Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice

Stomil Olsztyn 2:1 Chojniczanka Chojnice
Bramki Tomasz Mikołajczak (k) 76'
Bramki Stomil Olsztyn:
Chojniczanka Chojnice:

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 14:47:27

96' Koniec! MAMY TO!
93' Tomasz Laskowski napomniany żółtą kartką. 1
91' 4 minuty emocji. Co najmniej.
87' Tomasz Laskowski wszedł za Łukasza Szramowskiego.
81' Yūdai Shinonaga wszedł za Karola Żwira. Opaskę kapitańską przejął Hubert Sadowski.
77' Mogliśmy szybko odpowiedzieć, ale Filip Wójcik zmarnował idealną sytuację! 1
76' Tomasz Mikołajczak strzela z rzutu karnego kontaktową bramkę dla Chojniczanki. 1359
76' Błąd Michała Karlikowskiego w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny. 1359
67' Marcin Stromecki wszedł za Huberta Krawczuna.
58' Żółtą kartką napomniany Filip Wójcik. 1
47' Podwójna zmiana w Stomilu. Na boisko weszli Hubert Sadowski oraz Tomasz Bała. Boisko opuścili: 3. Lukáš Kubáň oraz Piotr Kurbiel. 1
45+3' Przerwa, Stomil schodzi do szatni prowadząc 2:0!
45+1' GOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Michal Bezpalec prosto w okienko !!!!!!!!!!!!!
45' Doliczona minutka.
39' Lukáš Kubáň napominany żółtą kartką, w meczu z KKS-em 1925 Kalisz nie zagra. 1
23' Bomba Filipa Wójcika z 20 metrów, ahh szkoda, że nie leciała w światło bramki. 1
21' Igor Kośmicki napomniany żółtą kartką. 1
15' GOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!! Filip Wójcik trafia prosto w okienko i Stomil prowadzi 1:0 od 15. minuty! 1
9' Michal Bezpalec z woleja i mogliśmy objąć prowadzenie. 1
2' Złe podanie Łukasza Szramowskiego wzdłuż boiska i Chojniczanka wyprowadziła groźną kontrę. 1359
1' Filip Wójcik wywalczył rzut rożny, krótkie rozegranie, obrona wyjaśnia sytuację.
Ruszyli. DO BOJU OKS! 1
Piłkarze już w kółeczku! KTO WYGRA MECZ? STOMIL!
Piłkarze na środku murawy. Za momencie startujemy!
Mecz sędziować Sylwester Rasmus z Torunia.
Piłkarze już w szatniach.
Janusz Bucholc został zdyskwalifikowany na dwa mecze po czerwonej kartce w Stalowej Woli. Mecz będzie oglądał z trybuny VIP.
Bramkarze obydwu drużyn już na rozgrzewce.
Z powodu kontuzji nie zagra Bartosz Waleńcik, po urazie do 20-stkie meczowej powrócił Hubert Sadowski. 1
Ławka rezerwowych: 30. Miłosz Garstkiewicz - 6. Yūdai Shinonaga, 8. Marcin Stromecki, 19. Daniel Pietraszkiewicz, 23. Filip Laskowski, 25. Hubert Sadowski, 29. Radosław Tuleja, 77. Bartosz Florek, 89. Tomasz Bała.
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 1. Łukasz Jakubowski - 11. Filip Wójcik, 14. Filip Szabaciuk, 4. Igor Kośmicki, 3. Lukáš Kubáň, 50. Michał Karlikowski - 10. Karol Żwir, 18. Michal Bezpalec, 17. Łukasz Szramowski, 7. Hubert Krawczun - 9. Piotr Kurbiel. 1
Janusz Bucholc dokonał tylko jednej zmiany w porównaniu z meczem ze Stalą Stalowa Wola. Od pierwszej minuty na boisku zobaczymy Michała Karlikowskiego, który w ostatnim meczu strzelił zwycięską bramkę. 1
Witamy ze stadionu przy al. Piłsudskiego 69a.