94' Koniec meczu. Przegrywamy na inaugurację 1:2. 1
92' Rzut rożny dla Stomilu, piąstkuje Leszczyński 1
91' 3 minuty do końca
86' Duże pretensje do sędziego miał Adrian Stawski, otrzymał od arbitra czerwoną kartkę 1
83' Boisko opuszcza Łukasz Moneta, w jego miejsce Patryk Zych 1

Artykuł

Adrian Stawski: Proszę wszystkich o wiarę w zespół i doping podczas meczów

30.07.21 13:32   em   2  

W piątek odbyła się konferencja prasowa z udziałem Adriana Stawskiego, trenera Stomilu Olsztyn. Pytania można było zadawać drogą internetową.

- Ten tydzień był bardzo intensywny - powiedział na początku olsztyński szkoleniowiec. - Dużo nowych zawodników, trochę testowanych, tak więc było intensywnie.

- Wpajam moim zawodnikom, że zawsze gramy o zwycięstwo - dodaje Stawski. - Tak do tego musimy podchodzić. Nie chcę teraz się rozwodzić czy jeden punkt będzie dobry. Wszystko zależy jak się mecz ułoży, jak będzie wyglądał. My wychodzimy z założeniem, żeby wygrać mecz.

- Za dużo o wnioskach z analizy Chrobrego nie chciałbym mówić, bo rywal też nie śpi. Mamy materiał, pokazaliśmy zawodnikom na co musimy uważać, a co możemy wykorzystać. O szczegółach nie chciałbym rozmawiać. Jesteśmy przygotowani do meczu, to co zaplanowaliśmy, to zrealizujemy w niedzielę i jak to wyjdzie, to powinno być dobrze.

- Mam dostępnych wszystkich piłkarzy na ten moment oprócz Filipa Wójcika, który ma dolegliwości, które od dłuższego czasu ciągną się za nim i postanowiliśmy, że pomożemy mu w tej kwestii. Raz a porządnie. Wysłaliśmy na badania, jest po konsultacjach, tak więc, 1,5 tygodnia i jest w 100 procentach do dyspozycji. Mam nadzieję, że nadal wszyscy będą zdrowi, pozostali nasi zawodnicy są do naszej dyspozycji.

- Jest ekscytacja przed meczem. Wszyscy czekają na pierwsze spotkanie. Widać u zawodników chęć powrotu na boisko, z czego bardzo się cieszę. My nie możemy się doczekać, my nie możemy się doczekać. Wszystko idzie w dobrym kierunku.

- Liczę na przyjście jeszcze środkowego obrońcy - mówi Stawski. - Z prezesem rozmawiamy, nasz budżet nie jest z gumy, nie jest on wielki. Co się wydarzy do końca okienka, no to zobaczymy. Ja bym chciał, prezes o tym wie. Liczę, że dojdą do nas jeszcze jacyś sponsorzy i uda się nam zakontraktować piłkarza na środek obrony.

- Dostałem piłkarzy na których nas stać. Ja od początku nie wydziwiałem, bo wiedziałem jaki mamy budżet, i uważam, że zakontraktowaliśmy bardzo dobrych zawodników, charakternych. Takich chciałem, każdego z tych zawodników opiniowałem, musieli mi pasować do koncepcji, a prezes mi w tym wszystkim pomógł. Jestem zadowolony z tego okienka transferowego i zawodników, którzy do nas dołączyli. Mam nadzieję, że się nam odwdzięczą, my im podaliśmy rękę i mam nadzieję, żę w drugą stronę to pójdzie.

- Patryk Mikita jest w 100 procentach zdrowy i biorę go pod uwagę przy wyborze składu. Nie zdradzę tego czy zagra w wyjściowym składzie czy usiądzie na ławce rezerwowych. To piłkarze o tym się pierwsi dowiedzą.

- Zapraszam na mecz - kończy Stawski. - Ze swojej strony powiem jedno: będziemy zespołem charakternym, walczącym do ostatniej minuty, pod tym względem możemy kibiców zapewnić. Co będzie nadto to będziemy się cieszyć. Proszę wszystkich o wiarę w zespół i doping podczas meczów, szczególnie u siebie. Jak przyjeżdżałem tutaj z Bytovią, to pamiętaj wspaniałą atmosferę i życzyłbym sobie teraz też takiego wsparcia. Będziemy nam łatwiej.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Adrian Stawski, I liga, konferencja prasowa, wypowiedź przed meczem, komentarz przed meczem, Chrobry GłogówKomentarze

  1. 30.07.21 14:47 nor

    Życzę zadowolenia z sezonu i miejsca w tabeli powyżej strefy spadkowej - życzę tego trenerowi, piłkarzom i przy okazji sobie, bo nie ma nic gorszego od dni/weekendów w których Stomil przegrywa mecze. Powodzenia!!

  2. 30.07.21 14:23 kot

    Z charakterem jak z inteligencją, lepiej pokazywać niż o nim mówić.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!