Relacja z meczu Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

I liga 2016/2017 Koniec Siedlce
Pogoń Siedlce 1:0 Stomil Olsztyn
0:0
75' Konrad Wrzesiński Bramki
ż Daniel Dybiec
ż Konrad Wrzesiński
kartki Jarosław Ratajczak ż
Łukasz Jegliński ż
Wiktor Biedrzycki ż
Bramki Pogoń Siedlce: 12. Rafał Misztal - 2. Tomasz Lewandowski, 4. Arkadiusz Jędrych, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 93. Konrad Wrzesiński, 15. Rafał Makowski (62, 6. Marcin Paczkowski), 7. Daniel Dybiec, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 21. Cezary Demianiuk (82, 20. Piotr Krawczyk) - 9. Daniel Gołębiewski (66, 99. Piotr Kurbiel)
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki (44, 31. Tomasz Wełnicki), 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 21. Łukasz Jegliński, 97. Wiktor Biedrzycki (80, 10. Krzysztof Szewczyk), 88. Rafał Kujawa, 14. Tsubasa Nishi - 9. Łukasz Suchocki (69, 5. Grzegorz Lech)
Szczegóły sędziował: Kornel Paszkiewicz (Kąty Wrocławskie).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 17:12:15

96' Koniec meczu.
91' Dobra wrzutka Kuna, Kujawa niestety minimalnie niecelnie główką. 1
91' Cztery minuty do końca.
91' Rzut wolny przed polem karnym Pogoni. 1
89' Ratajczak próbował z boku zaskoczyć Misztala, strzał ponad bramką 1
86' Bez pomysłu Stomil na sforsowanie obrony Pogoni. 1
83' Boisko opuszcza Cezary Demianiuk, w jego miejsce Piotr Krawczyk 1412
81' Boisko opuszcza Wiktor Biedrzycki, w jego miejsce Krzysztof Szewczyk 1
80' Żółtą kartką ukarany Konrad Wrzesiński 1412
75' Niestety, tracimy bramkę. Konrad Wrzesiński przyjął piłkę na 30. metrze podszedł i strzelił z 25 metra w prawy róg bramki Leszczyńskiego. 1412
72' Wełnicki głową uderza ponad bramką 1
71' Rzut rożny dla Stomilu 1
70' Rzut wolny z prawej strony, słabe dośrodkowanie Kuna. 1
69' Boisko opuszcza Łukasz Suchocki, w jego miejsce Grzegorz Lech 1
68' Rzut rożny dla Stomilu, zablokowany rajd Suchockiego. 1
68' Ziemann zagrywa w pole karne, tam Suchocki nieczysto trafia w piłkę. Nic nie będzie z tej akcji. 1
67' Boisko opuszcza Daniel Gołębiewski, w jego miejsce Piotr Kurbiel 1412
66' Nikt nie przeciął piłki wstrzelonej w pole karne przez Nishiego. 1
65' Dośrodkowanie Kuna wybite na aut. 1
65' Teraz Nishi faulowany pod polem karnym Pogoni. Rzut wolny. 1
64' Gołębiewski z wolnego ponad bramką. 1412
63' Wolny dla Pogodni z 19. metra. 1412
63' Żółtą kartką ukarany Wiktor Biedrzycki 1
63' Boisko opuszcza Rafał Makowski, w jego miejsce Marcin Paczkowski 1412
58' Do piłki podchodzi Kun i... trafia w mur. 1
58' Kolejny faul przed polem karnym Pogoni, tym razem poszkodowany Biedrzycki. 1
55' Wolny na 20 metrze po faulu na Ziemannie. Do piłki podchodzi Kujawa i trafia w mur. 1
54' Odważniejsza gra Stomilu na początku drugiej połowy, jednak piłkarze nie mogą przebić się przez obronę gospodarzy. 1
45+3' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Trzy minuty do zakończenia tej części gry.
45' Boisko opuszcza Arkadiusz Czarnecki, w jego miejsce Tomasz Wełnicki 1
43' Arkadiusz Czarnecki leży na murawie, koledzy z boiska sygnalizują zmianę. 1
43' Dobra piłka w pole karne przez Kujawę, niestety Czarnecki nie dochodzi do dośrodkowania 1
42' Suchocki faulowany na 30. metrze. 1
40' Ziemann dośrodkowuje w pole katne z prawej strony... prosto w ręce Misztala 1
39' Żółtą kartką ukarany Łukasz Jegliński 1
35' Strzał Kujawy z wolnego, Misztal wybija na róg. 1
34' Kujawa faulowany na 35 metrze 1
33' Jędrych minimalnie nad bramka z główki po zgraniu Lewandowskiego 1412
32' Dośrodkowanie Tomasiewicza, wybijamy na róg 1412
31' Rzut wolny dla Pogodni przed bramką Leszczyńskiego 1412
31' Żółtą kartką ukarany Jarosław Ratajczak 1
30' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowanie Kuna, przedłużenie Ratajczaka, ale wybijają obrońcy. 1
29' Spięcie pomiędzy Ratajczakiem a Wrzesińskim przy bocznej linii, sędzia uspokaja obu.
27' Kontra Pogoni, Demianiuk minimalnie obok bramki 1412
25' Rzut rożny dla Stomilu po próbie strzału Nishiego. 1
22' Próba wyprowadzenia piłki, jednak mylą się w podaniach i Biedrzycki, i Suchocki i Tsubasa. 1
18' Strzał Demianuka zablokowany przez Klepczarka 1412
16' Rzut rożny dla Pogoni, nieudany. Od bramki zacznie Michał Leszczyński 1412
15' Żółtą kartką ukarany Daniel Dybiec 1412
14' Kun zaliczył rajd po prawej stronie boiska, ale piłka ostatecznie wychodzi za linię końcową 1
10' Dośrodkowanie, ale na sędzia odgwizdał spalonego 1
9' Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony pola karnego gospodarzy. 1
6' Faul Biedrzyckiego na 35. metrze, będzie rzut wolny dla Pogoni. 1412
6' Początek spotkania to badanie się nawzajem przez obie drużyny. Gospodarze w ataku pozycyjnym...
1' Rozpoczynamy spotkanie!