Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Wisła Puławy

Koniec Olsztyn
Stomil Olsztyn 3:2 Wisła Puławy
2:1
32' Grzegorz Lech
36' (k) Rafał Kujawa
74' Jarosław Ratajczak
Bramki Konrad Szczotka 9'
Mariusz Idzik 58'
ż Jarosław Ratajczak
ż Piotr Klepczarek
kartki Konrad Szczotka ż
Iwan Łytwyniuk ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 16. Jakub Piotrowski, 21. Łukasz Jegliński (61, 7. Paweł Głowacki), 5. Grzegorz Lech (79, 15. Paweł Wojowski), 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa (78, 22. Tomasz Zahorski).
Wisła Puławy: 1. Andrzej Witan - 16. Tomasz Sedlewski, 4. Mateusz Pielach, 2. Piotr Żemło, 17. Iwan Łytwyniuk - 7. Jakub Smektała, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 97. Adrian Popiołek (46, 27. Mariusz Idzik), 25. Konrad Szczotka (46, 31. Toni Kolehmainen), 9. Sylwester Patejuk - 11. Konrad Nowak (78, 18. Piotr Darmochwał).
Szczegóły sędziował: Kornel Paszkiewicz (Kąty Wrocławskie).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:42:15

90' Niestety, problemy techniczne nie pozwoliły nam zakończyć rekacji. Po 90 minutach Stomil - Wisła 3:2!
76' GOOOOL! Jarosław Ratajczak! 1
71' Żółtą kartką ukarany Jakub Piotrowski 1
61' Boisko opuszcza Łukasz Jegliński, w jego miejsce Paweł Głowacki 1
59' I mamy 2:2. Stojąc w polu karnym tyłem do bramki, Mariusz Idzik przelobował Piotra Skibę. 1413
56' Smektała dostał podanie na wyjście, wpada w pole karne, w ostatniej chwili wybija spod nóg piłkę Skiba. 1413
53' Atomowy strzał Ziemanna z 25-30 metrów, z trudem broni bramkarz gości. 1
52' Długie podanie w pole karne do Kujawy, ten miał tam dużo miejsca, przyłożył głową, ale wprost w ręce Witana. 1
46' Gramy! 1413
45+1' Koniec pierwszej połowy.
44' Żółtą kartką ukarany Konrad Szczotka po faulu na Jegliśnkim, który wychodził na dobrą pozycję. 1413
40' Mocna wrzutka w kierunku bramki, nie zdołał jej sięgnąć żaden z zawodników, zacznie Skiba. 1413
39' Rzut wolny z prawej strony pola karnego Stomilu. 1413
38' Żółtą kartką ukarany Jarosław Ratajczak 1
36' Rafał Kujawa pewnie z rzutu karnego! 1
36' Dobra akcja Stomilu, podanie w środku pola karnego otrzymał Kujawa, ale skiksował przed bramką. Tam ręką zagrał obrońca Wisły i... Rzut karny dla Stomilu! 1
33' PIĘKNA BRAMKA GRZEGORZA LECHA Z RZUTU WOLNEGO! Przymierzył tuż przy lewym słupku, bez szans bramkarz Wisły. 1
32' Szybkie rozpoczęcie akcji przez Skibę, podanie do Lecha, faul na 18. metrze przed bramką Witana, rzut wolny dla Stomilu. 1
24' Dobra akcja Stomilu, strzelał m.in Grzegorz Lech, tylko rzut rożny. 1
23' Kun wykłada piłkę Nishiemu, ten płaskim strzałem na bramkę, strzał jednak zatrzymał się na nodze obrońcy. 1
21' Jakub Smektała strzela na bramkę Skiby, strzela ponad bramką. 1413
18' Nishi z Lechem wpadają w pole karne, zablokowany strzał, tylko boczna siatka i rzut rożny. 1
15' Dośrodkowanie Ziemanna, Nishi z trudnej pozycji głową, bez problemu broni Witan. 1
9' Prowadzenie obejmują goście. Pierwsza akcja ofensywna Wisły, błąd obrońców, tam niepilnowany w pole karne wpada Konrad Nowak, trafia w słupek, dobitka Konrada Szczotki i piłka w siatce Skiby. 1413
7' Stomil rozpoczął szturm od pierwszych minut. Kilka prób strzałów. Teraz zablokowany Nishi, rzut rożny. 1
1' Gramy! 1
Wisła Puławy: 1. Andrzej Witan - 16. Tomasz Sedlewski, 4. Mateusz Pielach, 2. Piotr Żemło, 17. Iwan Łytwyniuk - 7. Jakub Smektała, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 97. Adrian Popiołek, 25. Konrad Szczotka, 9. Sylwester Patejuk - 11. Konrad Nowak 1413
Stomil rozpocznie w składzie: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 16. Jakub Piotrowski, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun - 88. Rafał Kujawa 1
Witamy w piękne, sobotnie popołudnie. Pogoda idealna do gry, więc mamy nadzieję zobaczyć dzisiaj równie ciekawe spotkanie jak w ostatnim ligowym meczu w Olsztynie.