Relacja z meczu Wisła Puławy - Stomil Olsztyn

Bramki Hubert Sadowski 90'
Bramki Wisła Puławy:
Stomil Olsztyn:

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 16:41:33

99' Hubert Sadowski strzela honorową bramkę i koniec meczu. 1
91' Kontra gospodarzy i prowadzą 2:0! Gola strzelił Oskar Przywara. 1413
91' 8 minut doliczone do końca drugiej połowy.
89' Stomil gra, walczy, ale nie ma skuteczności w polu karnym. 1
77' Oskar Mielcarz gra na czas i został napomniany żółtą kartką. 1413
75' Miłosz Garstkiewicz schodzi z boiska, w jego miejsce 16-letni Łukasz Jakubowski. 1
69' Miłosz Garstkiewicz faulowany we własnym polu karnym, potrzebna interwencja masera.
67' Świetne dośrodkowanie Łukasza Szramkowskiego w pole karne, Tomasz Bała miał idealną pozycję do wyrównania, wystarczyło skierować piłkę w kierunku bramki. Niestety olsztyński napastnik trafił nieczysto i nadal przegrywamy w Puławach. 1
66' Daniel Pietraszkiewicz wszedł za Huberta Krawczuna. 1
66' Tomasz Bała powalony na 40. metrze i zawodnik gospodarzy napomniany żółtą kartką.
59' Lukáš Kubáň napomniany żółtą kartką za przerwanie dobrze zapowiadającej się akcji gospodarzy. 1
58' Filip Wójcik wszedł za Filipa Wójcika.
57' Roberta Tule w pole karne, głową odgrywa Hubert Sadowski i Filip Szabaciuk wysoko nad poprzeczką. 1
56' Dobre przyjęcie Michała Bały, obrót i uderzenie, ale tylko rzut rożny. 1
56' Tomasz Bała w polu karnym, ale nie dograł celnie do Michala Bezpalca. Zmarnowana szansa na wyrównanie. 1
52' Kamil Kargulewicz z dystansu, ale piłka ląduje na trybunach stadionu w Puławach. 1413
49' Z lewej strony wrzutka po ziemi gospodarzy, ale pewnie broni nasz bramkarz. 1413
46' W 46 podwójna zmiana w Stomilu. W szatni zostali Michał Karlikowski i Bartosz Florek. Na boisku pojawili się Radosław Tuleja oraz Tomasz Bała.
46' Gramy. Początek drugiej połowy! 1
45+2' Koniec pierwszej połowy. Wisła Puławy prowadzi 1:0 ze Stomilem Olsztyn.
45' Co najmniej 2 minuty potrwa pierwsza połowa meczu.
40' Stomil stara się doprowadzić do wyrównania, ale nie ma komu oddać celnego strzału.
34' Stomil miał dwie sytuacje, po których powinien oddać strzał w kierunku bramki, ale niestety nic z tego. 1
29' Przerwa na uzupełnienie płynów.
28' Igor Kośmicki napomniany żółtą kartką.
25' GOOOL! Danian Pavlas wyprowadza gospodarzy na prowadzenie. 1413
22' Straszny upał w Puławach. Ciężko gra na boisku, ciężko się klika w klawiaturę.
19' Michal Bezpalec niecelnie z dystansu, mógł lepiej przymierzyć.
18' Wisła z dystansu, ale bez problemu broni Miłosz Gartstkiewicz. 1413
17' Teraz mamy lekką przewagę gospodarzy, ale pewnie w bramce zachowuje się Miłosz Garstkiewicz.
13' Filip Szabaciuk przerwał dobrą akcję gospodarzy i został napomniany żółtą kartką. 1
11' Pierwsze 10 minut wyrównane, ale przy piłce zdecydowanie więcej są piłkarze Stomilu.