Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Wisła Puławy

0:3
Bramki Adrian Paluchowski 2'
Dominik Banach 7'
Adrian Paluchowski 19'
Bramki Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik, 4. Igor Kośmicki, 25. Hubert Sadowski, 26. Bartosz Waleńcik, 50. Michał Karlikowski (46, 29. Mateusz Maćkowiak) - 10. Karol Żwir , 8. Maciej Spychała (46, 28. Marcin Stromecki), 15. Shun Shibata, 7. Hubert Krawczun (62, 6. Sebastian Szypulski) - 9. Piotr Kurbiel (46, 20. Werick Caetano)
Wisła Puławy:
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:57:53

96' Koniec meczu. Lanie przy Piłsudskiego. Za tydzień gramy w Krakowie z Hutnikiem.
90' 5 minut doliczone
88' Kontra gości, strzał Kargulewicza wprost w Mądrzyka. 1413
82' Jak to nie wpadło, tylko słupek po strzale Wójcika! 1
78' Żółtą kartką ukarany dla Ryszki 1413
77' Kośmicki głową, wybija z linii obrońca Wisły. 1
75' Żółtą kartką ukarany Wiech. 1413
74' Trener Grabowski stawia na jedną kartę!
73' Boisko opuszcza Sadowski, w jego miejsce Bartosz Florek 1
72' Rzut rożny dla Stomilu, Kośmicki zbyt lekko głową. 1
70' Rzut rożny dla drużyny Wisły, zamieszanie, ale łapie Mądrzyk. 1413
69' Dośrodkowanie w pole karne Stromeckiego wprost w ręce Zielińskiego. 1
62' Boisko opuszczają Hubert Krawczun i Piotr Kurbiel , w ich miejsce Werick Caetano i Sebastian Szypulski. 1
62' Krawczun nie wiadomo gdzie obok bramki, po dobrym pressingu Żwira. 1
61' Rzut rożny dla drużyny z Puław, Dominik Banach w pole karne, Mądrzyk łapie. 1413
57' Żółtą kartką ukarany Hubert Sadowski. 1
53' Kurbiel po rzucie rożnym bitym przez Shibatę ponad bramką. 1
47' Stomil ze zmianami po przerwie, liczymy na odmianę obrazu gry! 1
46' Gramy!
46' Boisko opuszczają Maciej Spychała i Michał Karlikowski , w ich miejsce Marcin Stromecki, Mateusz Maćkowiak. 1
46' Koniec pierwszej połowy.
46' 1 minuta doliczona.
43' Kurbiel po dośrodkowaniu Spychały obok bramki. 1
41' Stomil znów popełnia serię błędów! Dobrze, ze nie ma kolejnej bramki dla gości! 1
40' Stałe fragmenty gry dla Stomilu, po rzucie wolnym uderza Spychała , ale wprost w bramkarza. 1
37' Karol Żwir wprost w bramkarza. 1
35' Żółtą kartką ukarany Błyszko. 1413
33' Paluchowski po dośrodkowaniu obok bramki! 1413
30' Rzut rożny dla Stomilu, Shun Shibata, wybija Wisła. 1
28' Kurbiel uderza na wiwat! 1
21' Żółtą kartką ukarany Hubert Krawczun. 1
20' Czerwona kartka dla Grzegorza Lecha. 1
19' 0:3!!!! Paluchowski drugi raz wpisuje się na listę strzelców! Skałecki na spalonym, sędzia uznał gola! 1413
13' Żwir za słabo strzelał po niezłej akcji Stomilu, Zieliński łapie. 1
12' Karol Żwir powalony w polu karnym, ale faulu nie było.
11' Stomil w szoku, Wisła dominuje na boisku!
8' 0:2 po błędzie Mądrzyka i Banach trafia do bramki! 1413
7' Rzut wolny po faulu na Shunie Shibacie, sam uderzał, jednak niecelnie. 1
5' Po rzucie rożnym Waleńcik nie trafia do bramki! 1
2' Wisła obejmuje prowadzenie!
Gramy!
Obie drużyny wychodzą na boisko. Stomil na biało, Wisła na niebiesko.
Stomil jest niepokonany od 16 meczów, u siebie jest najlepsza ekipa w całej lidze. Przy Piłsudskiego Duma Warmii nie przegrała od sierpnia ubiegłego roku!
W ostatniej kolejce Stomil wygrał 3:0 we Wronkach z Lechem II Poznań, a Wisła Puławy przegrała na własnym boisku 1:2 z Pogonią Siedlce.
Trener Szymon Grabowski z pozytywnym bólem głowy przy ustalaniu składu, wszyscy są zdrowi i nikt nie pauzuje za kartki.
Stomil by zachować fotel wicelidera, musi to spotkanie wygrać, bo swój mecz z Górnikiem Polkowice wygrała Kotwica Kołobrzeg (1:0).
Początek meczu o 19:45!
W wyjściowym składzie Hubert Krawczun zamiast Wericka Caetano, w porównaniu z poprzednim spotkaniem.
Rezerwowi: 12. Konrad Syldatk, 14. Filip Szabaciuk, 3. Lukáš Kubáň, 66. Dawid Kalisz, 29. Mateusz Maćkowiak, 28. Marcin Stromecki, 6. Sebastian Szypulski, 20. Werick Caetano, 77. Bartosz Florek.
Pierwsza jedenastka Dumy Warmii na ten mecz: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik, 4. Igor Kośmicki, 25. Hubert Sadowski, 26. Bartosz Waleńcik, 50. Michał Karlikowski - 10. Karol Żwir, 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata, 7. Hubert Krawczun - 9. Piotr Kurbiel
Witamy ze stadionu przy Piłsudskiego 69A i rozpoczynamy relację tekstową z meczu Stomil Olsztyn - Wisła Puławy!