquitos - 18. Bartosz Ślusarski 1497
Rozpoczniemy w składzie: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna - 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia, 7. Paweł Głowacki, 9. Łukasz Suchocki - 88. Rafał Kujawa 1
Murawa wydaje się dzisiaj mocno nasiąknięta wodą. Podczas rozgrzewki piłkarze wielokrotnie ślizgali się na trawie.
Witamy ze stadionu Stomilu w chłodne sobotnie popołudnie. Piłkarze już w szatni, za chwilę początek spotkania.