Relacja z meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

2013/2014 - Sparing nr 9 Ostróda - 20 lipca 2013 r.
godz. 12:00

Chojniczanka Chojnice 4:2 Stomil Olsztyn
1:1
42' Tomasz Mikołajczak
47' Maciej Ropiejko
57' Tomasz Mikołajczak
82' Krystian Feciuch
Bramki Grzegorz Lech 27'
Karol Żwir 90'
Bramki Chojniczanka Chojnice: Konrad Jałocha - Paweł Iwanicki, Błażej Radler, Norbert Jędrzejczyk, Karol Ziąbski (46 Maciej Ropiejko) - Kosuke Ikegami (Karol Ziąbski), Krystian Feciuch, Daniel Chyła, Artur Pląskowski (46 Tomasz Ostalczyk), Filipe Godinho (Artur Pląskowski) - Tomasz Mikołajczak.
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Dawid Kucharski (46 Arkadiusz Koprucki), Rafał Remisz, Kamil Hempel - Bartosz Papka (60 Dominik Kun), Łukasz Jegliński, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech (78 Daniel Michałowski), Tomasz Bzdęga - Szymon Kaźmierowski (70 Karol Żwir).

Forma piłkarzy Stomilu Olsztyn nadal stała. "Biało-niebiescy" przegrali ósme spotkanie sparingowe. Tym razem ulegli w Ostródzie beniaminkowi pierwszej ligi Chojniczance Chojnice 2:4 (1:1).

Pierwszą bramkę dla podopiecznych Zbigniewa Kaczmarka zdobył w 27. minucie strzałem głową Grzegorz Lech. W ostatniej minucie wynik meczu na 2:4 ustalił Karol Żwir.

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają ostatni sparing przed startem nowym rozgrywek. W Ostródzie o godzinie 12 podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zagrają z Chojniczanką Chojnice.

Ten mecz będzie wyznacznikiem dla sztabu szkoleniowego kto wybiegnie przeciwko Arce Gdynia. - Po analizie sparingi zdecydujemy kto znajdzie się w pierwszej jedenastce przeciwko Arce - powiedział dla stomil.olsztyn.pl Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

W środę piłkarze Stomilu zagrają na wyjeździe w Pucharze Polski z Rozwojem Katowice, a w następną sobotę w Ostródzie zagrają na inaugurację I ligi z Arką Gdynia.