Relacja z meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

Sparing 2011/2012 Chojnice
Chojniczanka Chojnice 1:2 Stomil Olsztyn
1:0
17' Szymon Kaźmierowski Bramki Michał Świderski 47'
Paweł Baranowski 70'
kartki
Bramki Chojniczanka Chojnice:
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Erwin Sak) - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Arkadiusz Koprucki, Paweł Głowacki - Łukasz Suchocki (75 Radosław Stefanowicz), Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński (75 Bartosz Szaraniec), Dominik Kun (46 Michał Świderski), Piotr Łysiak - Paweł Łukasik (46 Krzysztof Filipek).
Szczegóły

Relacja

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali w spotkaniu sparingowym z drugoligową Chojniczanką Chojnice 2:1 (0:1). Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka bramki strzelali po przerwie.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli chojniczanie - w 17. minucie Piotra Skibę pokonał Szymon Kaźmierowski. "Biało-niebiescy" bramki zaczęli strzelać po przerwie. Najpierw w 47. minucie do siatki rywali trafił Michał Świderski, a dwadzieścia minut przed końcem gry wynik meczu na 2:1 dla Stomilu ustalił Paweł Baranowski.

- Po raz pierwszy zagraliśmy na naturalnej nawierzchni i to było widoczne. W pierwszej połowie to rywale byli stroną dominującą. W drugiej części gry poprawiliśmy styl i zaczęło to wyglądać zdecydowanie lepiej z naszej strony. Jestem zadowolony z przygotowania fizycznego zespołu, bo pod tym względem prezentowaliśmy się naprawdę dobrze. Szkoda niewykorzystanych sytuacji z końcówki meczu - mówił po meczu trener Zbigniew Kaczmarek.