Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Wisła Puławy

Baraże o I ligę 2022/2023 (półfinał, 7.VI.2023 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 3:1 Wisła Puławy
16' Karol Żwir
26' Marcin Stromecki
74' Hubert Sadowski
Bramki Adrian Paluchowski 58'
Bramki Stomil Olsztyn:
Wisła Puławy:
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 19:58:20

96' Koniec. GRAMY W FINALE BARAŻY O I LIGĘ!
91' Co najmniej 6 minut potrwa dłużej ten mecz.
83' Łukasz Wiech ukarany czerwoną kartką, po drugiej żółtej. 1413
81' Dawid Kalisz wszedł za Marcina Stromeckiego. 1
74' GOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na 3:1 bramkę strzela Hubert Sadowski!
73' Marcin Stromecki rzutem na taśmę dośrodkowuje, a blisko zdobycia gola był Hubert Krawczun. Piłka po uderzeniu głową spadłą na siatkę. 1
70' Hubert Krawczun wykłada piłkę Filipowi Szabaciukowi, a ten marnuje idealną sytuację.
69' Hubert Krawczun wchodzi za Bartosza Florka. 1
67' Maciej Spychała otrzymał ładne podanie od Karola Żwir. Uderzył na bramkę Piotra Zielińskiego, ale niestety znowu niecelnie. 1
64' Klichowicz strzela z 16. metrów, niecelnie, ale powoli goście się napędzają. 1413
58' Adrian Paluchowski strzela kontaktową bramkę dla Wisły Puławy. Jakub Mądrzyk obronił "jedenastkę", ale przy dobitce był bez szans. 1413
57' Rzut karny dla Wisły Puławy. 1413
56' Lukáš Kubáň napomniany żółtą kartką. 1
54'
54' Dośrodkowanie z lewej strony przez gości, ale nie było komu wykończyć akcji. 1413
48' Maciej Spychała strzelał bezpośrednio na bramkę, ale mocnie niecelnie. 1
48' Kontra Stomilu, Piotr Kurbiel faulowany przed polem karnym, zawodnik gości Łukasz Wiech ukarany tylko żółtą kartką. 1
46' Początek drugiej połowy!
45+2' Koniec pierwszej połowy. Stomil Olsztyn prowadzi 2:0 z Wisłą Puławy po golach Karola Żwira i Marcina Stromeckiego.
45+1' Co najmniej dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.
45' Hubert Sadowski napomniany żółtą kartką, też 6 raz w tym sezonie w barwach Stomilu. 1
44' Żółtą kartką napomniany Bartosz Florek, to 6 "żółtko" w tym sezonie. 1
26' GOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gola dla Stomilu strzelił Marcin Stromecki, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu różnego Macieja Spychały.
25' Fatalny błąd Filipa Szabaciuka, na szczęście Wisła Puławy nie skorzystała z prezentu, a dokładnie Mateusz Klichowicz. 1413
16' GOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!! Karol Żwir strzela na 1:0!
6' Piotr Kurbiel w znakomitej sytuacji, ale nie trafia z pięciu metrów! 1
1' Szybka akcja Wisły, chcieli zaskoczyć Mądrzyka, ale strzał Dominika Banacha był niecelny. 1413
Zaczęli, do boju OKS!!!
Mecz posędziuje Daniel Stefański z Bydgoszczy.
Piłkarze wychodzą na murawę.
Obydwie ekipy już w szatni, trwa ostatnia mobilizacja!
Punktualnie o 17:45 startujemy!
Piłkarze Stomilu Olsztyn wyszli na rozgrzewkę.
Niecałe 45 minut do rozpoczęcia meczu, kibice powoli schodzą się na #P69a
Z powodu nadmiaru żółtych kartek nie może zagrać Igor Kośmicki. Kontuzjowany jest Sebastian Szypulski. 1
Ławka rezerwowych: 12. Konrad Syldatk - 7. Hubert Krawczun, 11. Filip Wójcik, 15. Shun Shibata, 20. Werick Caetano, 29. Mateusz Maćkowiak, 44. Łukasz Borkowski, 66. Dawid Kalisz, 99. Kacper Kondracki. 1
Wyjściowa jedenastka: 39. Jakub Mądrzyk - 14. Filip Szabaciuk, 26. Bartosz Waleńcik, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 50. Michał Karlikowski - 10. Karol Żwir, 8. Maciej Spychała, 28. Marcin Stromecki, 77. Bartosz Florek - 9. Piotr Kurbiel. 1
Znamy już skład na mecz z Wisłą Puławy. Sporo zmian w jedenastce Stomilu w porównaniu z meczem z Radunią Steżyca. 1