Relacja z meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

I liga - 2015/2016 Koniec Chojnice
Chojniczanka Chojnice 1:1 Stomil Olsztyn
1:0
22' Łukasz Kosakiewicz Bramki Tsubasa Nishi 67'
ż Patryk Mikita
ż Marcin Biernat
kartki Paweł Głowacki ż
Michał Trzeciakiewicz ż
Bramki Chojniczanka Chojnice: 1. Damian Podleśny - 21. Łukasz Kosakiewicz, 2. Marcin Biernat, 23. Damian Garbacik, 6. Przemysław Pietruszka - 15. Przemysław Czerwiński, 5. Paweł Zawistowski, 13. Maciej Kostrzewa, 11. Daniel Feruga (62, 20. Patryk Mikita), 8. Maciej Rogalski (79, 19. Bartłomiej Niedziela) - 10. Andrzej Rybski (70, 9. Marcin Krzywicki).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 20. Piotr Klepczarek, 27. Tomasz Wełna - 11. Karol Żwir (69, 9. Łukasz Suchocki), 7. Paweł Głowacki (62, 2. Rafał Śledź), 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 22. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa (86, 12. Michał Trzeciakiewicz).
Szczegóły sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 1092.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 20:16:48

94' Koniec meczu.
91' Trzy minuty do końca.
90' Rzut rożny dla Chojniczanki, zablokowany strzał i rzut wolny dla Stomilu. 1359
89' Żółtą kartką ukarany także Marcin Biernat 1359
89' Żółtą kartką ukarany Michał Trzeciakiewicz 1
88' Czerwiński w dogodnej sytuacji w polu karnym, niecelnie uderza na bramkę Skiby z bliskiej odległości. 1359
86' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz 1
81' Boisko opuszcza Maciej Rogalski, w jego miejsce Bartłomiej Niedziela
80' Efektownego strzału przewrotką próbował Śledź, nieudanie niestety. 1
80' Dobre, szybkie akcje Stomilu w ostatnich minutach, brakuje jednak strzałów. 1
76' Żółtą kartką ukarany Patryk Mikita 1359
75' Rzut wolny dla Chojniczanki, dośrodkowanie ale piłka przepuszczona do Skiby. 1359
70' Boisko opuszcza Andrzej Rybski, w jego miejsce Marcin Krzywicki 1359
69' Boisko opuszcza Karol Żwir, w jego miejsce Łukasz Suchocki 1
67' GOOOOOL! Dobitka Nishiego i 1:1! 1
65' Paweł Zawistowski uderza z dystansu, Piotr Skiba na posterunku. 1359
63' Zmiana także w Stomilu. Boisko opuszcza Głowacki, w jego miejsce Rafał Śledź 1
63' Boisko opuszcza Daniel Feruga, w jego miejsce Patryk Mikita 1359
57' Kolejny rzut rożny, zamieszanie w polu karnym, ale wybijamy. 1359
57' Wybija Tomasz Wełna na rzut rożny. 1
56' Rzut rożny dla gospodarzy. 1359
56' Dużo niedokładności po naszej stronie, praktycznie każda próba ataku kończy się niedokładnym podaniem. 1
51' Nishi uderza sprzed pola karnego, ale Podleśny nie miał problemów z obroną. 1
47' Rzut rożny dla Stomilu 1
46' Gramy! 1359
45' Koniec pierwszej połowy.
43' Dośrodkowanie, ale nikt z naszych zawodników nie dopadł do piłki. 1
42' Faulowany Nishi, rzut wolny przed polem karnym. 1
39' Rzut wolny, wrzutka w pole karne, ale piłka w rękach bramkarza. 1
36' Kujawa w polu karnym, uderza, ale na posterunku Podleśny. 1
35' Dobry strzał Jeglińskiego, ale zablokowany. 1
34' Rzut rożny dla Stomilu 1
33' Rzut rożny dla Stomilu, ale zbyt niskie dośrodkowanie... 1
32' Próba strzału, ale niecelna. 1
31' Rzut rożny dla Stomilu 1
29' Przemysław Pietruszka z dystansu, ale bez problemu broni Skiba. 1359
28' Rzut rożny dla Chojniczanki, wybijamy. 1359
27' Andrzej Rybski z ostrego kąta w Piotra Skibę. 1359
27' Żółtą kartką ukarany Paweł Głowacki 1
24' Rzut wolny dla Stomilu, około 20 metrów. Dobry Strzał Jeglińskiego, ale minimalnie niecelny. 1
22' Gol... Nieporozumienie przed polem karnym Stomilu, do piłki dopadł Łukasz Kosakiewicz i otwiera wynik spotkania. 1359
18' Próba strzału gospodarzy, jednak główka niecelna. 1359
16' Zamknięta Chojniczanka na swojej połowie, Stomil pozycyjnie próbuje dotrzeć do bramki, ciągle jednak bez sytuacji bramkowej. 1
14' Próba dośrodkowania Lecha, ale piłka w rękach Podleśnego. 1
9' Na trybunie gości pojawiają się kibice Stomilu. 1
6' Spokojny początek spotkania, rzut wolny Chojniczanki z dalszej odległości, ale wybijamy...
1' Gramy! 1
Na ławce Stomilu dzisiaj Michał Leszczyński, Jarosław Ratajczak, Piotr Głowacki, Łukasz Suchocki, Michał Trzeciakiewicz, Paweł Łukasik i Rafał Śledź 1
Chojniczanka: 1. Damian Podleśny - 15. Przemysław Czerwiński, 2. Marcin Biernat, 8. Maciej Rogalski, 23. Damian Garbacik, 6. Przemysław Pietruszka - 11. Daniel Feruga, 21. Łukasz Kosakiewicz, 5. Paweł Zawistowski, 13. Maciej Kostrzewa - 10. Andrzej Rybski 1359
82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna - 7. Paweł Głowacki, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 20. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa, 11. Karol Żwir - w takim zestawieniu rozpoczniemy dzisiejsze spotkanie 1